Šokující fakta o koronaviru: “Umírá obrovské množství pacientů s jinými nemocemi,” tluče na poplach primář Votruba z VFN. Dezinformace České televize vs. životy statisíců lidí? Kolik jich už zemřelo? Spočítali jsme je.

Devastující dennodenní masáž České televize (a dalších médií) kvůli neexistující pandemii koronaviru burcuje desítky českých lékařů. V přední linii za zdraví a životy pacientů bojuje MUDr. Jiří Votruba, primář I. kliniky tuberkulózy a respiračních nemocí VFN. Kolik lidí zemřelo, nebo je přímo ohroženo strachem, vyvolaném médií?VIDEO (1 minuta) Primář Votruba: “Ztráty na lidských životech budou obrovské.” Celé video Blesk.cz

“Covid-19 zdaleka nedosahuje síly epidemií, jaké tu byly v minulosti. To, co se děje v Česku, je neadekvátní a přinese to nejen ekonomické ztráty, ale především obrovské ztráty na jiných lidských životech. Přitom jde o obvyklou virózu,” vysvětluje primář MUDr. Jiří Votruba.


“Jen na našem malém oddělení, které tady máme, je registrováno asi 15 pacientů, kteří přišli se zanedbanou nemocí, kteří z toho budou mít buď dlouhodobé konsekcence, nebo umřou. Jsou to ztráty nevratné,” říká primář Votruba s tím, že se jedná o pacienty s plicní rakovinou a dalšími chorobami.

„Například pacient, který měl těžký zánět pohrudnice, tak si ho „hýčkal“ doma čtyři týdny, než byl prakticky mrtvý, sem přišel v sepsi, skoro zemřel.“Masivní propaganda nese smrt

Česká televize každý drtí občany masivní propagandou šílené pandemie, která údajně trhá rekordy a budí dojem, že lidé umírají po tisících. Už více než půl roku začínají každá zpravodajská relace České televize burcujícími zprávami o nakažených – a následně běží v informačních bannerech několik hodin denně.


Realita: Výrazně méně infikovaných, méně hospitalizovaných, méně zemřelých “s covidem” než na jiné nemoci. “Česká televize se zbláznila!” jak říká prof. MUDr. Žaloudík. Opravdu, nebo jde o zvrácených záměr – motivovaný politicky?


Ve skutečnosti nemoc covid-19 nesplňuje žádná kritéria koronaviru. Výzvy k obezřetnosti byly na místě jen na začátku, tedy v březnu, možná v dubnu. Pak se zvrtly v čirou morbidní dezinformační propagandu, ohrožující životy statisíců lidí.


loading…


Jen obvyklá viróza, zbytek je fikce

“Jde o obvyklou, někdy trochu víc nepříjemnou virózu, která může způsobit komplikace u tří skupin lidí: starých nad 75 let, lidem s cukrovkou nebo obézním. Podobných viróz jsme tady ovšem měli každý rok spoustu,” vysvětluje primář Votruba.

“U nás na klinice máme stejné počty pacientů jako během poměrně těžkých chřipkových epidemií v minulosti. Počet lidí, kteří měli těžký průběh nebo umřeli, nejsou vyšší než u jiných viróz,” říká primář MUDr. Votruba v VFN na Karově náměstí.Kdo zastaví propagandu a zachrání životy?

“Přicházejí pacienti se zanedbanými chorobami, zejména s plicní rakovinou, která by před několika měsíci byla operovatelná. Dále přicházejí s těžkými formami fibróz a bronchitických onemocnění. Zvláště u těch onkologických onemocnění jsou to smutné věci.”

“Setkáváme se s přechozenými infarkty a srdečními potížemi. Drastická opatření spojená s nemocí covid-19 způsobila horší ztráty než nemoc, před níž měla tato opatření bránit.”


Ministr zdravotnictví Vojtěch vyzývá média, aby se zklidnila. Jako bychom nebojovali proti koronaviru, ale pro médiím.

Čtěte též:
Profesor Pavel Pafko (80): “Role médií v době koronaviru je odsouzeníhodná. Máme zalézt pod postel a bát se, až si nás smrt vybere? Tlak na starší lidi je obrovský, přibylo depresí.”

loading…

Děsivé: 50 tisíc pacientů v ČR již zemřelo nebo zemře jen kvůli dezinformacím a strachu z koronaviru?

Počtu zemřelých lidí kvůli strachu, nebo pozdní operaci se věnuje jediná analýza, vypracovaná od března 2020, kdy vypukla údajné pandemie koronaviru.Autorem podobné analýzy je Stephan Kohn, bývalý šéf odboru krizového štábu z německého ministerstva vnitra. Analýzu Corona-Krise KM 4, která má 192 stran dokončil Kohn v květnu a obratem ji rozeslal do všech hlavních německých médií. Výsledek: Dostal padáka.


Výsledky analýzy jsme převedli na české poměry – jde tedy jen o orientační výpočet.


Analýza S. Kohna obsahuje zajímavé snímky a grafy. Zde znečištění vzduchu v severní Itálii v únoru 2020. Snímky z italským nemocnic (byly jen dvě) pak vyvolaly paniku po celé Evropě. Analýza ZDE

Kohn dochází ve své zprávě k těmto závěrům:
1) Korona-krize je falešný poplach, 2) Stát (a jeho média) je největší producent falešných zpráv, 3) Počet mrtvých a ekonomické dopady jsou horší, než samotná “epidemie”
.


Stephan Kohn listuje ve zprávě, která ho stála místo. Kohnova zpráva ZDE. Po zveřejnění zprávy dostal výpoveď a byl dehonestován v médiích – ostatně jako všichni, kteří se postavili proti oficiální verzi o “pandemii apokalyptických rozměrů.”V Kohnově analýze Corona-Krise KM 4 se uvádí tato děsivá fakta:

“Operace odložené nebo zrušené z důvodu omezení dostupnosti nemocnice (a možností léčby): Celkově jsme měli v roce 2018 přibližně 17 milionů plně hospitalizovaných pacientů s operacemi. To je v průměru 1,4 milionu pacientů měsíčně.”

“V březnu a dubnu bylo 90% všech nezbytných operací odloženo nebo neprovedeno. To znamená, že o 2,5 milionu lidí nebylo postaráno v důsledku vládních opatření. V březnu a dubnu 2020 tedy nebylo operováno 2,5 milionu pacientů, i když by to bylo nutné.”

“Pravděpodobnou míru úmrtí nelze spolehlivě odhadnout; Odborníci předpokládají počty mezi 5 000 a až 125 000 pacienty, kteří kvůli odloženým operacím zemřou / již zemřeli.”


Odhad “až 125 tisíc pacientů” se týká dvou měsíců (březen, duben), tedy cca 60 tisíc lidí měsíčně, kteří v Německu “kvůli odloženým operacím zemřou / již zemřeli,” jak uvádí zpráva.


Na české poměry by to tedy znamenalo měsíčně cca 8 tisíc zemřelých pacientů a za půl roku (březen – říjen) cca skoro 50 tisíc.


Ano, čtete správně: Kvůli panice a strachu, vyvolané falešnými zprávami v médiích o neexistující pandemii v České republice od března 50 tisíc lidí “kvůli odloženým operacím zemřou / již zemřeli.”


Děsivé.

Tohle musí skončit – a viníci musí být potrestáni.Zdroje: Zpráva Stephana Kohna (klíčová pasáž od strany 7), Blesk, Blog Jiřího Votruby, Reflex

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh