“Bidene, tys tyhle volby nevyhrál, jsi lhář a podvodník!” Absolutní pohrdání: Národní garda se při inauguraci otočila zády k prezidentovi Bidenovi (VIDEO). Historicky poprvé!

Tohle v masmédiích neuvidíte: Členové Národní gardy USA odmítají uznat Joe Bidena, kontroverzního vítěze voleb, za svého prezidenta. Na unikátní závěrech vidíme, jak se k jeho koloně aut se očili zády. Nikdy v historii USA se tohle nestalo. Garda je stále loajální exprezidentovi Trumpovi.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!https://twitter.com/i/status/1352002937015459840
Obvykle bývají kolem silnice tisíce nadšených fanoušků nového prezidenta. Biden má prázdno kam přijede. Kdo ho vlastně volil?

Několik desítek členů Národní gardy se prezidentské koloně otočilo zády, když včera mířila ke Kapitolu na inauguraci. I tento “detail” přispívá k celkovému dojmu, že s těmi volbami nebylo něco v pořádku – a zřejmě šlo o podvod na voličích monstrózního rozsahu.

Dvanáct členů národní gardy bylo podle interních informací včera v den inaugurace postaveno mimo službu kvůli podezření z přípravy atentátu na Bidena. Tuto informaci se nepodařilo potvrdit, koluje ale ve zpravodajských kruzích jako fakt.


loading…

Před inauurací provedla FBI u členů Národní gardy „test loajality“, který prověřil politické sklony všech členů 25 000 jednotky vyslané do Washingtonu.

Na základě testu bylo vyřazeno 12 členů gardy kvůli domnělým vazbám na extremismus po událostech 6. ledna (útok na Kapitol).


Kupte si skvělou knihu Budiž tma (Konec světa v sedmi obrazech)


Národní Garda: Půl milionu vojáků

Národní garda Spojených států amerických (anglicky United States National Guard) tvoří část rezervních složek Ozbrojených sil USA. Složky Národní gardy jsou tvořeny vojenskými členy jednotlivých států USA. Podléhá guvernérům a prezidentovi. Pomáhá při katastrfách i mezinárodních misích.


loading…

Dnes je gardistů dohromady okolo 450 tisíc. Jsou mezi nimi pěšáci, členové vzdušné obrany, zdravotníci i vojenští policisté. Zpravidla nežijí na vojenských základnách a většina z nich má v běžném životě civilní povolání nebo ještě studují. Jen malá část z nich je ve službě na plný úvazek.Většina členů Národní gardy má běžné civilní zaměstnání na plný úvazek a službu v Národní gardě vykonávají na částečný úvazek.

Během své téměř čtyřsetleté historie se garda proměnila z volného uskupení koloniálních milicí na dobře vycvičenou a vybavenou sílu civilních vojáků.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
4.5 8 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
F. Dobrota
3 let před

Nějak vám to s tím Trumpem nevychází vy komici. Kam se na vás hrabe bulvár chá…chá
Bidena nemusím, ale těm vašim kydům snad neuvěří ani pětileté děcko :o)

Cruell
3 let před

Jeste neni konec to vsechno uvidime, Trump je jedinej, kdo muze neco zmenit a pak se pridaji i dalsi ted je to na armade hlavne inaugurace neprobehla, jak ma, je jedinej, kdo jde prikladem lidem, ze je mozny zmenit tenhle system

Vladimír Vinduska
3 let před

Jojo, zato naše média exceluji, onanie v přímém prenosu

Korčagin
3 let před

JEDNO SI MY ČEŠTÍ OBČANÉ SI MUSÍ KONEČNĚ UVĚDOMIT,ŽE NEJVĚTŠÍ ZLO V DĚJINÁCH 
ČESKÉHO NÁRODA JE PRAVICE:ODS KALOUSEK TOP 03%.KDUČSL-STAN-GAZDÍCI
-PIRÁTI, HLAVNĚ “televize PRAVICE ČT24”  KTERÁ ZA NAŠE 135kč  SE NÁM SNAŽÍ VYMEJVAT MOZKY HLAVNĚ STUDENTUM
LIDEM BEZ ZKUŠNOSTI

Váca
2 let před

Kde je to video??? Asi žádné není jako vaši
nečtenáři

5
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x