Merkelová do vězení? V březnu způsobila paniku: Zemře MILION Němců na koronavirus! Dnes: Jen 10 tisíc sporných případů – i když se Němci místo karantény pořádali večírky. Veřejnost žádá trest pro kancléřku

Německá kancléřka Angela Merkelová, březen 2020, Bundestag: “60 – 70 procent Němců bude infikováno koronavirem.” Tedy: MILION mrtvých Němců. Dnešní realita: 10 tisíc, i když Němci na karanténní opatření z vysoka kašlali.Případy zemřelých v Německu, srovnání s předchozími lety. Ani v jednom jediné měsíci nedosáhl letošních rok nejvyšších hodnot. Žádná pandemie se nekoná, pouze drsná vládní opatření. Kdo první zvolá: Císař je nahý?!

To by znamenalo více než 50 milionů nakažených občanů Německa, které má 82 milionu obyvatel.Vzhledem k tehdy uváděné úmrtnosti na koronavirus znamenala předpověď německé kancléřky Merkelové: MILIÓN mrtvých Němců.

Když Merkelová uvedla tento počet, německý parlament ztichl v němé hrůze. Německo se následně ponořilo do deprese, třesoucí se před očekávaným úderem největší pandemie v novodobé historii, jakou svět zažil.


loading…

Kancléřka oznamuje, že očekává 70 procent nakažených (březen 2020)

Dnes už víme, že německá kancléřka lhala. Vypustila poplašnou zprávu největšího kalibru, která uvrhla do deprese nejen nejstarší německou generaci a nepřímo tak způsobila smrt desítek tisíc lidí – těch, jejichž skutečné nemoci byly kvůli neexistující pandemii zanedbány.


Kdo však očekával, že se Německo postaví proti novému viru jako dobře vycvičená armáda, jakou známe z časů Adolfa Hitlera, ten se pletl. Němci se postavili k pandemii velice laxně a s velkou nechutí.
Místo vzorově srovnaných řad v rouškách ve státních barvách se především mladí Němci shromažďovali na náměstích a u městských jezer k večírkům, kde alkohol tekl proudem, drogy svištěly jako vystřelené z praku a sociální distance spíše připomínala skupinový sex.


Němečtí politici ve vězeňských oblecích. Merkelová uprostřed. Snímek je z protivládních demostrací před několika dny v Berlíně

Když přišel policajt, Němci se mu vysmáli, případně ho udali, že je rasista.

Mezi imigranty nebyla dodržována karenténní opatření vůbec.


Dnes oficiální statistiky uvádějí 9 409 zemřelých v Německu v souvislosti s koronavirem.


Místo MILIÓNU mrtvých občanů Německa, předpovídaných kancléřkou Merkelovou v děsivé věštbě, tu máme necelých deset tisíc lidí, kteří zemřeli od března s tím, že kromě mnoha jiných smrtelných nemocí měli také covid-19 – a ten v drtivé většině případů neměl na jejich úmrtí žádný, nebo jen mizivý vliv.


Podle analýzy Corona-Krise KM 4 od bývalého šéfa odboru krizového štábu Stephana Kohna z německého ministerstva vnitra zemřely v důsledku paniky kolem neexistující pandemii statisíce lidí (stres, zanedbané operace…)


Kancléřka Markelová tedy lhala a i když bychom rádi věřili, že nevědomě, měla by být potrestána – vzhledem k nedozírným škodám, které svými výroky způsobila. Po jejím uvěznění volali demonstranti na poslední gigantické anti-covid demonstraci v Berlíně.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh