„Jsme jako v koncentráku, vláda a média nás totálně manipulují a snižují tím naši psychickou odolnost,” říká Knížák. “Česká televize nás od rána do večera straší covidem. Nechci na ní platit poplatky.“

KOMENTÁŘ TOMÁŠ VYORAL: Výtvarník, hudebník a bývalý šéf Národní galerie Milan Knižák se opřel do postupujících totalitních tendencí zahalených do údajného boje s koronavirovou pandemií. Česká televize podle něj lže a nechutně děsí veřejnost.
Milan Knížák v letadle s bývalým prezidentem Václavem Klausem

„Nechci platit za televizní stanici, která mě od rána do večera straší covidem… Dávat ČT televizi peníze za to, že mě od rána do večera otravuje zkreslenými informacemi, mě připadá absurdní,” říká Milan Knížák, bývalý ředitel Národní galerie (1989 – 2015).

Tomáš Vyoral, komentátor

“Navíc, všechny informace o covidu, které dostáváme z médií, jsou svým způsobem lživé. Jsou upraveny tak, aby vyvolávaly strach a paniku,“ uvedl Knižák na adresu veřejnoprávní naší, vaší a hlavně jejich eurounijní ČT i dalších médií.


„Čísla jsou většinou populace vnímána absolutně a média se snaží, aby to tak zůstávalo. To, že průměrně v naší republice denně umírá cca 300 lidí, je normální stav. Spočítejte si, kolik zemřelo lidí s covidem a zda se liší počet celkově zemřelých od jiných let bez covidu,“ upozornil na fakt, že počty zemřelých lidí v letošním roce se v zásadě neliší od let předchozích.Ostatně samo Ministerstvo zdravotnictví na svém webu uvádí:

„Celkový počet úmrtí osob s onemocněním COVID‐19 zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID‐19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí, zda k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni…“


loading…

Falešné statistiky České televize

„Aktuální počet hospitalizovaných osob s laboratorně prokázaným onemocněním COVID‐19 dle průběžného hlášení nemocnic bez ohledu na důvody hospitalizace.“


Zajímavé, no ne? Nezáleží na důvodu hospitalizace ani na příčině smrti. Srazilo vás auto, utopili jste se či spáchali sebevraždu? Byli jste pozitivně testováni na covid? Pak jste započítáni jako covidoví.


„Je třeba být opatrný, je nutné zachovávat zažité hygienické zvyklosti. Možná, že na některých místech je nutné použít i roušky, ale jen výjimečně a selektivně,“ vyjádřil se bývalý ředitel Národní galerie rovněž k nic neřešící rouškové obsesi našich spasitelů.


„Vláda a média se nás snaží totálně zmanipulovat a snižují tím naši psychickou odolnost. V traumatizované společnosti se velmi špatně žije. Připadám si jako v nějakém modernějším koncentráku. Vidím kolik inteligentních lidí tomu podléhá, jak jim to paralyzuje život,“ říká Knížák.


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”

Strach nikomu nepomůže!


Něco na tom bude. Kdyby to s námi vláda, rotující ministři zdravotnictví či kvazi epidemiologové a kvazi hygienici mysleli dobře, tak by namísto propagandistických frází „moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě“, „3R ruce, rozestupy, roušky“, „spolu to zvládneme“, „jsme v tom spolu“, „buďte zodpovědní“ přeci apelovali na nás, že jsme sami zodpovědní za vlastní zdraví.


Proč jsme až na absolutní výjimky od oněch „odborníků“ neslyšeli, že se nemáme přežírat, že máme omezit cukr, mouku, tvrdý alkohol, každý den si zacvičit, chodit ven na procházky a sluníčko, že máme zvýšit příjem vitamínů C a D, jíst více ovoce a hlavně zeleniny, otužovat se studenou vodou, nepodléhat panice a skepsi?


Protože z tohohle by farmaceutické společnosti, pojišťovny a jejich potenciální lokajové typu tuneláře Prymuly, Maďara, Rážové, Jágrové, Kubka a spol. Svědků Covidových s r.o. neměli potřebný vývar.


Zdroj: PL


loading…

lkani.


Zdroj:
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh