Trump už to otáčí: Po zisku dalších dvou států má vítězství nadosah. Biden bude kopat. Pensylvánie stažena, Georgie přepočítává hlasy. Začalo masivní vyšetřování největšího volebního podvodu v dějinách USA.

Donald Trump rozjel mohutnou operaci proti Deep State, až se z toho točí hlava. Ozývají se hlasy, že za volebním podvodem stojí struktury napojené na George Sorose. Schyluje se o odhalenín největšího volebního podvodu v dějinách USA.
Současný stav podle analýzy deníku Arfa. Agentura RCP dává Bidenovi 259 hlasů. Agentura AP 290. Vítěz potřebuje 270 hlasů.

Americká agentura RealClearPolitics (RCP) stáhla a vzala zpět svoji prognózu, že Joe Biden získá 20 hlasů volitelů za stát Pensylvánie. Jde o přelomový moment v interpretaci výseldků voleb. RCP je jednou z nejcitovanějších a nejvlivnějších volebních a prognostických agentur v USA. Jako důvod agentura uvedla, že postupně přicházejí nové hlasy a hromadí se žaloby na výsledky voleb.


Joe Biden tedy po odečtení Pennsylvánie již nemá potřebných 270 hlasů volitelů nezbytných pro zvolení, ale jenom 259 a to ještě není konec. Agentura AP dosud ve svých prognózách Bidenovi Pensyslánii neodečetla, ale předpokládá se, že se tak stane v nejbližších dnech.


Biden vyhlášen vítězem předčasně kvůli zmatení veřejnosti

Velmi sporné se Bidenovy výsledky kromě Pensyslvánie (20) jeví také v Michinagu (16 hlasů), Georgii (16 hlasů), Arizoně (11), Nevadě (6) a dalších státech. Po odečtení výše jmenovaných pěti údajných vítězství má Biden ještě celkem o 69 hlasů méně – tedy jen 210 hlasů.


loading…

Trumpovy počty se jako by (podle agentury AP) zasekly na čísle 217, ale to už neplatí, protože přicházejí zprávy o jeho vítězství v Severní Karolíně (15 hlasů) a na Aljašce (3). To by znamenalo, že má Trump již 235 hlasů a dosažení kýžených 270 mu chybí pouhých 35.


Kýžených 35 hlasů, které mu zbývají k 270, může Trump dosáhnout (po přepočtu) ziskem Pensylvánie a Georgie.


Výsledky voleb zcela předčasně vyhlásila agentura Associated Press (AP) minulou sobotu, když oznámila, že byl zvolen novým americkým prezidentem. To ovšem není pravda, protože vítěze voleb vyhlašuje až Senát 13. prosince.


loading…

Právní mašina už je v pohybu

Generální prokurátor USA Bill Barr nařídil federálním prokurátorům v příslušných obvodech, aby spolu s policejními jednotkami provedli kriminální vyšetřování případů volebních podvodů.


Po 60 správních žalobách, které proti falšování voleb podal k nejvyšším soudům států Pensylvánie, Michigan, Georgie, Nevada a Arizona tým právníků prezidenta Donalda Trumpa, se do vyšetřování vloží policie.Georgie přepočítává hlasy

Policisté a místní prokurátoři zahájili trestní řízení v případech započítání hlasovacích lístků, které přišly poštou po dni voleb v Pensylvánii. V Nevadě již policisté z vlastní iniciativy několik dní vyšetřují podvody se zneužitím volebních lístků občanů z nemocnic.

Georgie oznamuje ruční přepočítání hlasů

Představitelé Georgie oznámili, že po pečlivém zvažování situace dojde na území celého státu a ve všech volebních okrscích k ručnímu přepočítání a vizuální kontrole a verifikaci platnosti odevzdaných hlasů.


Budou se ručně a vizuálně kontrolovat všechny hlasovací lístky, budou se ověřovat vodoznaky, budou se kontrolovat databáze obyvatelstva, budou se kontrolovat podpisy naproti databázovým vzorům, jinými slovy dojde ke spuštění manévrů, jaké stát Georgia nepamatuje, a dost dobře ani žádný jiný stát.Trochu jsme se s tím Bidenem, ehm, spletli

Krátce po oznámení zahájení plošného policejního vyšetřování volebních podvodů v Arizoně sčítací úředníci hned 4 okresů oznámili nové výsledky.


Při prvním počítání se prý “spletli”, když nahlásili vítězství demokratického kandidáta Joe Bidena. Po přepočítání zveřejnili informaci, že v jejich okresech vyhrál republikán Donald Trump.


Zdroj: RCP
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh