Smrtící koronavirus: Je to biologická zbraň? Přední česká expertka: “Ten vir někdo geneticky upravil.” NOVÉ VIDEO. Byl “pacient nula” americký voják? Užitečné rady, jak přežít

Skvělá genetická inženýrka MUDr. Soňa Peková vysvětluje, proč koronavirus zřejmě není přírodního původu:

“Kdyby to byla přírodní varianta, tak si lze jen těžko představit, že by se takto rozsáhlé mutace staly náhodně, a že by ten virus v průběhu tohoto procesu neumřel.”Je to jako byste vyházeli židle. Rozhovor se Soňou Pekovou (zkrácená verze)

Redakce ArFa.cz (Argumenty & fakta) je zase napřed. Opět od ní přebírají jiná média témata, která hýbou společností.


“U tohoto viru to vypadá, jako kdyby někdo přišel do jeho velína, otevřel skříně, vyházel z nich všechno a popřevracel židle,” naznačuje MUDr. Soňa Peková z laboratoře Tilia, která vyvinula vlastní, rychlý a levný test na koronavirus. Projevilo o něj zájem několik zemí světa.


Celý rozhovor ZDE


Roušky jsou spíše slušnost a symbol solidarity”, říká Soňa Peková. Jinak je jejich význam chabý

Počet nakažených přesáhl v České republice pět set. Čtyři lidé jsou ve vážném stavu. Jeden z nich, taxikář firmy Uber, ve velmi vážném.

Podle Soni Pekové není být problém snadno zjistit infikaci celé populace.
Množí se názory vědců, že je nový koronavirus uměle vytvořenou biologickou zbraní, která byla na konci loňského roku vypuštěna v čínské provincii Wuhan.


Pacient nula: Voják USA?

Je tu verze, podle které byl tento koronavirus uměle vytvořen v USA, aby zastavil dominanci Číny ve vědecké a ekonomické oblasti.

Byli jím infikováni američtí vojáci, kteří se v počtu tří set zúčastnili sportovních her ve Wuhanu v říjnu loňského roku, říká Čína.

První nakažené koronavirem hlásila Čína v polovině prosince.
Zrušení války s Ruskem kvůli zdecimované armádě

Armáda USA je těžce zasažena koronavirem, který byl nalezen u stovek vojáků. Nakazil se mimo jiné velitel americké armády v Evropě generálporučík Christopher Cavoli, což vedlo ke stažení 30 tisíc vojáků USA z Evropy.


Americký vůdce generál Cavoli je karanténě kvůli koronaviru

Skutečně to může působit dojmem, že “nakažený nula” byl americký voják, který v čínském Wuhanu “konal svojí povinnost”.

Důvodem mohl být i pokus o “zmatení” prezidentských voleb v USA, jejichž kampaň právě probíhá/probíhala.Verze USA je netopýr

Podle verze šířené americkými médii vypukla nákaza koronaviru po pozření netopýra pohlednou čínskou dívkou, která si ho zakoupila živého na tamním trhu. Tato ve verze je nesmyslná a vyvrácená.


Údajná dívky z Číny jí údajně nakaženého netopýra

Mnohé nasvědčuje tomu, že se stáváme loutkami ve hře, ve které jsme být nikdy nechtěli. Správná odpověď by mohla být: Strhnout si roušky a vyjít do ulic.

Říct: NE!

Jako pointu.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh