Důkaz globálního spiknutí? Světová banka již v roce 2018 evidovala testovací soupravy na “COVID-19”. Pandemie vypukla až o rok později… Kontrola faktů říká… A za co zaplatila Česká republika 162 milionů dolarů?

Zapomeňte na netopýra. Teď má slovo účetní. Pandemie COVID-19 jako předem naplánovaná akce – a dokonce s vědomím zúčastněných států. Tak to vyplývá se záznamů na stránkách Světové banky z roku 2018.Je současná pandemie výsledkem náhodného objevení nového koronaviru, nebo jde o řízenou akci, která byla naplánována už dlouho dopředu – a nynější události se už jen odvíjejí od tohoto plánu?

Tato otázka se mnohým může zdát jako pravá nefalšovaná konspirační teorie. Místo dohadů a hypotéz se tedy pojďme podívat přímo na fakta.


Co se o COVID-19 tvrdí oficiálně

Nejprve si řekněme, jaká je oficiální verze této “pandemie”.

Takže: Podle oficiálních informací se nový koronavirus SARS-CoV-2 objevil někdy koncem roku 2019 v čínské provincii Wuhan na trhu se živými zvířaty.

Původním hostitelem nového koronaviru měli být netopýři. Z nich prý virus přeskočil na člověka a následně vyvolat celosvětovou pandemii onemocnění COVID-19.


Vědci začátkem roku 2020 tento nový virus údajně izolovali a geneticky sekventovali.

Na základě toho pak vyrobili genetické RT-PCR testy, pomocí kterých dnes zjišťujeme, zda konkrétní člověk je tímto virem aktuální nakažený.

Tolik oficiální příběh …


loading…

Odkdy existují PCR testy na COVID-19

Jelikož virus byl izolován a genetický sekventovaný někdy začátkem roku 2020, tak testy logicky mohou existovat až od dané doby. Ne dříve, neboť pro výrobu testu musí být známý genom viru.

Skutečně?

Před pár týdny odhalili investigativci na stránkách Světové banky něco velmi zajímavého. Připomeňme, že Světová banka není žádná pochybná organizace, ale jedna z nejprestižnějších světových institucí.


Jejda! Pandemie COVID-19 přece vypukla až v roce 2020! Jako že to bylo předem připravené – včetně testovacích sad?

A co to vlastně objevili?

Na stránkách Světové banky byly objeveny informace, kolik různé země (celkem 120, takže skoro všechny) nakoupily PCR testů na COVID-19 v roce 2018!


Ale jak je to možné? Vždyť přece: Virus se poprvé objevil v Číně až koncem roku 2019 a jeho geny byly sekventované až počátkem roku 2020… Jak je pak možné, že testy na něj existovaly již v roce 2018?

Odpověď na tuto otázku by zajímala i nás.
Co se však mezitím stalo?

Když se na stránku Světové banky podíváte dnes – tak oni to změnili! Už tam není, že v roce 2018 země nakupovaly “COVID-19 Test kits” (Testovací soupravy na COVID-19), ale “Medical Test kits” (Medicínské testovací soupravy)!

Tady to je (stránky Světové banky):

Přepsaný název z “COVID-19” na “Medical test kit (testovací souprava)“. Otázka však zůstává stejná_ Na co jsme v roce 2018 potřebovali testy za pět miliard korun?

Co se nám to snaží zatajit?

Světová banka byla přistižena uprostřed brodu bez kalhot a nyní mlží… přesně tak to vypadá. Naštěstí jsme stihli udělat kopie obrazovek a tak se jejich podvod dá snadno dokázat.

Takže běda! Světová banka a takhle lže a mate světovou veřejnost! Právě jsme ji usvědčili ze lži a podvodu!


Kolik COVID-19 testů nakoupila v roce 2018 Česká republika

Za kolik dolarů nakoupila COVID-19 testů v roce 2018 Česká republika? I to máme naštěstí zaznamenáno.

Ze stránek Světové banky vyplývá, že je to kolem 186 milionů amerických dolarů – tedy takřka 5 miliard korun! A bylo to více než rok předtím, než jsme se oficiálně dozvěděli, že nějaký nový koronavirus a onemocnění COVID-19 vůbec existují!


Stránky Světové banky: Takže něco přes 186 milionů dolarů (údaje v tabulce jsou v tisících, tedy přidej tři nuly) na COVID z roku 2018….

Co na to ministerstvo zdravotnictví ČR?

Spřízněná redakce deníku Arfa z portálu Tadesco se obrátila na Ministerstvo zdravotnictví ČR s dotazem na osud oněch pěti miliard (186 milionů dolarů). Za tuto částku jsme jako Česká republika v roce 2018 zakoupili pomůcky proti pandemii COVID-19, která vypukla až o rok později.


Dobrý den,
mám dotaz: víte kolik COVID-19 testů zakoupilo Česko v roce 2018?

S pozdravy a díky,
MUDr. Jitka Brožíková


ODPOVĚĎ:

Dobrý den.
Uvedená informace není Ministerstvu zdravotnictví ČR známa. Dále Vám doporučuji důkladně zvážit informace předkládané konspiračními internetovými servery.

S pozdravem
Jan BAČINA – ředitel právního odboru
Palackého náměstí 4, 128 01 Praha 2
sekretariát: (+420) 224 972 173
e-mail: jan.bacina@mzcr.cz


Ahá! Tak konspirace! Tak to je jiná!


Co tato odhalení znamenají? Závěr ať si udělá každý sám.

Podle nás jde o jeden z dalších důkazů, který krásně zapadá do mozaiky toho, že celá tato pandemie je falešná. Jinými slovy, že jde o gigantický podvod.


Kontrola faktů selhala…

Jiného názoru je agentura AFP, která provádí na sociálních sítích “kontrolu faktů”. Ta nejenže nezpochybnila pravost stránek, ale ještě přišla s velmi obskurním vysvětlením.

AFP se obrátila na Světovou banku a dostalo se jí následující odpovědi:

“Světová banka AFP v e-mailu z 8. září 2020 sdělila, že výrobky označené v databázi WITS názvem „Covid-19“ byly již dlouho před pandemií používány k jiným účelům, ale po propuknutí choroby nabyly na důležitosti.”


Jinými slovy podle agentury AFP Světová banka říká: “Ano, název COVID-19 jsme používali už v roce 2018, ale pro jiné účely než pandemie, která vypukla až v roce 2019.” Ehm.


Zdroje: Badatel.net, Stránky Světové banky, Na pravdou míru (AFP)

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh