Žádné roušky, žádné zákazy, žádný problém. Vysmívané Švédsko trhá rekordy v boji s koronavirem. “Společnost si vytvořila imunitu sama,” jásá expert. Pandemie? Nikdy nebyla! Imunita je lepší než nejlepší vakcína

Švédsko vítězí při zvládání koronavirové pandemie – ač mu ostatní státy předpovídaly apokalyptickou budoucnost. Švédové se vydali opačným směrem než zbytek Evropy a nepřijali proti údajné epidemii žádná radikální opatření. Nyní sklízí sladké ovoce svého osvíceného přístupu.Švédsko dnes – žádné roušky, žádné rozestupy, svobodní lidé

Tolik ho pomlouvali a teď skřípou zuby. Švédové si vybudovali nejsilnější kolektivní imunitu v Evropě. Zatímco Evropské státy přijímaly hysterická opatření proti údajné epidemii, vysmívaní Švédové to pojali tak, jako by žádná pandemie nebyla.


A přitom to bylo jasné už od začátku: Přirozená imunita je lepší než jakákoli vakcína.


Křivka počtu lidí, kteří umřeli ve Švédsku v souvislosti s koronavirem covid-19. Prudký nárůst v dubnu, pak přirozená imunizace, a strmý pokles. Nádhera!

Nyní má Švédsko lepší výsledky než Itálie, Španělsko nebo Velká Británie, kde byla opatření drastická – občané nosili na obličejích povinně roušky (pro viry snadno prostupné), hospody byly zavřené, ekonomika takřka zkolabovala, lidé páchali sebevraždy atd.


loading…

Kde udělali soudruzi z Berlína chybu?

Na údajnou epidemii “hodilo bobek” také Bělorusko, které se rozhodlo zabojovat “hokejem a vodkou”. Také Bělorusko uspěla a počet obětí i počet nakažených jsou minimální. Vítězná nálada panuje také v Severní Koreji.


Skvělý švédský úspěch budí dojem, že byla opatření ostatních evropských států vysoce přemrštěná a k obrovským ekonomickým škodám vůbec nemuselo dojít.


Destruktivní vliv médií – čtěte alternativu!


V České republice nese základní podíl na zoufalé situaci Česká televize. Žádná pandemie neexistuje (covid-19 je jen běžným respiračním onemocněním), ale díky propagandě ČT je důvěřivá většina obyvatel v panice a vláda pod tlakem.
Celkově lze situaci hodnotit jako totální selhání médií hlavního proudu – a bohužel v čele s Českou televizí. Díky údajné epidemii došlo k obrovskému nárůstu zájmů čtenářů o tzv. alternativní média, jako například Arfa.cz a tento článek, který má dosud 80 tisíc sdílení.


Epidemie, nebo hologram?

Je stále jasnější, že koronavirus je především politická a ekonomická zbraň – a zdraví je až na posledním místě. Cílem politruků v čele s Českou televizí je v malé českém rybníčku oslabit premiéra Babiše co to jde.


loading…

Globalistickým cílem je co největší prodej vakcín a co nejdrsnější dopady na ekonomiky jednotlivých států – a pak ta správná zadluženost u těch “správných” bank.


Švédský model boje s koronavirovou pandemií se skvěle osvědčil, hodnotí uplynulé měsíce odborníci. Zatímco ve zbytku Evropy se zavíraly restaurace i další podniky a řada lidí přišla o práci, ve skandinávské zemi život pokračoval v běžném režimu.


Švédsko, díky (a tobě taky, Kime)!

Za poslední dny hlásí Švédsko rekordně nízké přírůstky pozitivně testovaných koronavirem. V minulém týdnu bylo jen 1,3 procenta pozitivních případů z měřených 120 tisíc. Ještě na jaře to bylo 19 procent. Míra pozitivních testů klesla ve Švédsku na nejnižší úroveň od propuknutí viru.
Švédská populace si vytvořila imunitu sama, tedy je už z většiny tzv. promořená – a přesně tak to mělo vypadat.


Vláda švédským občanům sice doporučila dodržovat dvoumetrové rozestupy a v některých situacích nosit roušky, nebylo to však povinné, natož aby za to padly pokuty.


“Naše strategie se ukázala být důslednou a udržitelnou. Teď máme nižší riziko přenosu nákazy než v jiných zemích,” říká se epidemiolog Jonas Ludvigsson z lékařské univerzity Institut Karolinska.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh