Ajajaj! Starosta “Stažené Půlky” Kolář vylezl z úkrytu a BEZ ROUŠKY vystavil sebe i své kolegy útoku agenta s ricinem. Měl strach, že ho odvolají… Víte, kolik stojí ochranka denně?

Starosta Ondřej Kolář vylezl z úkrytu, ve kterém se skrýval před útokem údajného ruského agenta s ricinem. Překonal strach, protože ještě větší strach měl z toho, že bude dnes na zasedání zastupitelstva Prahy 6 odvolán.Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář se několik týdnů skrýval na neznámém místě hlídán ochrankou kvůli obavě z útoku agenta. Ten ho měl údajně přijet z Moskvy otrávit ricinem jako pomstu za demolici sochy maršála Koněva.

Starosta sice opakovaně ubezpečoval, že nemá stažené půlky, ale kvůli prknenným vystoupením v televizi se veřejnost obává opaku.


Starosta Kolář na zastupitelstvu Prahy 6 dne 14. května s rouškou na bradě.

Video televize RT. Fake News Bakalův Respekt a Bakalův novinář Kundra se stávají proslulými mimo hranice České republiky

Trable kam se podíváš

Do potíží se dostal Kolář hned několika.

Nejprve nechal zlikvidovat památník maršála Koněva, osvoboditele Prahy, Osvětimi a půlky Evropy, když Kolář zneužil toho, že byla karanténa. “Neměl roušku,” okomentoval tento odpudivý krok na svém facebookovém profilu. Když se ho pak chtěla zeptat ruská televize na podrobnosti, utekl.


Cynická zpráva starosty Koláře na Facebooku: “Neměl roušku” (3. dubna 2020). Při osvobozování Československa pod vedením maršála Koněva padlo 140 tisíc vojáků Rudé armády.

Zastupitelstvo Prahy 6 dne 14. května. Starosta Kolář v kroužku

Pak jeho komplic kontroverzní novinář Kundra (Respekt) vypustil kachnu, že kvůli Kolářovi přijel z Ruska Prý to má ze tří nezávislých zdrojů.Půlky jako celek

Kolář tedy požádal ochranku a až do dneška se skrýval na neznámém místě. “Nedá se říct, že bych měl stažené půlky, je to spíš taková obava,” svěřil extatický starosta České televizi a dodal, že má zvláštní režim.


Kolik stojí ochranka, placená z daní občanů? Na to jsme se zeptali bývalého policejního prezident Stanislava Novotného.
Ochranka za půl milionu korun

“Samozřejmě nevíme podrobnosti, tedy kolik je tam mužů, ani o jak přísný režim jde. Pokud měl přiděleny například tři muže tak to lze odhadnout na částku 15 tisíc denně,” odhaduje Stanislav Novotný.

Protože má starosta Kolář ochranku z našich daní už přibližně měsíc, přišla tak akce “ricin” české daňové poplatníky už na skoro půl milionu korun.


Přítomnost ruského agenta se přitom nepotvrdila, čím dál tím jasnější se zdá verze, že si tuto historku vymyslel kontroverzní novinář Kundra z Bakalova týdeníku Respekt zprávy. Toto skandální podezření je třeba samozřejmě ještě prošetřit, stejně tak jako okolnosti, důvody a případně částka, za jakou tak případně učinil.Strach jsi a v strach se obrátíš?

Starostu zahnal do skrýše strach a také strach ho z ní vyhnal. Na zasedání zastupitelstva Prahy 6 hrozilo, že bude odvolán kvůli kauze podezřelých právních zakázek. Panuje vážné podezření, že zakázky za více než 300 tisíc korun zadával bez výběrového řízení svým spolužákům z práv v Plzni a ti je pak jen okopírovali z internetu.

Pak je tu také černá demontáž sochy maršála Koněva, která je porušením mezinárodních smluv a za níž hrozí starostovi a dalším 32 zastupitelům, kteří hlasovali pro, až pět let vězení.
Příliš chytré záchody

Dosud neřešených problémem jsou předražené mobilní “chytré” záchody, kterými starosta Kolář osel Prahu 6 a o nichž si místní povídají, že v nich “ještě nikdy nikdo nebyl – kromě opravářů.”Na zasedání zastupitelstva mluvil starosta Ondřej Kolář do mikrofonu s rouškou na bradě – tedy jako by ji neměl. Rouška je přitom stále povinná i na ulici, natož v uzavřené místnosti.


Dvojitá hrozba

Nejprve tak starosta Kolář vystavil své kolegy z radnice nebezpeční útoku agenta s ricinem – vždyť pokud jde o reálnou hrozbu, měl zůstat v úkrytu. Agent dosud nebyl dopaden a pokud existuje, stále hrozí udeřit.

Bakalův novinář Kundra s Bakalovým novinářem Kroupou sice označili za agenta mladého kulturního vedoucího z ruské ambasády se zálibou ve výstavách, ale opět – bez zcela bez důkazů, takže kdo ví.
Zasedání zastupitelstva Prahy 6 dne 15. května tak připomínalo sud s prachem. Starosta, který se do té doby skrývá obklopen ochrankou, protože mu je patách ruský agent s ricinem… a když vyleze, dýchá na své kolegy bakterie a viry, které nassál ve skrýši.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh