Amerika zešílela! Bidenova parta posílá miliardy na genderové studie do Pákistánu, Kambodži, Barmy a na zbraně pro Egypt, zatímco Američané nemají co jíst, podniky krachují a obětí sebevražd je již víc než s covid-19…

Více než 60 procent malých podniků v USA je trvale zavřeno a tisíce hladovějících Američanů čeká na dodávky potravin. Počet hladovějících rodin s dětmi vzrostl v některých městech o 145%. Roste počet sebevražd, který již dosahuje počtu obětí z kategorie “zemřeli s kovidem – a to je v jeho přímé souvislosti na úmrtí).
Zraky většiny Američanů se upínají prezidentovi Trumpovi, který byl podle tisíců důkazů okraden o vítězství ve volbách a to způsobem tam nehorázným, že to nemá obdoby v dějinách USA. Podle některých pozorovatelů byly volby v Bělorusku čistší.


USA Dnes. Děsivé svědectví.


“Šance na znovuzvolení Trumpa prezidentem vidím jako minimální. To by skutečně musela v nejbližších dnech vypuknout občanská válka, být vyhlášen výjimečný stav a podobně,” řekl portálu Arfa.cz Michal Höppner, Čech, který žije už více než dvacet let v Kalifornii v Silicon Valley, kde pracuje jako finanční ředitel úspěšné firmy Lusamerica Foods.


Amerika na kolenou, za komínem číhá Hillary v převleku za Bidena

Jeho firma, zabývající se obchodem a zpracováním ryb, na pandemii paradoxně vydělala desítky milionů dolarů. Lidé začali jíst doma (ryby) a desítky milionů dolarů přibyly také díky vládním subvencím.


loading…

USA je na kolenou – kvůli pandemii, kterou mnozí považují za falešnou, řízenou šílenými miliardáři v pozadí Demokratické strany USA. Kdo by však čekal, že bude americký kongres rozdávat subvence malým podnikům plnými hrstmi, zle se plete.


Zákonodárci měli je pár hodin na prostudováno rozpočtu o 5 593 stranách

Kongres se v podstatě před pár dny dopustil vlastizrady – aniž by to nějak vzrušilo zkorumpovaná média hlavního proudu, která už dávno neprodukují zpravodajství, ale propagandu, zaměřenou proti prezidentu Trumpovi a na fanatickou podporu feministkami ovládané Demokratické strany.Celých 80 procent zoufale potřebného stimulačního zákona nasměroval americký Kongres do zahraničí – a to mimořádně podlým způsobem, když Demokraté prosadili zrušení 72hodinové lhůty na prostudování dokumentu o téměř 5600 stranách, týkající se rozdělení částky 2,3 miliard dolarů. Kongres měl na jeho studium nakonec jen pár hodin.


ČTĚTE TĚŽ: Trumpovo vánoční poselství (VIDEO s titulky): “Je to největší podvod v dějinách USA. Využili virus ke krádeži voleb. Náš lid se musí postavit tomuto zlu.” Šokující, dosud neznámé video z “havárie vody”.

Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

Nad položkami stimulačními zákona běhá mráz po zádech: 10 milionů $ na genderová studia v Pákistánu (!!!). 135 milionů do Barmy. 85,5 milionu do Kambodže. 135 milionů do Nepálu. 1,3 miliardy $ egyptské armádě (!!!). 700 milionů do Súdánu…

500 milionů $ určených na nákupy zbraní pro Izrael, včetně vybavení systému protiraketové obrany Iron Dome. 2,5 milionu $ na „programy svobody internetu v uzavřených společnostech“…V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
5 2 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x