Falešně pozitivní testy na koronavirus: 93 % je úplně mimo! “Jen sedm procent testů jsou ti, kteří virus skutečně mají,“ říká britský ministr zahraničí. Je WHO zločinecká organizace?

Nechceme špejle do nosu a hadry přes ksicht! Britský ministr zahraničí Dominic Raab přiznává: „Míra falešně pozitivních výsledků je velmi vysoká. Jen sedm procent testů identifikuje ty, kteří virus skutečně mají.“ Významný politik se tak nebojácně přidal na stranu těch, podle kterých má “mučivé” testování na koronavirus mizivou vypovídající hodnotu.
Britský ministr zahraničí Dominic Raab v televizi Sky News

Falešně pozitivní test znamená, že lidé, kteří mají pozitivní test na virus, jej ve skutečnosti vůbec nemusí mít. O údaje z testování se přitom opírá oficiální propaganda, šířící strach a paniku, že kolem nás řádní pandemie apokalyptických rozměrů.

Stanovisko britského ministra je v souladu s mnoha novými vědeckým poznatky a studiemi – a také s nedávným článkem v deníku New York Times, podle kterého je až 90 % testů na covid-19 označeno jako pozitivní, i když by měly být správně negativní.


Není důležité jak vysokou máte teplotu, ale kdo ji měří?

Deník New York Times přitom patří mezi média, která šíří paniku a děs, zveřejňuje statistiky vytržené ze souvislosti a podílí se na falešných zprávách o neexistující pandemii.


Čeští lékaři, kteří zpochybňují pandemii COVID-19 (je to jen chřipka) a smysl roušek: 
Profesor Pirk, docent Žaloudík, profesor Pafko,  primář Votrubaprimářka Skovajsová, Pavel Kolář, Dr. Tomková,  Dr. ZelenáDr. BalíkDr. Adámková, Dr. Pollert, Dr. Šmucler a mnoho dalších… Klikejte na odkazy a sdílejte!


loading…

„Testy diagnostikují jako covid – pozitivní velké množství lidí, kteří nejsou nakažení,” uvedl deník New Yorku Times. Velké množství chyb znamená až 90 procent.


Testy COVID-19 jsou vědecky bezvýznamné, uvádí mimo jiné také server Off Guardian

Pokud by stejný poměr falešně pozitivních testů platil i v České republice, pak by se z přibližně z bombasticky udávaných 30 tisíc pozitivně testovaných lidí (od března 2020) smrskl jen na desetinu, tedy pouhých 3 tisíce případů s chřipkou covid-19. To je statisticky zcela zanedbatelné číslo.


Je libo 100 % pozitivních?

Stále více odborníků poukazuje na to, že testy na COVID-19 mají mizivou vypovídající hodnotu a obrovskou chybovost.

Jako hlavní důvod nespolehlivosti testu uvádějí, že PCR testy používané k identifikaci pacientů s COVID-19, nemají platný zlatý standard, s nímž by je bylo možné porovnávat.


Pandemie, nebo jen vytvoření trhu pro vakcíny?

Kromě chybovosti je tu také podezření, že lze s testy na měření koronaviru snadno manipulovat. Není tak problém například získat všech 100 procent měřených jako covid – pozitivních. 


loading…

Bulharští patologové: WHO je zločinecká organizace

Na rovinu to vyjádřila bulharská asociace pro patologii: “Testování použité k identifikaci nového koronaviru u pacientů je vědecky bezvýznamné.”

Světová zdravotnická organizace (WHO) je zločineckou lékařskou organizací, která vyvolává strach a hysterii, aniž by poskytl jakýkoli ověřitelný vědecký důkaz pandemie.”


Ano, stále chybí důkaz, že je COVID-19 pandemie. Důvodem by mohlo být to, že žádný důkaz není. Stále jasněji se ukazuje, že jde o formu obyčejné sezónní chřipky, a my jsem oběťmi monstrózního mediálního podvodu.


Zdroj: Off Guardian, CE rate, Spectator, CE bulharští patologové

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh