Zakázané VIDEO: “Je tu úplně mrtvo!” Žena (46) zatčena za natáčení prázdné nemocnice, která měla být plná pacientů s covid-19. “Jak odporné!” Policie jí nasadila pouta o Vánocích před zraky celé rodiny

Tajně natočila prázdnou nemocnici a za 24 hodin už ji zatýkala policie za údajný přestupek proti veřejnému pořádku. Nemocnice popírá tvrzení místní ženy, že oddělení jsou prázdná kvůli nedostatku pacientů, a že pandemie je „masivním podvodem“.

Královská nemocnice v Gloucesteru, která měl praskat ve švech, ale…

Paní Debbie Hicksová se procházela po Královské nemocnici v Gloucesteru, která měla být podle vyjádření médií přeplněná “nakaženými”. Právě kvůli rekordnímu počtu “nakažených” se v Británii odkládají operace jiných chorob, například rakoviny, nemocí související se srdcem a další. Totéž se již děje v České republice.

Video žena zveřejnila na internetu a den nato byla zatčena v županu dvěma policisty, kteří si pro ni přišli k ní domů.

V osmiminutovém filmu, který si na Facebooku prohlédlo dosud 158 tisíc lidí, paní Debbie říká: „Za tohle jsme byli zařazeni do 3. úrovně? Je to ostuda. Potkala jsem méně než 20 lidí. Je to prázdná nemocnice s vypnutými odděleními a zhasnutými světly. Je tu úplně mrtvo.”

Nemocnice byla podle ženy prázdná, protože lidí nemocných na covid-19 je málo a ti opravdu nemocní se bojí do nemocnic, aby se nenakazili.


loading…

„Kde umírají všichni ti lidé a kde ten mutantní virus? Nevidím důkazy a nemůže je vidět ani veřejnost. Byli jsme kvůli tomu okradeni o Vánoce…“, říká paní Debbie.Královská nemocnice v Gloucesteru trvá na tom, že oddělení jsou „extrémně zaneprázdněna“ a obvinila paní Debbie z „vniknutí“ a rozrušování pacientů. Prý natáčela opuštěnou ambulantní oblast, proto byla prázdná.Paní Debbie byla včera propuštěna na kauci. Byl jí zakázán vstup do všech nemocnic v Británii – pokud neonemocní.

Sama k tomu řekla: „Světe probuď se! Jak naprosto orwellovské a nacistické! Jsem potrestána za sdílené videa z prázdné nemocnice.”


Čtěte ZDE: 30 světových odborníků varuje před vakcínou proti Covid-19 (VIDEO s titulky): “Hrozí vážné vedlejší účinky, neplodnost, deformace DNA…” Největší zločin: Vakcinace dětí. “Není žádná pandemie. Celé je to monstrózní podvod.”

„Policie vtrhla do mého domu na Vánoce. Zatkli mě, i když jsem nebyla oblečená – a ještě před mojí rodinou. Byla jsem v noční košili a nic pod ní, když se mě policista snažil zatknout, když mě agresivně zatkl a zkroutil mi ruce za zády v poutech.“

Paní Debbie Hicksová kandidovala za Labouristy v místních volbách v roce 2017. Aktivně podporuje politika Piers Corbyna a jeho hnutí „Freedom Rally“, účastní se s ním protestů v Londýně. Pan Corbyn dnes tweetoval video z jejího zatčení s titulkem: „Fašismus“.


Piers Corbyn je starším bratrem bývalého vůdce Labouristů Jeremyho Corbyna

Piers Corbyn (73) popisuje vakcíny proti Covid-19 jako nebezpečné a údajnou pandemii popisuje jako „podvod“. Je starším bratrem bývalého vůdce Labouristů Jeremyho Corbyna.

Zdroj: Daily mail


Čtěte též: Další úmrtí krátce po korona – vakcinaci ve Švýcarsku a Izraeli. Hororová zpověď plačící zdravotní sestry (VIDEO), které ochrnula polovina obličeje. Muž s oteklým jazykem…

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh