Dr. Shiva: “Míříme pod nadvládu výrobců vakcín. Je to past.” VIDEO. Šíření strachu kolem koronaviru se zapíše do historie jako jeden z největších podvodů. Mrazivý rozhovor, s nímž nemusíme souhlasit

“Celé je to past. Jeden šachový tah za druhým. Ti lidé vytvořili za miliony dolarů příběh o tom, že pomáhají utlačovaným a pak jim prodají svoje léky. Chtějí, abychom věřili tomu idiotovi Billu Gatesovi,” říká Dr. Shiva, Ph.D., držitel čtyř titulů z Massachusetts Institute včetně biologického inženýrství.Krácené video (6 minut)

Dr. Shiva považuje celosvětovou vakcinaci za útok na přirozenou imunitu

Celé video

Rozhovor se špičkovým lékařem Dr. Shivou, moderátor Gari Fanchi pro Next News Network. Dr. Shiva, americký vědec a politik je mimo jiné je považován za vynálezce e-mailu.

Z rozhovoru s Dr. Shivou vyjímáme myšlenky, které považujeme za pozoruhodné. K plnému pochopení úhlu pohledu tohoto respektovaného vědce je však třeba si poslechnout celý rozhovor, který je příspěvkem k veřejné diskuzi o fenoménu “koronavirus”. Každý nechť si udělá názor sám.


Dr. Fauci je hlavním poradcem prezidenta Trumpa ohledně COVID-19. Mnozí upozorňují na to, že jde o nastrčenou figuru Trumpových odpůrců

Koronavirus ve Wuhanu a Itálii nebyl stejný. Mutuje, proto bude třeba vyrábět vakcíny až dvakrát za rok.

Šíření strachu kolem koronaviru se zapíše do historie jako jeden z největších podvodů ve snaze manipulovat s ekonomikami, potlačit odpor a prosadit účinné léky,” míní Dr. Shiva.

“Lékařský systém, ke kterému směřujeme, je systém kontrolovaný farmaceutickou lobby a výrobci vakcín. Je to utopie. Utopie elit.”


Dr. Shiva považuje akci “koronavirus” za podvodný projekt struktury “Hluboký stát”, která vládne USA nehledě na to, kdo je zrovna prezident

Jejich záměr je jasný: Nechat očkovat úplně všechny

“Cíle pro udržitelný rozvoj (SDG3) byly v roce 2015 podepsány OSN a jejími členy. V dokumentu Imunizace do 2030 píší, že k dosažení těchto udržitelných cílů musíme imunizovat všechny na planetě. Jinými slovy: Všechny nechat očkovat.”
“Šíří se spekulace, že koronavirus je ve skutečnosti uměle vytvořená biologická zbraň. Koronavirus ve Wuhanu měl jiný kmen než ten, co byl Íránu a co byl v Itálii. Všechny ty viry se vrací k jednomu společnému kmeni, který pochází ze základny Fort Detrick v USA v Severní Karolíně.”


Bill Gates vlastní akcie mnoha farmaceutických firem a sponzoroval vývoj vakcíny

“Jedinou teorií je, že lidé z hlubokého státu v USA poslali lidi do Wuhanu v Číně, kteří tam ten virus rozšířili. Ať je to pravda, nebo ne, nelze popřít, že existuje řada lidí, kterým nezáleží na národních zájmech USA, Číny, Indie nebo Itálie. Kteří se více zajímají o své globální zájmy.”


Bez vakcíny vás vyženou ze společnosti

“Takže vakcína zdarma pro všechny? Bude to ještě horší. Řeknou ti – za chvíli si budeš muset obnovit řidičák. Už ses nechal očkovat? Nemůžeš jezdit vlakem nebo autobusem, nemůžeš cestovat. V posilovně ti řeknou. Nemůžeme vás sem pustit. Nechceme vystavit ostatní lidi riziku.”


Vakcinace proti koronaviru“Celá ta věc je past. Jeden šachový tah za druhým. Klíčovou roli tu hraje poradce prezidenta Tumpa Dr. Anthony Fauci, velký obdivovatel královny vakcín Hillary Clintonové. Měl být už dávno ve vězení.”


Spasitelé nabízejí injekci do krve

“Více lidí umírá na chřipku. Ale ukazují nám, jak lidé jí netopýry. Je to hrozivá vizuální propaganda. Národní garda, ve městech na parkovištích se staví stany. Šíří to strach mezi lidmi na celém světě. Proč neděláme to samé proti chřipce?
“Ti lidé jsou velmi chytří. Za miliony dolarů vytvořili příběh o tom, že pomáhají utlačovaným a pak jim prodají svoje léky. Oni chtějí, abychom věřili tomu idiotovi Billu Gatesovi. Tito lidé vytvořili falešnou historii o své proslulosti v technologickém průmyslu. Tu využívají k tomu, že říkají, že budou spasitelé.”

“A to spasitelské cvičení není jídlo, nebo cvičení. Jsou to injekce do krve a kontrola lidí.”


Proč všichni mlčí

“To, čeho jsme svědky, by mělo probudit každého člověka. Nehledě na politické přesvědčení. Problematika zdraví jde za hranice všech politických stran. Všechny ty politické strany tě chtějí kontrolovat.”“Chtějí z lidí udělat malou jednotku, kdy se z nich stane generátor příjmu pro lidi jako je Fauciho farmaceutický klan a jemu podobným. A nikdo z odborníků na to nic neřekne, protože je příjemce grantů, které od nich dostává. Když se ozveš, končíš. To je to, čemu tady čelíme.”

“Navrhuji, aby se lidi rozdělili do tří skupin. Do jedné dejme lidi s Covid-19. Do druhé dejme lidi s oslabenou imunitou. Třetí skupině, tedy lidem, kteří jsou zdraví, dejme vitamíny jako prevenci a pošleme je zpátky do práce. Takhle bychom to měli dělat. Ne používat stejný přístup pro všechny.”


Dr. Shiva je mimo jiné velkým odpůrcem utopistických postojů zelené aktivistky Grety.


Upozornění: Držte se pokynů vlády, krizového týmu a lékařůclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh