Primátor Hřib sundal kalhotky a na náměstí Pod kaštany padla tma. VIDEO. Řádění rusofobů ve jménu jediné pravdy vs. Nezdolný Jiří, vlastenec. Náměstí se teď jmenuje po neznámém asistentovi nejslavnějšího ruského opilce


“Odveďte ho! Je to blbec! Provokatér!” hulákal dav “lidí se správným názorem” na muže, který přišel s českou vlajkou na náměstí Pod Kaštany protestovat proti přejmenování místa.

Asi padesát rusofobů se sešlo na náměstí Pod Kaštany, aby podpořili bláznivý nápad kontroverzního levicového primátora Zdeňka Hřiba (Pirátská zelená strana) přejmenovat náměstí po neznámém asistentovi Borise Jelcina, nejslavnějšího ruského opilce.


Redakce Argumenty & Fakta doporučuje podívat se na následující žertovné video velice pozorně – a pustit si ho třeba i několikrát ze sebou. Odhaluje mnohé… Jen se zaposlouchejte…


Toto velmi vtipné video z akce přejmenování náměstí Pod Kaštany je třeba zasadit do celoevropského kontextu. Celé video TV Raptor najdete ZDE

Na podporu zachování tradičního oblíbeného názvu náměstí Pod Kaštany, které přežilo i nacistickou okupaci – ale ne pubertální Zelené piráty, podepsalo petici 1300 lidí. Podepisovat ji můžete dále, váš hlas je důležitý, po volbách bude náměstí vrácen původní název: Pod Kaštany.


Petice na zachování tradičního názvu náměstí Pod Kaštany. PODEPISUJTE ZDE


Tradiční název náměstí, který nese nepřetržitě od roku 1925.


Trenky Borise Jelcina

Primátor Hřib, hrobař Pirátů, dovedl skupinku svých rusofobních příznivců ke sloupu, na kterém visely dámské kalhotky, které mnozí považovali za spodničku a jiní – vzhledem k blízkosti ambasády Ruské ferderace – za trenky Borise Jelcina (prezidentem v letech 1991 – 1999).


Velké dámské kalhotky? Spodnička? Trenky Borise Jelcina?

Bylo to napínavé, protože mnozí do poslední chvíle netušili, proč pan Hřib pod trenkami vytahuje anténu a co s ním zamýšlí. Nakonec se ukázalo, že jde o hráblo, určené k odstranění kalhotek. Pod nimi se skrýval nápis: Náměstí Borise Němcova.


Proč magistrát věší na cedule spodní prádlo?

Někteří z přítomných možná dodnes netuší, kdo to je Boris Němcov, a možná mají pocit, jestli těch Borisů není trochu moc. Tak aby bylo jasno: Boris Němcov byl v roce 1997 asistentem ve vládě Borise Jelcina ve funkci vicepremiéra, který se pokusil rozprodat nerostné bohatství Ruska do rukou nadnárodních korporací. V roce 2015 ho na mostě v Moskvě zastřelili islámští teroristé z Čečenska.


Asi by bylo dobré dodat, že ambasáda ČR v Moskvě má adresu Julia Fučíka 12

Proč se rozhodl levicový primátor Hřib (Pirátská strana Zelených) zrušit oblíbený česká název Pod Kaštany a náměstí před ruskou ambasádou nechal přejmenovat po neznámém asistentovi nejslavnějšího ruského opilce, není zcela jasné.

Zřejmě to nějak souvisí s extrémismem, kterým je levicová Pirátská strana prodchnutá.

Dodejme, že kontroverzní primátor a koaliční skupinka z magistrátu přejmenovala náměstí přes nesouhlas Místopisné komise. Ta od přejmenování dala ruce pryč s tím, že jde o politické rozhodnutí.

Redakce ARFA.cz: Magistrát se snad dobere k důstojnému složení vedení Prahy. Nechceme takové ve kterém mají slovo extremisté.


Náměstí Pod Kaštany má být přejmenováno zpátky na náměstí Pod Kaštany nejpozději po volbách v roce 2022.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh