Huawei 5G v plamenech! Obrovský požár v laboratořích, kde vzniká budoucnost. Sabotáž tajných služeb USA? Fascinující VIDEO – kouř zakryl oblohu. Tři mrtví, stovky přidušených.

Takhle hoří budoucnost! Výzkumnou a vývojovou laboratoř čínského technologického giganta Huawei Technologies dnes zachvátil obří požár. V budově byli nalezeni mrtví tři zaměstnanci. Největší výrobce mobilních telefonů na světě teď připravuje revoluční celosvětovou síť 5G.

Místní lidé natočili na své mobilní telefony obrovské mraky hustého šedého kouře, který zakryl oblohu. Většina mobilů měla stejné logo jako budova, která hořela: Huawei.


Laboratoř v čínské městě Dong-gua provádí testování antén 5G a klíčový materiálový výzkum. Podle neoficiální zprávy policie vyšetřuje možnost, že šlo o sabotáž na objednávku amerických tajných služeb.Spojené státy rozehrály pro Huawei celosvětovou mediální kampaň, která částečně souvisí s hlubokým propadem prodejů amerických telefonů Apple.

Hlavním důvodem boje USA pro čínské dominanci je však síť 5G, která má ovládnout celou planetu a definovat její budoucnost. Ač se dosud vedou debaty a možné smrtelné škodlivosti záření 5G, síť je již instalována v mnoha zemích světa – včetně České republiky.


loading…

Videa ukazují oblak kouře vycházejícího z nejvyšších pater budovy a zakrývající oblohu nad zařízením. Podle místních hasičů může být hlavním zdrojem požáru hořlavá bavlna pohlcující zvuk, kterou zařízení používalo.

Společnost Huawei se k incidentu zatím nevyjádřila.


Zdroj: Reuters, RT

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh