Znepokojivá Bidenova VIDEA! Budou mít USA prezidenta podivně přítulného k cizím dětem? Který si plete vnučku s mrtvým synem? Biden vyhlášen médii za prezidenta 7. 11. na výročí bolševické Velké říjnové revoluce v Rusku. Náhoda?

KOMENTÁŘ TOMÁŠ VYORAL: Znepokojivé momenty obestírající demokrata Joe Bidena, jsou médii registrovány jen okrajově. Ne-li velkoryse zcela přehlíženy. Videa na youtube však jsou nezpochybnitelným důkazem, že je cosi shnilého ve státě „Dánském“.
VIDEO 30 vteřin. Tady si soudruh Biden spletl vnučku se synem…

„Toto je můj syn Beau Biden, kterého mnozí z vás pomohli zvolit do senátu v Delaware,“ uvedl Joe Biden do megafonu na setkání s voliči ve Filadelfii. Kolem ramen zatím držel svou vnučku, jejíž jméno ještě jednou spletl. 


Soudruh Biden se sklání k uhýbající, vyděšené dívce,,,

Nejprve ji označili za Natalii. „Ne, ne, počkejte, to není ona,“ pokračoval, zatímco dav začal jásat. Všiml si totiž, že drží druhou vnučku Finnegan.


Senilita, nebo jen omyl?

Nikdo nejsme neomylný. Kdo si čas od času nespletl něčí jméno? Ale splést si vnučku se svým zesnulým synem před svými voliči? A jméno vnučky následně ještě jednou poplést? Nevím, posuďte sami.


loading…

Daleko stěžejnější jsou však zatím ještě veřejně dostupné záběry z různých veřejných příležitostí. Na těch se Joe Biden velmi „neomaleně“, až znepokojivě přibližuje k dětem.


Opět posuďte sami, zda se podle vás jedná o běžné přátelské doteky, nebo by právě na tomto místě neměla média tvrdě udeřit a chtít vysvětlení.


VIDEO 1:15 minut. Znepokojivé společné focení, Sledujte ruce soudruha Bidena a tváře dětí.


Všeříkající jsou nicméně reakce samotných dětí, kterým evidentně Bidenovi doteky nejsou ani pramálo příjemné… Kde je celá úderka #MeToo? 


A jedna z posledních třešniček na dortu. Agentura AP označila demokratického kandidáta Joe Bidena za zvoleného prezidenta 7. listopadu.

Tedy symbolicky na výročí Velké říjnové revoluce – bolševického vojenského převratu, který v roce 1917 provedly rudé gardy v Petrohradě pod vedením L. D. Trockého.


loading…


VIDEO 4 minuty. Soudruh Biden, uhýbající děti a rozpačitá dospělí…

Náhoda? Nebo symbolika, která má malinko předestřít misi Joe Bidena po boku s jeho viceprezidentkou Kamalou Harris?
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh