Fašizace společnosti sílí: Štvanice na “idioty bez roušek”. Říkají si Lovci – Hunters. “Zmlátíme všechny!” Rouškové gestapo. A proti němu: “Nenoste roušky, noste zbraně! Zlomte jim čelist!” Domobrana proti Svědkům Covidovým…

Nebezpečná skupina zaměřená na “lov lidí bez roušek” Idioti bez roušek – Hunters se zaktivovala na Facebooku. Z roušek se stalo nové náboženství. Videa, vybízející k napadání lidí. Agresivní komanda rouškařů – a proti nim domobrany těch, kteří roušky odmítají. Stav v mnohém připomíná nacistické Německo 30. let.
Vyzval veřejnost, aby se bránila proti vzrůstající agresi “rouškařů”. Muž pod profilem Václav Süsser vysílal živě 24. září.

Tento muž natočil video pod jménem Jiří Hajt. Vyhrožuje, že kdo nebude nosit roušku, toho on a jeho kumpáni zmlátí.

Skupina “Idioti bez roušek – Hunters” se zaktivovala s tzv.” druhou vlnou koronavoru na začátku září. Vznikla už v dubnu a má již 8,7 tisíc členů. Klade si za cíl „chytat a veřejně dehonestovat idioty, kteří nenosí roušky”.

V mnoha příspěvcích ve skupině “Idioti bez roušek – Hunters” na facebooku jsou pak lidé bez roušek zachyceni, aniž je jasný kontext – například to, zda nejsou povinnosti nosit roušku osvobozeni.


Z příspěvků skupiny čiší taková agresivita a nenávist, že Facebook některé příspěvky maže – ač je zaměření skupiny v souladu s globálním stanoviskem, že žijeme uprostřed pandemie apokalyptických rozměrů a nošení roušky je absolutní nutnost.


Z FB stránky “Idioti bez roušky”. Žena v metru byla zveřejněna bez černé pásky, tu jsme doplnili v redakci.

Odborníci: Čím víc roušek, tím víc nakažených

Nošení roušky spíše škodí, než pomáhá, shodují se odborníci a upozorňují na to, že zvláště u dětí může rouška a nedostatek kyslíku způsobit onemocnění mozku.


Čeští lékaři, kteří zpochybňují pandemii COVID-19 (je to jen chřipka) a smysl roušek: 
Profesor Pirk, docent Žaloudík, profesor Pafko,  primář Votrubaprimářka Skovajsová, Pavel Kolář, Dr. Tomková,  Dr. ZelenáDr. BalíkDr. Adámková, Dr. Pollert, Dr. Šmucler a mnoho dalších… Klikejte na odkazy a sdílejte!


loading…

Místo roušek noste zbraně

Začátkem září se objevilo video, na které jakýsi muž vyhrožoval těm, kteří nenosí roušku, že budou zmláceni. “Ahoj lidičky, dostanete po hubě,” je vyznění poměrně děsivého videa.

Před pár dny se objevilo jiné video, na které vousatý mladík (zřejmě Václav Süsser) naopak vybízí občany bez roušek, aby se začali bránit. Aby místo roušek nosili zbraně – například “obušek” a “lámali čelisti”.


Muž, kterému došla trpělivost: “Musíme se začít bránit”.

Video, vybízející občany bez roušek, aby se ozbrojili na obranu

“Máme tu velkej problém, týká se skupiny Idioti bez roušek – hunters. Tihle lidi chtějí nahánět lidi bez roušek a asi si vůbec neuvědomujou, že tim způsobujou celorepublikovou štvanici,” říká fousatý muž na videu.

Tahle skupina Idioti bez roušek – Hunters je plná zfanatizovanejch idiotů.”

“Nejsem si jistej, kdo tenhle boj vlastně vyhraje. Zatim ho vyhrávaj politici. Lidi se vzdali vlastní svobody ve jménu nějaký zkurvený roušky a ještě za to chtějí mlátit své spoluobčany. Facebooková skupina Idioti bez roušek – Hunters vyvolává obrovskou boj proti bezrouškařům.”

“Takže doporučuju lidem co nenosí roušky aby u sebe začali nosit zbraně. Viz třeba taková tomfa (obušek, pozn. red.). Ta bohatě postačí k tomu, aby až na vás nějakej Hunter naběhne, tak takhle po čelisti, zlomit sanici a nazdar.”

“Tohle už není normální, oni naváděj k tomu, aby bylo lidem ubližováno. Dobře, tak já navádim k tomu, abyste jim rovnou ty ruce lámali. A je to,” končí vousatý mladík na videu.


loading…

Noste to, nebo vám rozbijeme hubu

Na sociálních sítích se začátkem září objevilo video, kde muž (zřejmě jakýsi Jiří Hajt) vyhrožuje lidem, kteří nenosí roušky, že “budou dostávat”. Má prý 50 následovníků, s nimiž jezdí jezdí po Praze a okolí a mlátit lidi.

Jde o nebezpečnou organizovanou skupinu tvořenou z jakýchsi hlídek, podobně jako byly SA za hitlerovského Německa. Videem se zabývala policie, ale bez výsledku.


Muž vyhrožující lidem, kteří nenosí roušku, fyzickým násilím

Video, vyhrožující občanů bez roušek, že dostanou po hubě

“Ahoj lidičky, dneska jezdíme po Praze a kontrolujeme, kdo má v MHD roušky. Jezdíme takto už asi dva měsíce, protože je to hrozné, lidé to nenosí. Máme tu oranžovou, takže Praha je skoro na úrovni toho, že budou některé akce zakazovat.

“Jenom vás slušně varuju, noste to, nebo budete dostávat. Myslím to vážně,“ hlásá muž na videu. To se objevilo na sociálních sítích začátkem září.

“Je nás 50, jsme rozdělení, jezdíme Beroun a různě se pohybujeme. A nekoukáme na to, jestli je to ženská, nebo chlap. Prostě noste to. Teď zrovna se chystám jet někam třeba do Kobylis. Prostě to začneme mlátit. Když to neplníte, vy to prostě děláte schválně, prostě to nerespektujete tu vládu, tak si to pak vyřiďte, s kým chcete.“

“Několikrát jsme byli u výslechu, několikrát jsme byli na policii a vždycky nás pustili, protože máme pravdu. A vidíte, pomáhá to. Dostane, a nosí roušku. Takže děkuju a doufám, že jste tomu rozuměli, jinak vaše smůla,“ uzavřel muž, působící jako extrémista.
Svědci Covidovi se nebojí udeřit

Situace je vážná, společnost se radikalizuje nevídaným způsobem. Roste nedůvěra v politiky a média, která vysílají falešné zprávy o pandemii, která není.

Z roušek se stalo jakési náboženství – Svědci Covidovi. Jeho příznivci fanaticky bojují za svou víru – lhostejno, že nošení roušek spíše škodí jejich zdraví.

A bude hůř.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh