Nezdolný Jiří vrací úder: Dezinformace České televize (Reportéři ČT) cupuje na kusy krok po kroku. Obrana významného českého vlastence proti nenávisti a zradě

Tlak na přepisování dějin, démonizace vítěze, šíření nenávisti a obviňování, že je kde kdo agent Kremlu. Denně se na nás valí toto bahno z České televize, placené občany. To vše nyní v atmosféře dezinformací ohledně údajné pandemie.Posledním terčem České televize a pořadu Reportéři ČT je Jiří Černohorský, český vlastenec. Reportéři ČT patří mezi hlavní tahouny tzv. Bakalovy kolony, která reprezentuje jednu z mnoha výsečí české politiky, ale podařilo se jí ovládnou státoprávní médium.


Jiří Černohorský, známý pod přezdívkou Nezdolný Jiří, už si řekl dost a natočil video, které je obranou proti posledním výpadům propagandistického média. Rozhovor vedl Martin Mojmír z internetové televize JMCZ.


Jiří Čerbohorský a moderátor Martin Mojmír na JMCZNezdolný Jiří, český vlastenec je protagonistou pozoruhodného kanálu na youtube Michal a Petr, kde pravidelně odhalují zákulisí české, evropské i globalistické politiky.


Bojoval mimo jiné za záchranu památníku maršála Koněva, proti přejmenování náměstí pod Kaštany a proti pomníku nacistům v Řeporyjí. Jeho výraznou akcí bylo například přemalování hanlivého protičeského nápisu v Holešovicích.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh