DĚSIVÉ ZÁBĚRY: Do USA se tlačí statisíce migrantů z jižní Ameriky. Asi-prezident Biden: “Zbořím Trumpovu zeď a při udělování občanství migrantům budu velmi štědrý!”

Obušky a slzný plyn požili vojáci k zatlačení několika mnohatisícových skupin migrantů, pokoušejících se probojovat do Mexika a dále do USA. Vojáci a policisté seřadili tři nebo čtyři řady hluboko, aby vytvořili blokádu pokroku migrantů.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!
Děsivé záběry ukazují, že jsou migranti ze států jižní Ameriky schopni čehokoli, aby se dostali do “USA země snů”.Video zveřejněné vládou Guatemaly ukazuje tamních bezpečnostních sil vytvářejících lidskou barikádu, která má zastavit migrující karavanu v proniknutí do nitra této země.


loading…

Výzvy a náznaky prezidenta v očekávání Joe Bidena připomínají přístup německé kancléřky Merkelové, která v roce 2015 vyvolala obří uprchlickou vlnu a uvrhla tak celou Evropu do zmaru. Přišlo 5 milionů migrantů, proudí další a roste tlak na přerozdělování mezi členské státy.


Migranti směr USA

Masová psychóza ve státech na jih od Mexika, Hondurasu a Guatemale, vypukla s blížícím se 20. lednem, kdy má být jmenován do funkce nový prezident Biden.Bílých obyvatel USA je asi 60 procent, ale tento údaj půjde podle všeho brzy strmě dolů. Druhá nejpočetnější skupina jsou Hispánci (14 procent), Černochů je pouhých 12 procent, Asiatů 5 procent (zdroj)


Česká televize tyto zásadní události zaznamenává jen okrajově, místo toho ve zprávách z USA pokračuje ve výstavbě virtuální reality v podobě údajného impeachmentu současného prezidenta Trumpa.

Při svém plamenném zápalu zapomněli redaktoři ČT divákům sdělit, že bylo od začátku na 100 procent jasné, že k žádnému impeachmentu nedojde, protože na pro zkrátka nejsou hlasy. Celé to byla jen šaráda hysterických žen s Demokratické strany USA.Řízená migrace do USA je obratem o 360 stupňů a přímo se dotýká i budoucnosti migrace do Evropy a České republiky. Nyní již mají USA (a čínské banky) Evropskou unii plně pod kontrolou – díky astronomických půjčkám k odstranění neexistující pandemie covid.

Inaugurace 20. ledna má být vrcholem monstrózního podvodu, zřejmě největšího v dějinách. Začalo to vymyšlenou pandemii, pak přišla vymyšlená rasová krize, nakonec podvody přu volbách a zinscenovaný útok na Kapitol.

Vítejte novém světě.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh