Začíná projekt největšího sledování lidí v dějinách ČR. Armáda v pohotovosti. Německo se s tím nepáře: Za odpírání karantény proti koronaviru alou do blázince! Přidávají se i další země

Kdo nedodržuje karanténu kvůli COVID, toho zavřou do psychiatrické léčebny. Pro tyto “nepoučitelné” občany je v několika německých městech připraveno celkem 22 pokojů v psychiatrických léčebnách. Přesto je třeba zdůraznit: COVID má 60 x méně obětí než rakovina a 3x méně než chřipka!Obrovský rozdíl mezi mezi počtem zemřelých, pozitivně testovaných na COVID a chřipkou nebo rakoviny budí v lepším případě rozpaky, v horší zděšení. Infografika volně ke stažení: SDÍLEJTE!

Spolková země Sasko (Lipsko, Drážďany) pro tyto účely vyčlenila pokoje na psychiatrických klinikách v Altscherbitz, Arnsdorf, Großschweidnitz a Rodewisch. Odpírači by měli být střeženi policií.


V České republice se rozjíždí akce “Chytrá karanténa” – největší sledování lidí v historii. Naplno vypukne 1. května

Čau lidi, tohle je válka čtěte ZDE


Podobný zákon schválil nedávno i dánský parlament. Ten dává zdravotním orgánům pravomoc vynutit si testování, léčbu a karanténu s podporou policie. Obdobné možnosti má i policie v jiných zemích.

Vakcinace také povinná?

Jde o velmi vážnou situaci především proto, že je očekávána plošná vakcinace, kterou nyní propaguje po celém světě Bill Gates (táta Windows). V budoucnu by se mohli mezi “odpírače” řadit i ti, kteří se odmítnou nechat očkovat (vakcinace).


V České republice právě probíhá akce s mimořádně odpudivým názvem “Chytrá karanténa”. K lokalizaci nakažených budou využívána data z platebních karet. Plán světa bez papírových peněz začíná nabývat ostrých obrysů.Mobil jako past

Součástí “honu na nakažené” je i tzv. vzpomínková mapa, kterou získají úřady z mobilního telefonu nakaženého (s jeho souhlasem – lze však jen těžko předpokládat, že by někdo odmítl a to především proto, že mu za nespolupráci hrozí vězení – viz paragrafy níže).


Shlédněte online
Chřipka vs. koronavirus vs. rakovina
Data pro vzpomínkovou mapu dodává internetový vyhledávač Seznam pomocí své aplikace Mapy.cz. Tato aplikace má v databázi takřka půl milionu uživatelů.

Chytrá karanténa by se měla naplno rozběhnout na území České republiky od 1. května. Připravena je i armáda v počtu čtyř tisíc vojáků, z nichž mnozí sloužili v Iráku v boji proti teroristům.


Hravá instruktáž Ministerstva obrany, která ve skutečnosti uvádí největší sledování lidí v dějinách

Co na to Úřad na ochranu osobních údajů

Jde o zcela bezprecedentní sledování občanů, které nemělo obdoby v žádném režimu. Ospravedlnit ho může jen “ochrana zdraví”, nic jiného, ale ani zde to není jednoznačné – vzhledem k velmi nízkému počtu zemřelých, pozitivně testovaných na COVID.

Předsedkyně Úřadu pro ochranu osobních údajů Ivana Janů

I tak bude velmi zajímavé, jaké bude rozhodnutí Úřad pro ochranu osobních údajů. Předsedkyně Úřadu pro ochranu osobních údajů Ivana Janů. Všechny požadované informace prý Úřad dosud neobdržel.


Úřad pro ochranu soukromých údajů k tomu vydal stanovisko ZDE. Překlad prohlášení k právu na ochranu údajů v souvislosti s pandemií COVID-19 (předsedkyně Výboru k Úmluvě 108 Alessandra Pierucci za Evropskou unii a komisař pro ochranu údajů Rady Evropy Jean-Philippe Walter).
Za šíření COVID (nespolupráci) až 12 let vězení

V této souvislosti je rozhodně na místě si připomenout, co praví zákon. Za úmyslné šíření nemoci hrozí až deset let. Zcela bez problémů lze za současného stavu kohokoli zařadit do trestní sazby až 8 let vězení ( hrubě porušil zákony na ochranu veřejného zdraví § 153/4 ).

§ 152 Šíření nakažlivé lidské nemoci

Až 3 roky

(1) Kdo úmyslně způsobí nebo zvýší nebezpečí zavlečení nebo rozšíření nakažlivé nemoci u lidí, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.

Až 8 let


(2) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,
b) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek,
c) poruší-li takovým činem důležitou povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona, nebo
d) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví.

Až 10 let

(3) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví nejméně dvou osob nebo smrt.

Až 12 let

(4) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt nejméně dvou osob.


§ 153Šíření nakažlivé lidské nemoci z nedbalosti

Až 1 rok

(1) Kdo z nedbalosti způsobí nebo zvýší nebezpečí zavlečení nebo rozšíření nakažlivé nemoci u lidí, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.

Až 2 roky

(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek,
b) poruší-li takovým činem důležitou povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona, nebo
c) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví.

Až 6 let

(3) Odnětím svobody na jeden rok až šest let bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt, nebo
b) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 2 písm. b) těžkou újmu na zdraví.

Až 8 let

(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 3 proto, že hrubě porušil zákony na ochranu veřejného zdraví.

Až 10 let

(5) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt nejméně dvou osob proto, že hrubě porušil předpisy na ochranu veřejného zdraví.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh