“Koronavirová hysterie je udržována při životě už jen množstvím testů. Testovací orgie mají zakrýt absenci mrtvých,” říká slavný německý epidemiolog Wolfgang Wodarg. “Proč jsme v rukou obchodníků se strachem.”

Zvýšeným množstvím testů se uměle udržuje při životě koronavirová hysterie, která se jen těžko může odvolávat na počet případů úmrtí v Německu, říká bývalý šéf evropského zdravotnictví Wolfgang Wodarg.Většině lidí nejsou pravděpodobně známy žádné případy onemocnění nebo dokonce úmrtí v kruhu svých známých, zejména ne za posledních několik měsíců.

Na druhé straně je zde rozšířená realita médií. Odtud na nás denně číhá smrtelné nebezpečí: lidé bez roušek na večírcích údajně ohrožují naše zdraví, lidstvo se třese před druhou vlnou korony.


Wolfgang Wodarg (73) je bývalý předseda Parlamentního shromáždění Výboru pro zdraví Rady Evropy. Postavil se proti velkým farmaceutickým firmám a podvodům Světové zdravotnické organizace WHO. Poté byl vyhozen z práce a zostouzen v médiích. Od začátku pandemie cobvid-19 tvrdí, že je to humbuk.


loading…

Proč média tají počty mrtvých

Ani v Německu se v mainstreamových médiích se počty úmrtí z Německa téměř neobjevují. Důvod: ty by byly příliš málo děsivé.

Pozn. red.: Počet úmrtí v Německu souvisejících s kornavirem (umřel na rakovinu, ale měl koronavirus) je stejně zanedbatelný jako v České republice. Zatímco u nás jde o necelé tři pacienty denně, v Německu je to necelých 20 denně.


Místo toho se média zaměřují na nárůst počtu infikovaných způsobený nadměrným testováním.


Trik s ohnisky: žádná pointa

Nikdo se neptá, zda skandály v médiích jako Tönnies (masozpracující německý závod, kde se vyskytl koronavirus – pozn. red.), nebo “neuvážené” chování demonstrantů 1. srpna 2020 (demonstrace proti covidovým opatřením vlády – pozn. Red.) způsobily vůbec vážné škody na zdraví lidí.


Pozn. red.: Podobný princip “ohnisek” používají média v České republice, extrémistický přístup vykazuje především Česká televize: Vyděsí čtenáře počtem nakažených horníků nebo důchodců, ale pak už v kauze nepokračuje. Veřejnost se tak nedozví, že nikdo nezemřel…

Za celým tím podvodem a pokrytectvím stojí pevné zájmy, které je třeba odhalit.


loading…

Kde jsou ti mrtví a smrtelně nakažení?

Byl někdo v posledních dnech na koupališti nebo na pláži a viděl davy lidí ve vodě a opalovat se? V bazénu nikdo nenosí roušku a to už týdny. Kde jsou infikovaní, kteří neměli roušky na velké demonstraci “Black-Lives-Matter”? Nebo ti z klidné velké demonstrace 1. srpna 2020 v Berlíně?

Kdy bylo zastaveno odstraňování odpadu, ačkoli tam byli lidé přece vystaveni “virovým mrakem” z odpadu, z kapesníků a použitých roušek?

Kde jsou lidé s poškozeními ledvinami a poškozenými nervy v Ischglu (lyžařské středisko), kde si 85 procent lidí nevšimlo, že mají Covid-19?
Pandemie se nekoná

Pandemie se jednoduše nekoná. Každý, kdo zde mluví o paradoxu prevence, tento výraz zneužívá a nemá ani ponětí o infekční epidemiologii.

Jsou tu testovací orgie, které vytvářejí zdánlivou dynamiku. Při nízké četnosti infekcí SARS-CoV-2 pozitivní test už vůbec nic neříká. Počet nyní “nalezených případů” odpovídá počtu zdravých lidí, u kterých by se očekávaly falešně pozitivní testy.

Čím více se testuje, tím více falešně “pozitivních” zdravých lidí se najde. To nemá nic společného s nemocí, ale jen s drahým testováním, které je zneužívána k vyvolání strachu.
Drtivá většina populace je dávno imunní

Pandemický panický příběh smrtelného viru z Wu-han už dávno předběhla realita. Virové sekvence nalezené nyní v testu PCR byly rozšířeny do celého světa dávno před Wu-hanem.

Více než 80 procent populace bylo vždy imunních vůči koronavirům, které se každý rok znovu vracejí v různých variacích. Hromadné očkování proti koronaviru není proto nutné.


Nově vyzkoušené technologie navíc nesou velká rizika. Také doba pozorování je příliš krátká. Každý, kdo použije takovou vakcínu jako lékař s ohledem na tuto situaci, jedná nezodpovědně. Toto všechno jsou už dávno všeobecně známé vědecké poznatky.

Nadále chybí v médiích jakýkoliv zmmínka, že u těch, kteří zemřeli v Německu s pozitivním testem na SARS-CoV-2, byl věkový medián 82 let. 85 procent zemřelých mělo 70 let nebo více. Věková struktura zemřelých se ve Švédsku neliší od Německa. Zesnulí tam byly dokonce ještě starší.
Podvod s italskou apokalypsou

Katastrofální zdravotní podmínky v chudých čtvrtích USA, Brazílie,Peru a Indie jsou zneužívány na strašení a politický kalkul.

Už dávno máme dostatek informací z první ruky i v severní Itálii, Madridu a Belgii. Tyto ukazují, že ne nový virus, ale zacházení s panikou vedlo ke krizovému zanedbání zdravotní péče, k chybám lékařů a následně k obětem mezi oslabenými nebo chybně ošetřenými.


Právě v nepřehledných nebo zkorumpovaných zdravotních systémech se obchoduje s nevhodnými PCR-testy a hanebně se s nimi zachází. Ziskové testování je zneužíváno na destabilizaci, na vehnání lidí do rukou prospěchářů strachu a na vnucení rizikových vakcín.


Obchodníci se strachem

Bez povšimnutí mohou přitom na celém světě profitovat i ti, kteří jdou po “ropě budoucnosti” a to po našich genetických údajích. Každý výtěr z hrdla sbírá buňky, které mohou být geneticky sekvenovány a slibují soukromým laboratořím cenné informace.


Kdo nás bude chránit před zneužitím? Spolková vláda, která se krátce před krizí právě připojila k “Programu jeden milion genomů” hospodářství a EU?

O tomto už ví stále více občanů. Kdy to média a politika vezmou na vědomí?

Jak pohnat z zodpovědnosti odpovědné osoby a jejich mediální přisluhovače?

Wolfgang Wodarg

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh