Rozprašování dezinfekce proti koronaviru z letadel! Kobercové lety nad městy, zatímco dole v ulicích jsou lidé. Španělsko nasazuje vojenské stroje. Děje se to již tajně i nad Českou republikou?

Španělská vláda „zmocnila“ armádu k přípravě letadel na letecký postřik dezinfekčních prostředků nad městy a v oblastech, kde je vysoký výskyt COVID-19. Podle některých zdrojů však tyto lety už probíhají po celé Evropě – včetně České republiky.VIDEO: Letadla CL-415 budou s dezinfekcí proti COVID-19 provádět postřik ve Španělsku

Případy COVID-19 a úmrtí nadále roste, což vedlo španělskou vládu k tomuto dramatickému kroku, informoval španělský deník La Razón. „Vláda pověřuje jaderné, biologické a chemické jednotky ozbrojených sil k použit biocidů schválených ministerstvem zdravotnictví,“ uvedl včera deník.

Čtěte též: Rakve bez těl, prázdné nemocnice…


Už také u nás – mimo záběry kamer?

Soukromé Cessny a další jedno a dvoumotorové stroje již nyní létají sem a tam nad severní Itálií, Německem, Polskem, Maďarskem i Českou republikou. Na sociálních sítích koluje série skenů z mobilní aplikace Flightradar24.


Sken trasy letadla u Karlových Varů

Podle skenů létají letadla tak, že vyletí z letiště nad vymezenou oblast a kobercově ji pokryjí tak, že létají tam a zpátky. Nakonec se vrátí na letiště, odkud vzlétla.

Není jasné, zda provádějí postřik dezinfencí, nebo nějaký průzkum, ale jejich pohyb je každopádně zvláštní a budeme tuto záležitost bedlivě sledovat.

Čtěte též: Kde jsou ty oběti COVID-19 a proč jsou masové hroby prázdné?
Kritici pandemie: Je málo mrtvých!

Letecké dezinfekční mise budou ve Španělsku prováděny pravidelně, dokud bude pandemie COVID-19 nadále “pustošit zemi”. Španělsko je podle statistik úmrtí v souvislosti s COVID-19 třetí nejpostiženější zemí světa. Hlásí 20 tisíc úmrtí za poslední dva měsíce, kdy pandemie vypukla.


CL-415 “při práci”.

Stále hlasitěji se však ozývají kritici bezpečnostních opatření a role médií, která prý pandemii vyrobila. Poukazují na to, že běžně zemře ve Španělsku přibližně dva tisíce lidí denně bez ohledu na příčinu. To je za dva měsíce 120 tisíc zemřelých, přičemž nejčastější příčinou úmrtí je rakovina.

Čtěte též: Žádný COVID-19, ale infarkt


Z tohoto úhlu pohledu nemůže být podle nich o nějaké pandemii ani řeči. Odpověď na otázku, proč se to tedy děje, napoví například odkaz ZDE.

Čtěte též zde: David Icke – Není žádný COVID-19
Drony prý nestačí

Postřik budou ve Španělsku provádět letouny CL-415 vybavené speciálními postřikovači, aby vytvořily rovnoměrný proud dezinfekčních prostředků a zároveň pokryly hustě obydlené oblasti.

Čtěte též: Česká televize se zbláznila, říká respektovaný profesor
Každý CL-415 má dolet 2 tisíce kilometrů s 1 620 galonovou nádrží. Letadlo je obojživelné a může přistávat i na vodní hladinu.


Španělsko již používá drony a pozemní roboty k rozstřikování dezinfekčních prostředků na úrovni ulic. Čína nasadila drony s dezinfečními prostředky na postřik ulic již v lednu.


Zdroje: La Razon, Flightradar24close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh