Rvačka ve sněmovně: “Jesli tady pudeš, dostaneš flákanec! Jasné?” Frustrace kvůli rouškám, korina – tyranii a podvodu s pandemií hýbe společností. Hrozí masové pouliční nepokoje.

Rvačka, jaká nemá se dnes večer strhla v poslanecké sněmovně jako vyvrcholení dosavadní obrovské frustrace, která svírá celou společnost. Bezprostřední příčinou sporu bylo nošení roušek, ale problém je hlubší. Veřejnost má čím dál silnější pocit že je obelhávána a žádá důkazy o existenci pandemie covid-19.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!VDEO 2 minuty. Frustrace a revoluční nálada ve společnosti se přelévá do poslanecké sněmovny…


Poslanecká sněmovna je rozpolcená stejně jako ceká společnost. Ve sněmovně se strhla rvačky ale v celé společnosti tu bublá a vře. Po desítkách protivládních demonstrací v souvislosti s podivnou pandemií se chystají další a další.


Tento stav před výbuchem panuje v celé Evropě, byť se závislá masmédia snaží propagandisticky tvrdit opak.


loading…

Přepis rvačky ve sněmovně 21. ledna 2021

Rvačku vyprovokoval poslanec extrémně liberální strany Top 09 Dominik Feri (22), který nadával poslanci Volnému (Jednotní), že je sobecký idiot.

Poslanec Volný (Jednotní): “ČSSD je zkorumpovaná politická partaj, která si nazvrací do úst kdykoli jde o to, že by mohla přijít o své socanské posty ve vládě. Vy jste tady už několikrát předvedli, jací jste vy, socani, zbabělci a pokrytci.”

Vedoucí schůze Hanzel (ČSSD): “Pane poslanče, buď budete hovořit slušně, nebo vás vypnu.”

Poslanec Volný (Jednotní): “Já budu hovořit jak chci, jsme zvoleným zástupcem lidu. Nepřerušujte mě.”

Vedoucí schůze Hanzel (ČSSD): “Buď budete mluvit k věci, nebo vás vypnu!”

Poslanec Volný (Jednotní): “Tak já si půjdu sednout k vám na klín a řeknu vám to rovnou do vašeho mikrofonu.”

Poslanec Volný (Jednotní): “Takže!”
Vedoucí schůze Hanzel (ČSSD), provokuje: “Takže! Přiďte!”

Poslanec Volný (Jednotní), o Hanzelovi: “Jestli se tady má někdo za něco stydět, tak jste to vy, my víme, jak se vám říká v Karviné. Hanzel desítka. Proč? Hanzel to je vaše jméno a desítka protože…”

Vedoucí schůze Hanzel (ČSSD) vypíná mikrofon. Poslanec Volný odchází nahoru k pultu vedoucího schůze Hanzela.

Vedoucí schůze Hanzel (ČSSD): “Komedie v přímém přenosu. Poprosím, by tdy přišla ochrana.”

Poslanec Volný bere poslanci Hanzelovi telefon.

Poslanec Volný (Jednotní): “Takže pane Hanzel Desítko, takhle mě určitě neumlčíte, jasné?”

K pultu přibíhají ostatní poslanci, začíná rvačka.

Poslanec Volný (Jednotní): “Já jako volený zástupce lidu mám právo se vyjádřit. Jestli tady pudeš, dostaneš flákanec. Jasné?! Nechte mě vystoupit! Takže… Já jsem vás varoval!”

Rvačka utichá, přestávka 15 minut.


loading…

Ke rvačce došlo poté, co před poslance předstoupil premiér Andrej Babiš (ANO)S další žádostí o další prodloužení nouzového stavu o 30 dní.

Následně si však slovo bez roušky poslanec Lubomír Volný (Jednotní) a jen v tričku. Volný již na začátku týdne ve videu zveřejněném na sociálních sítích avizoval, že spolu s kolegou Marianem Bojkem (odštěpenci z SPD) nebudou nosit ve Sněmovně roušky. „Je to naše svobodné politické a společenské rozhodnutí,“ uvedli.
Volný během vystoupení pouštěl ze záznamu názory odborníků na pandemii, které vyznívaly jako by byla pandemie jen globlní konstrukt a podvod na lidech. Nejsou žádná statistická čísla, které by existenci pandemie potvrzovala.Při dalším vystoupení se poslanec Lubomír Volný (Jednotní) pustil do ČSSD, jejíž člen ČSSD Tomáš Hanzel řídil schůzi.“ČSSD je zkorumpovaná politická partaj, která si nazvrací do úst kdykoli jde o to, že by mohla přijít o své socanské posty ve vládě.”

Když mu místopředseda Sněmovny Tomáš Hanzel (ČSSD) vypnul mikrofon, došel poslanec Volný k předsednickému pultíku. Tam se strhla potyčka.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
5 6 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmoula Mrzout
3 let před

Nezlobte se, ale to si na alternativu hrajete? Snažím se občas něco u vás přečíst, ale spíše mi to připadá, jako by to psal vietnamec po nevydařeném jazykovém kurzu češtiny v Košicích.

Cruell
3 let před

To bylo super konecne jeden normalni a clovek se zasmal, kolik jich na nej bylo 🙂

2
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x