Jak nás obelhali rakvemi, zatímco ženy umíraly na rakovinu. Primářka MUDr. Mirka Skovajsová: “Koronavirus je podvod, který zneužívá lidské neznalosti.” Média děsí lidi, lpí na nich krev.

“Sledovala jsem to o koronavirové šílenství od samého začátku v Itálii. Pořád dokola stejné záběry z jedné nemocnice. Pořád dokola stejná lež,” říká MUDr. Mirka Skovajsová, primářka, imunoložka a světově uznávaná expertka na rakovinu prsu.Záběry z italské nemocnice v Bergamu. Toto video vidělo 11 milionů lidí a bylo opakovaně používáno po dobu několika měsíců jako “ilustrační” v televizích v mnoha zemích včetně USA. Itálie zaznamenala jen mírný nárůst absolutního počtu úmrtí. Redakce Arfa.cz připravuje anatomii tohoto gigantického podvodu.

“Ženy umírají na rakovinu prsu, protože se bály jít na preventivní prohlídky kvůli strachu z nákazy koronavirem. Měli strach, protože se pořád v televizi hovořilo o úmrtnosti.” říká MUDr. Mirka Skovajsová, zakladatelka sítě mamacenter (prevence a léčba rakoviny prsu) v České republice.


Podle některých analýz pocházejí dokola používané obrázky pouze ze dvou nemocnic v Itálii (Bergamo, Miláno).Každý rok v zemře v České republice 100 000 lidí. Z toho 28 000 lidí na rakovinu, skoro 40 000 na oběhové nemoci (srdce). Mezi tím je těch pouhých 400 mrtvých na koronavirus. Jde o zcela okrajovou, zanedbatelnou část, ze které udělala média obrovskou kauzu, a nepřímo tak způsobila smrt tisíců lidí.Obludné: Česká televize se chlubí ziskem z koronaviru

Česká televize se dokonce chlubí tím, jí díky zprávám o koronaviru stoupla sledovanost. Naposledy se tak stalo na zasedání Rady České televize tento týden.

“To je opravdu odporné. Zveličené zprávy České televize hluboko v bažinách toho nejhoršího bulváru přímo ohrožují, či možná již způsobily smrt stovek, možná tisíců lidí. Skutečná hrozba není koronavivirus, ale zpravodajství České televize,” říká mediální expert, který se nepřeje být jmenován z obavy před dehonestací na obrazovce České televize.

Anatomie lži covid-19, rakve pořád dokola

„Sledovala jsem ten koronavirus od začátku v italské televizi RAI 1, 2, 3,“ pokračuje MUDr. Mirka Skovajsová s tím, že ji o vývoji situace kolem údajné epidemie od února tohoto roku informovali její známí z Itálie.

„Nejprve v italské televizi pořád ukazovali jedny rakve, dokola tam byl jeden rozhovor s paní ze hřbitova, která říkala, že tam pohřbili jednoho pána, který zemřel na koronavirus.”

“Do toho pouštěli obrázky z nemocnic z Bergama, kde byly jednotky intenzivní péče. Tam leželi pacienti s kanylami v noze, okolo nich běhali skafandrovaní zdravotníci. V televizi říkali, že to jsou ti pacienti na covid. Pacienti, kterým selhávají plíce, ale vypadají jinak,“ uvedla primářka.
MUDr. Mirka Skovajsová se svými názory vystoupila na přednášce v Klatovech spolu s profesorem MUDr. Janem Žaloudíkem, bývalým primářem onkologické kliniky v Brně


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh