Odpudivá Meghan vydírá královnu Alžbětu II čtyřměsíčním dítětem. Je nasazená genderovou lobby, aby rozvrátila královskou rodinu? Chudák Harry, má to za pár

Američanka Meghan Markle (38) potvrzuje obavy, že je nasazená do královské rodiny, aby ji rozvrátila. Jak upozornil deník the Sun: Teď Meghan vytáhla asi tu nejodpornější zbraň, když nechce ukázat královně Alžbětě II. (93) svého čtyřměsíčního syna. Místo návštěvy prababičky jedou do Angoly kvůli nášlapným minám.

Návštěva Angoly je ze strany Meghan zjevná provokace. V problému nášlapných min se angažovala Harryho matka, princezna Diana, která byla s královnou Alžbětou II ve velmi napjatých vztazích.


Když královna Alžběta II. nabízela manželskému páru, aby za ní přijeli na její letní sídlo do Skotska (Balmoral), ani ve snu ji nenapadlo, že bude odmítnuta. Velmi se těšila na svého pravnoučka Archieho. Jeho matka, bývala americká herečka Meghan Markleová, to odmítla s velmi průhlednou výmluvou, že je na cestování do Skotska Archie ještě malý a že má strach o jeho bezpečnost.

Pro královnu to musí být velmi bolestivé. Ve svém požehnaném věku je pro každá chvíle, kterou stráví se svým nejmladším potomkem, vzácnější, než všechno zlato světa.


Meghan, Harry, Archie

Zjevně nejde o žádný vrtoch. Meghan má podle všeho promyšlený plán, jak narušit chod královské rodiny, zbořit vazby a tradice, na nichž stojí. Zábrany nemá žádné, zato instrukcí zřejmě spoustu. Velmi napjatý je i její vztah ke Kate (37), manželce bratra svého muže.

Meghan se přátelí s předními americkými feministkami, údajně se angažovala i v nenávistné kampani MeToo. Mezi její kamarádka patří například neúspěšná kandidátka na prezidentku USA Hillary Clintonová, nebo feministická sportovní ikona tenistka Serena Williamsová.

Jde o útok radikálního liberalismu přímo do srdce konzervatismu – a nejen symbolicky. Meghan je reprezentantkou nebezpečné Demokratické strany USA v Buckinghamském paláci. Jde o dva neslučitelné světy. Proti agresivní, zhoubné revoluční ideologii tu stojí řád a tradice. Meghan bude používat dítě i Harryho v boji proti královně a všemu, co zastupuje.


Královské sídlo Balmoral ve Skotsku. Velmi bezpečné místo.

Návštěva panství Balmoral patří mezi tradice britské královské rodiny. Bratr Harryho princ William a jeho krásná žena Kate za královnou ochotně přijeli i se svými třemi dětmi. Meghan ani malý Archie na zámku Balmore ještě nebyli. Měla to být jejich první návštěva.

Meghan a Harry přitom s malým Archiem cestují jako diví. V srpnu byli všichni tři na Ibize a také ve Francii na koncertu Eltona Johna. Během pouhých 11 dnů použili čtyři letadla.


Nášlapné miny v Angole.

Dítě jako zbraň neváhá použít Meghan ani proti svému vlastnímu otci. Prohlásila, že mu svého syna nikdy neukáže. Její rodiče jsou rozvedeni, s matkou, cvičitelkou jógy, má Meghan velmi těsný vztah. Otce nepozvala ani na svatbu. Několikrát naznačila, že ho nenávidí. Za svou matkou byla Meghan v USA i s Archiem už několikrát.

Bývalá herečka Meghan působí se podle pozorovatelů mstí královně Alžbětě II, že byla proti jejímu sňatku s Harrym. Tato militantní feministka a genderová aktivistka Harryho klofla v Londýně v roce 2016, když se předtím netajila, že se chce provdat pro britské královské rodiny. V tu dobu psala bojovné sloupky do ženských časopisů – mimo jiné na témata “jak ho oškubat”, “jak ho ovládnout” a podobně.


Harry býval v mládí číslo. Zde v kostýmu na večírku

Princ Harry, který dosud žil velmi nezávazným životem, se vedle Meghan proměnil v ekologického aktivistu. Pod jejím vlivem například prohlásil, že chce mít jen dvě děti, aby tak ochránil planetu, která je prý přelidněná. Jeho úhlavní nepřítelem se stal kysličník uhličitý (bez chuti, bez zápachu a není vidět) a prdící krávy.

Je zřejmě jen otázka času, kdy se Meghan s Harrym rozvede. Je jisté, že tak nákladný rozvod britská královská ještě nezažila.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh