Gates a spol v šoku: Rusko hlásí hotovou vakcínu proti koronaviru. Miliarda objednávek z 20 zemí! Vakcínu vyzkoušela dcera Vladimíra Putina! Teplota přes 38 a pak… EXLUZIVNÍ FOTO. V čem je ruská vakcína lepší?

Jako první země na světě Rusko registrovalo funkční vakcínu proti Covid-19. Vakcínu Medgamal vyzkoušela dcera prezidenta Putina, lékařka Maria (35). Velké farmaceutické firmy (Big Pharma) jsou v panice. Úspěch ruské vakcíny ohrožuje jejich miliardové zisky.Vladimír Putin s rodinou (z rodinného alba). Dcera Maria (dnes 35) vpravo.

Ruský prezident Putin zdůraznil, že nová vakcína prošla nezbytnými testy, je účinná a nabízí trvalou imunitu vůči koronaviru. Dodal, že jedna z jeho dvou dospělých dcer dostala dvě dávky vakcíny.

Putin řekl, že jeho dcera měla v den první injekce vakcíny teplotu 38 stupňů Celsia, následující den klesla na něco přes 37 stupňů. Po další dávce měla opět mírné zvýšení teploty, ale pak už byla zdravá a imunní.


Katarina a Maria

Vladimír Putin s dcerami (Maria vpravo, Katarina vlevo)

“Moje dcera se cítí se dobře a má vysoký počet protilátek,” řekl Putin o své dceři, aniž by uvedl, zda se jednalo o Marii (35), nebo Katarinu (33).

Podle dostupných informací vakcínu vyzkoušela na vlastní žádost Putinova starší dcera Marie, která vystudovala medicínu (biologii v Petrohradě) a je kandidátkou PhD ve Výzkumném centru endokrinologie v Moskvě.


Vladimír Putin s Marií a manželkou LudmilouBig Pharma v panice

Ruská vakcína funguje na principu přímé imunizace. V podstatě nejde očkování, ale kontrolované promoření.

Po prodělání zkrácené a oslabené formy nemoci si tělo samo vytvoří protilátky, a to bez použití genových RNA markerů extrahovaných z genů laboratorních zvířat (krys, opic), jak je běžné u velkých západních farmaceutických společností.


Putinova dcera Maria (35), vědecká pracovnice, bioložka

Putinova dcera Katarina (33) při tanečním vystoupení

Velkými farmaceutickými firmami je přímá imunizace odsuzována. Používají nepřímou imunizaci, která má kratší trvanlivost a účinek (cca rok) a je tedy nutno ji používat opakovaně, což je pro firmy výhodné i z finančního hlediska.


Čtěte též:
Vakcína je tu! Firma Novavax, která koupila továrnu u Jevan, podepsala obří smlouvu s USA. To je odpověď na otázku, odkud dostanou občané ČR vakcíny

Pandemie jako politikum

Velké farmaceutické firmy, z nichž drtiví většina je na pojena na miliardáře Billa Gatese, seta ocitají vůči Rusku v těžké defenzivě. Protože údajně nemají čas vakcíny plně testovat na lidech kvůli vedlejším účinkům, budou muset tento krok obejít. Své trhy tak budou hájit spíše ideologicky.


Především zakázky z Číny pro ruskou vakcínu by znamenal pro Gatese spol obrovský problém. Více než miliardová země, která je navíc ochotná zaplatit… O Čínu se ještě strhne bitva.
Dosud není potvrzeno, že vůbec došlo či dochází k pandemii. Celkové počty zemřelých jsou v drtivé většině zemí stejné, nebo dokonce nižší, než minulé roky. Křivka, příznaky i druh obětí se plně kryje s chřipkou.

Jsme tedy svědky paradoxu: Pandemie bez obětí.WHO a pharma-firmy jsou jedna parta

Lze očekávat, že Světová zdravotnická organizace (WHO) Rusku vakcínu neschválí, nebo schválení odloží. Důvěryhodnost WHO je však vážně otřesena, když od ní odešly Spojené státy, do té doby její největší donátor. Příčina odchodu bylo totální selhání WHO během údajné pandemie ztráta důvěry.


Vakcinace novým preparátem má v Rusku začít začátkem září a bude dobrovolná. Toto načasování je velmi důležité, protože se na podzim očekává druhá vlna pandemie koronaviru.

Při dosavadním klinickém výzkumu nebyly zaznamenány žádné vážné nežádoucí účinky. Během několik dnů budou provedeny klinické testy s účastí dvou tisíc lidí.

Objednávky z Číny, Brazílie…

Rusko již má objednávky z dvaceti zemí (Čína, Brazílie, Venezuela…). Už nyní vyrábět vakcínu v pěti zemích v množství více půl miliardy dávek vakcíny ročně.


Na je světě hlášeno na různých stupních vývoje více než 150 možných vakcín. Světová zdravotnická organizace (WHO) uvedla, že považuje za hlavního favorita látku AZD1222 společnosti AstraZeneca.

Továrna na výrobu vakcín již stojí za Prahou u Jevan.


Zdroje: Politico, Businessinsider
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh