Bacha, Minář vylezl z lesa! VIDEO. Vyhnal ho pohled na účet Milionu chvilek: řádí tam meluzína. Epidemie koronaviru začala jejich demonstrací – s novou také skončí? Tajemný vzkaz vrchního chvilkaře o křídě a síti

“V době koronavirové pandemie musel předseda Milionu chvilek Mikuláš Minář přerušit protivládní akce. Stáhl se na samotu, kde si procházkami po lesích čistí hlavu a přemýšlí, jak by se svým hnutím mohl v době krize přiložit ruku k dílu a pomáhat lidem v nouzi.” To byla dlouho poslední stopa, zaznamenaná v reportáži TV Seznam.

Pro příznivce zábavných demonstrací máme novinku: Minář už je z lesa venku!Než si toto video pustíte, mějte po ruce igelitový pytlík. Proč, to pochopíte, až si to pustíte.


Mikulář MInář a jeho tajemný vzkaz o křídě po dlouhém pobytu v lese

Koronavirus začal poslední “demoškou”

Minář se stáhl do lesů poté, co navzdory upozornění ministerstva zdravotnicí o koronaviru (první ti mrtví) uspořádalo Milion chvilek demonstraci o asi pěti tisíci lidech. Dne 1. března táhli Prahou z Hradu na Staroměstské náměstí a proklínali Křečka. Demonstranti (samozřejmě bez roušek) se k sobě tiskli, prskali a provolávali hesla.


Poslední demonstrace Milionu chvilek. Právě tady začala krize koronaviru. Všimněte si odpudivého hesla, upozorňující na věk nového ombudsmana.

Čtěte ZDE: Milion chvilek uspořádal demonstrace poté, co bylo oznámeno vypuknutí epidemie koronaviru.


Lesní zjevení

Minářovo zjevení bylo očekáváno s velkým napětím. Dva měsíce masivní meditace v lese, žaludy, kořínky, funění jezevce či kance a nora, která je cosi jako lůno…


Mikuláš Minář bojoval proti koronaviru aktivní meditací. Jídlo mu do lesa vozili dva ochočení hřebci

Výsledkem mohla být buď hluboká hybernace (latentní nirvána), nebo nějaký velký čin, hodný revolucionáře Mikulášova formátu.


Čtěte též: Milion chvilek má dva účty. Jeden tajný. Podivná vazba na nejmocnější neziskovku světa
“Miki! Jsme s tebou!” vyřizovaly sojky denně vzkaz od nadšených fanoušků, týraných vládní zvůlí. Dočkali se. Dva měsíce tvrdé duševní práce v lese a tohle je výsledek:


“Ve středu 29. dubna v 18:00 se půjdu projít do Letenských sadů,” sděluje Minář z videa radostnou novinu a z jeho rozlehlé tváře je jasně patrné, že se na něm les opravdu vyřádil.

“Potřebuji na čerstvém vzduchu rozdýchat počínání vlády za poslední měsíc. Vezmu si s sebou také křídu, ta se může vždycky hodit. Možná se při procházce se svou otázkou také vyfotím nebo ji nahraju jako videovzkaz a umístím ji pak na sítě,” slibuje Miki.


A je to venku! Mikuláš dospěl v lese k poznání, že je třeba dojít k poznání a les nahradit sady. Z mlhoviny možných budoucností se mu někde pod jedlí zhmotnila křída – a právě tu si s sebou Miki vezme do sadů. Máme se nač těšit!
Meluzína na účtě

Jistou motivaci k akci můžeme být i fakt, že na transparentním účtu Milionu chvilek poslední týdny řádí meluzína. Kam se dříve řinuly desítky tisíc korun denně, přibývá dnes po stovkách. Poslední výběr je 29 tisíc korun ze dne 10. dubna za “živý přenos” zpackané demonstraci v Jihlavě.


Transparentní účet Milionu chvilek ZDE


Čtěte též: Výlet do zákulisí Milionu chvilek. Všude samý Pirát, Zelení, katolík, hulič nebo dezinformátor


I tak ale má tato crowdfoundingová firma nasysleno více než 2,5 milionů od důvěřivých občanů pod záminkou boje za demokracii proti demokracii. Co s těmi penězi bude? Proč za ně už dávno nenakoupili roušky?

Třeba Miki odpověď nakreslí zázračnou křídou do mraků nad Letenskými sady.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh