Smrtící Koronavirus byl vytvořen v laboratoři a je biologickou zbraní? Přední česká expertka, která ho měla pod mikroskopem, přináší exkluzivní informace

Nový koronavirus SARS-CoV-2, který již zabil na světě přes pět tisíc lidí, vykazuje vlastnosti, které má bilogická zbraň, vyrobená v laboratoři.

“Ten koronavirus má genetické charakteristiky, které se se v běžných izolátech nevyskytují. Přírodní izolát to zřejmě nebude,” říká přední česká bioložka Soňa Peková, která měla nový koronavirus pod mikroskopem.


Celý rozhovor se Soňou Pekovou zde:

Statečná žena

Druhý rozhovor, v němž Dr. Peková rozvádí svůj názor

Soňa Peková provedla testy na koronavirus před několika dny, když se na ní obrátila žena s podezřením na infikaci. Ministerstvo zdravotnictví po tomto případě testy v soukromých laboratořích zakázalo.Svědectví paní Pekové je unikátní v tom, že jde o nezávislý zdroj, protože ve všech ostatních případech má analýzu viru a její interpretaci pod kontrolou vláda.

“Umíme v laboratoři modifikovat různé varianty genů, umíme vkládat mutace a mnoho dalších věcí. Umíme vyrábět různé organismy,” říká Soňa Peková, jejíž specializací je genetické inženýrství a molekulární biologie.


Biologická zbraň?

O původu viru se vedou spory, jedna z variant je, že byl virus vyvinut ve Spojených státech strukturou Deep state za účelem oslabení světové dominance Číny a zamezení obhajoby postu prezidenta Donaldem Trumpem.Do Číny byl údajně zavlečen vojáky USA během armádních sportovích her v čínském městě Wuhan, které se pak stalo opicentrem nákazy. Tento názor razí čínská strana.Podle jiné verze virus unikl z laboratoře Wuhanu. Tento názor razí USA.

Na začátku epidemie se po sociálních sítích šířila informace, že virus vznikl přenosem z netopýra, případně hada, či luskouna. Tyto zprávy se však ukázaly jako falešné.


Podle názoru vědkyně Soni Pekové virus SARS-CoV-2 není biologickou zbraní, byť vykazuje charakteristiky, že nemá přírodní původ.Nepřehlédněte:


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh