Foto jako důkaz: Placky Milion chvilek v Evropském parlamentu. Nejen “nezávislá” paní Hohlmeierová a “udavač” Peksa, ale i další! Tři lži paní Hohlmeierové. Jsou Piráti německá strana?

Je Evropský parlament nezávislý, nebo je to jen nástroj na šíření propagandy “jediné pravdy?” Přinášíme exkluzivní fotografie českých a německých europoslanců (platy přes půl milionu korun měsíčně) s plackami hnutí Milonu chvilek.


Na snímcích s plackami Milonu chvilek vidíme: Vedoucí kontrolní komise EU pro čerpání dotací, odpůrkyni Benešových dekretů a dceru kontroverzního bavorského expremiéra F. J. Strausse paní Moniku Hohlmeierovou.

Dále člena Pirátské strany Mikuláše Peksu, který má boj s úspěšným českým premiérem Babišem jako zřejmě jediný smysl existence, je fanda uprchlických kvót a odpůrce Benešových dekretů.

Dále je tu hysterická německá propagátorka migrace Viola von Cramon (Zelení) a její kolegyně Michaelu Šojdrovou (Lidovci). Němečtí Zelení a čeští Pirátu tvoří v Europarlamentu v podstatě jednu stranu – a působí dojmem “mladých komunistů” z 50. let.


Lež o placce

České dezinformační weby řízené extremisty opakovaně informovaly, že paní Monika Hohlmeierová propagandistické hnutí Milion chvilek vůbec nezná a ani se nechystá do České republiky, aby “rozkryla” virtuální kauzu střetu zájmů premiéra Babiše.

Dezinformační web Manipulatori.cz se dokonce obrátil přímo na paní Hohlmeierovou. Ta jim dne 20. ledna 2020 odpověděla: “Neznám žádnou organizaci Milion chvilek, neplánuji jet to Prahy”.


Přistižena: E-mail Moniky Hohlmeierové portálu Manipulátoři.cz

Fotografie z Evropského parlamentu jsou však datovány z 18. prosince 2019 (viz facebook Pulse of Europe).

Paní Hohlmeierová nosila placku “Milion chvilek” a poté tvrdila, že tuto organizaci nezná.

Buď tedy vědomě lže, nebo má tak krátkou paměť, nebo je prostě – a tomu sami nevěříme – opravdu “pomatená” jak tvrdí český premiér Andrej Babiš.
Lež o Praze

Dne 19. prosince navíc z Evropského paramenetu unikla e-mailová korespondence, ve které se “vlastizrádci” – pardon “udavači” (jak je označil premiér Babiš) Zdechovský a Peksa domlouvali s paní Hohlmeierovou na trestní výpravě do Prahy.

Paní Holhmeierová tedy lhala, že “neplánuje jet to Prahy”.


Hohlmeieová, Zdechovský a Peksa v Praze

Nutno podotknout, že nad tímto bodem se vznášel drobný otazníček, protože paní Hohlmeier způsobila v Německu dopravní nehodu a byla zbavena poslanecké imunity.
Lež o nezávislosti

Paní Hohlmeirová lhala i o tom, že vystupuje nezávisle. “Jsme absolutně nestranní, Babišův případ je jako každý jiný,” řekla Hohlmeierová v rozhovoru pro Český rozhlas 20. února 2020.

Paní Hohlmeierová lhala i v tom, že je “absolutně nezávislá“.


Přesně jak informoval oblíbený portál Arfa.cz paní Hohlmeirová nejen že Milion chvilek znala, nosí propagandistické placky tohoto hnutí a také do České republiky, aby zjistila, že nezjistí nic. Po návštěvě zbyla jen hořká pachuť se vzpomínkou na časy protektorátu.


Upozornění Arfa.cz: Weby, které berou tučné dotace za “rozkrývání nepravd na internetu” je často sami šíří. Jsou napojeni na ideologii Evropské unie, která si je platí.


Pokud nosí komise Evropského parlamentu placky hnutí, které se vymezuje proti subjektu, jenž komise vyšetřuje – pak lze zásadně pochybovat o její důvěryhodnosti a nezávislosti.


Nepřehlédněte:

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh