Komentovaný vánoční projev prezidenta Zemana: Varování před zeleným šílenstvím jako skrytý vzkaz pro Piráty. Chvilkařům prezident vzkazuje: “Volby a tečka”. Na co čekaly hyeny a především: Je to čiperka!

Prezident Miloš Zeman přednesl skvělý vánoční projev a přestože je jasně ve formě – nepouštěl se do velkých kontroverzí. Jako vždy je však samé překvapení, a tak nám nadělil několik tajných dárků, které se nyní pokusíme rozbalit.


Projev prezidenta Zemana (výběr toho nejlepšího)


Čeští Piráti a němečtí Zelení jsou v podstatě jedna a tatáž strana, míní experti

Zelené peklo

Zásadní část projevu věnoval prezident Zeman “novému náboženství”, tedy zelené ideologii, jejímž nositelem jsou v Česku Piráti.

Ano, tato obskurní strana má i jiná témata, jako třeba “revize”, “až na dřeň”, “nahlásíme společně”, “Brusel je in”, nebo “obstrukce”, ale hlavními nositeli zelené ideologie jsou právě oni, odpudivá česká odnož německých Zelených – a toto je jejich hlavním posláním.

Zemanův prezidentský projev obsahoval vážné varování: Pokud Evropa přistoupí na manipulaci ze strany sekty svaté Grety, může se snadno stát, že se průmyslová výroba přesune do jiných částí světa, Evropa zchudne a stane se skanzenem zadlužených ideologů. Což bude nejen tragické, ale také ironické, protože se Evropa podílí na emisích pouhými deseti procenty.Školáci, alou do školy!

Školákům, demonstrujícím v pátek, prezident vzkázal, že nemá nic proti demonstracím, ale ať příště demonstrují raději v sobotu a v pátek chodí do školy.

Zelená ideologie s sebou nese jako zdánlivě vedlejší produkt různá ekologická zdanění na evropské úrovni, což je však ve skutečnosti jejím základním důvodem. Prostřednictvím těchto daní bude Evropská unie (Německo) zdaňovat a ničit vybrané firmy a zvýhodňovat jiné. Zelená daň bude v podstatě způsob, jak si vybrat zpět dotace, které EU (Německo) státům “darovala”. Na konci tohoto řetězce je všeobecná chudoba, před kterou varoval prezident Zeman.


Až po výzvě školákům věnoval prezident pozornost dalšímu vyšinutému fenoménu dneška: Největší crowdfoundingové firmě v Česku – Milionu chvilek pro demokracii. Partě ilizionistů, kteří se živí pořádáním tzv. demonstrací, prezident vzkázal: “Volby. Tečka.”
Na co čekaly hyeny

Vánoční projev prezidenta samozřejmě přilákal pozornost různých dezinformačních hyen, které se třásly u obrazovak, klapaly zubisky, mezi nimž jim visel uslintaný jazyk. Doufaly v jakoukoli kořist, která, jak vědí nejen ony, vždycky nějaká přijde.

Především se chytili slova “kacíř”, který prezident použil během své rozpravy o zelené ideologii, což bylo zásadní téma. “Vidíte! Je to kacíř! Takže vlastně máme pravdu, že nám hrozí vyhynutí!” volají hyeny.


Druhým soustem bylo slovo “bolest”, které prezident použil jako úvod k Masarykově citátu, o “myšlení, které přináší bolest” a výzvě, aby se lidé nenechávaly ovlivňovat masážemi mainstreamu. “Vidíte! On přeje voličům bolest! To je hrůza!” volají hyeny a žerou.

Zkresleného výkladu se jistě dočká moudrá výzva prezidenta, aby lidé do krajských voleb volili starosty, což bude jistě vysvětleno tak, aby volili STAN (tedy starosty a nezávislé).


Stranou ponechme tlachy dezinformačních hyen jako že byl v projevu “nedostatek seberefrexe”, žádná “vize”, byl “nyvyvážený” a podobné mystifikace.

Redakce Argumenty & Fakta přeje prezidentovi Milošovi Zemanovi v novém roce 2020 hodně zdraví a svěží mysl, kterou vyniká.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh