Hromady mrtvých těl v mrazících boxech a plastových rakvích? Američané se ptají, proč jsou nemocnice prázdné. Stovky videí jako důkaz. Lidé, probuďte se! Koronavirus jako monstrózní mediální podvod?

Česká vláda chce prodloužit karanténu o měsíc. Z USA však přicházejí zprávy, že celá ta epidemie koronaviru může být jen falešný obraz vytvořený médii. Katastrofickým důsledkům epidemie se vzpírají i statistky. NEDOŠLO k nárůstu úmrtnosti k žádné zemi s výjimkou Itálie, ale i tam jen asi o 3 procenta.



Média hlavního proudu usilovně pracují na příběhu, že je USA sevřeno obří pandemií, kvůli které se v přeplněných nemocnicích hromadí mrtvá těla, která auta nestačí převážet do spaloven.


Přibývá videí, která napovídají, že s tou světovou pandemií koronaviru není něco v pořádku. “Jsou prázdné!” říká žena na videu. Žádné testy, žádní nakažení!” “Lidé! Probuďte se!

Někdy zajdou média hlavního proudu příliš daleko. Například když TV CBC odvysílala reportáž z newyorské nemocnice s “ilustračními” záběry z nemocnice v Itálii.


V horní části italská nemocnice s popiskem “Amerika epicentrum koronaviru”, dole italská nemocnice

Stovky těch, kteří nevěří mediální verzi o pandemii, vyšly v posledních dnech do místních nemocnic. Ukázalo se se, že ani venku, ani uvnitř nemocnic se nic zvláštního neděje, panuje tam klid. Mnohé připomínají spíše města duchů.

Záběry pak byly zveřejněny na Twitteru pod značkou #FilmYourHospital.



Odborníci stále hlasitě upozorňují, že onemocnění chřipkou nijak nevybočují z normálu a údajná epidemie nijak nezvyšuje počty úmrtí. Statistiky ZDE






Mnohé nasvědčuje tomu, že tady nejde ani tak o nový virus, jako spíše o globalistické zájmy mocných finančních skupin. O důvodech, proč se to děje zde. O tom, jak ten trik provedli ZDE.

Mnohé nasvědčuje tomu, že chtějí média vytvořit podmínky pro nastolení stanného práva, kdy by byl vedením země pověřen generál Terrence J. O’Shaughnessy. Více o stanném právu v USA ZDE.



Je koronavirus opravdu jen falešná vlajka, nebo je to klid před bouří?




close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh