“Zastavte tu koronavirovou lež!” “Máme právo na důstojný život!” Děsivé záběry z Německa. VIDEO. Brutální zatčení vůdce demonstrace. Vodní děla, psi, německé povely, policie v drtivé přesile 10 na jednoho. Přibývá útoků na novináře

V Německu roste odpor proti opatřením vlády kvůli údajné epidemii koronaviru. Omezení základních práv prý jdou příliš daleko. Mnozí se obávají, že bude povinné očkování – přestože dosud nebyla prokázána nebezpečnost údajného viru. Že přišla nová, horší totalita.


Podívejte se na šokující videa: Jak zatkli vůdce a zbytek spláchli vodními děly. Reportáž z místa činu.Brutální zatčení vůdce anti-covid demonstrací Attily Hildmanna. Média ho lstivě označují za autora “konspiračních teorií”. Jenže…

Armáda policistů, vodní děla a psi proti nespokojeným občanům německých měst: “Dokažte, že to celé není podvod! Proč je stejně nebo méně zemřelých jako jiné roky? Epidemie nebo nástroj útlaku?”

Zatčený Attila Hildmann, hvězdný TV kuchař

Vraťte nám důstojnost!

Desítky tisíc lidí se vydaly o víkendu navzdory špatnému počasí do ulic německých měst. Na protest proti blokovacím opatřením.

Na protest proti lži, jak tvrdí.

Policie zasahuje s mimořádnou brutalitou, včetně vodních děl a psů.


V Berlíně byl zatčen vůdce odporu Attila Hildmann, známá osobnost z televizního pořadu o vaření. Jako důvod zatčení policie uvedla, že šel Hildmann v čele demonstrantů a zdálo se, že je vede, což je prý zakázáno. Hildmann je tureckého původu a byl vychován německými adoptivními rodiči.
Celé zatčení Attily Hildmanna. Děsivé.

Koronavirus je podvod!volali

Demonstranti volali hesla jako: “Koronavirus je podvod!” “Vraťte nám naše práva!” “Tohle je vakcinační terorismus!” “Nechceme vaše léky!” a podobně.

Vládní omezení už podle nich měla být dávno zrušena, nebo neměla být nikdy zavedena. Prý je třeba vyhnat podvodníky s vakcínami a gely.


Ono to tak trochu vypadá, že nám chtějí vnutit ty své léky, ale že my máme raději “vodku, hokej a práci na čerstvém vzduchu”, jak praví klasik.


Když tak volej 911

“Policejní zásahy tohoto druhu – ve jménu čehokoli (včetně zdraví) – nemají obdoby v žádných režimech v posledních nejméně 30 letech. Zásah na Národní třídě 17. listopadu je srovnatelný fenomén. Stejně jako pád Berlínské zdi, nebo 911 volání 11.9. mrakodrapů v New Yorku,” míní pozorovatelé.


17. listopad 89, jenže průběžně

“Smysl to mělo možná na začátku, kdy nebylo jasné o jakou nemoc jde. Teď, když už víme, že je to jen hra s čísly, kdy 99 procent lidí zemřelo na jinou nemoc a navíc méně než v minulých letech, je přístup vlády neakceptovatelný. Tohle je totalita,” říká jeden z berlínských demonstrantů.


Vodní děla v Hamburku proti frustrovaným občanům

Policie vytahuje z davu aktivnější demonstranty a odváží je pryčNěkteří z demonstrantů jsou ještě děti

Brutalita policie

Protestující dodržují rozestupy – aby nedali policii k záminku zásahu. I tak jsou desítky zatčených. Policie vytahuje z davu demonstranty, kteří jsou nejaktivnější. Většinou jde o drtivou přesilu deset a více policistů na jednoho občana. Vidíme psy, obušky a zásobníky se slzným plynem.


Policie to má zjevně dobře nacvičené: Vrhnou se na vybraného demonstranta, srazí ho na zem, většinou tři nebo víc. Dalších dvacet kolem nich udělá kruh proti ostatním demonstrantům. Je šokující, kolik z nich je žen – i velmi pěkných.


“Zastavte ten koronavirový blud!”Selhání médií a útoky na novináře

Média informují o protestech jen okrajově nebo vůbec. V hlavním městě Berlíně přitom bylo tento víkend nasazeno do akce 1100 policistů, proběhlo nejméně 40 demonstrací.

Když už média přinesou nějakou informaci, většinou je to zpráva typu “Konspirátoři zneužívají davu” nebo “pravicový extremismus”, případně že “přišlo méně lidí, než se čekalo.”


“Právo na odstup, ne zákaz kontaktu!”

Ve skutečnosti však jde o naprosté selhání novinářů a především vedení redakcí. Značky jako Bild, CNN, New York Times. BBC a další se propadají v prach. Hodnota akcií jde nezadržitelně směrem k nule – a totéž platí o agenturách typu Reuters.

Teď už je to kdo s toho.


Cenzoři kosí účty

Podobná situace panuje i na sociálních sítích, když jsou najímány skupiny cenzorů, kteří pod záminkou “nepravdivých”, nebo “konspiračních” zpráv mažou příspěvky, udávají a blokují účty.

Jářku, to snad ne!

50 tisíc korun měsíčně : To je to ono?


Vykopl mu mikrofon, jako že je debil

Před berlínskou budovou Říšského sněmu (Reichstag) se jeden z demonstrantů vykopl z ruky mikrofon členovi štábu největší státní televize ARD (společnost německých regionálních veřejnoprávních vysílatelů). Okamžitě se na něj vrhl houf policistů a srazil ho k zemi.


Nespokojený občan vykopává reportérovi televize ARD mikrofon z ruky. A pak jak podle kopíráku: 30 policistů na jednoho, tři ho srazí k zemi, ostatní tvoří kruh.


Šíření strachu, občané v panice kvůli televizním fake zprávám

Německá televize ARD přitom nejde při šíření strachu tak do krajnosti jako Česká televize, jejíž moderátoři a respondenti vystupovali v roušce i po zrušení povinnosti nosit roušku na ulici. Všichni moderátoři a reportéři německé televize jsou bez roušek, stejně jako většina respondentů.


loading…

Roušky moderátorů v televizi šíří strach a ten podle mnoha odborníků je mnohem nebezpečnější, než virus samotný. Stále platí, že s koronavirem umírá 4x méně lidí než na chřipku a 60x méně, než na rakovinu.


Televize ARD 26. května 2020

Česká televize 26. května 2020. Šíření iluze epidemie pokračuje, byť hlavní moderátoři roušku neměli.

Kauza koronovarius 2020 je totálním selháním novinářů a vejde do dějin této krásné profese.


Protestní demonstrace se o víkendu konaly také ve Stuttgartu, Mnichově, Hamburku, Duisburgu a dalších městech. V Hamburku policie použila vodní děla, v Kolíně nad Rýnem asi 250 lidí vytvořilo lidský řetěz, než je pozatýkala policie.Zdroj: DW

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh