To snad ne! Česká televize CENZURUJE vládní zprávy o koronaviru! Premiér Babiš: “Zabránili mému expertovi vysvětlit klíčový graf!” Tři zásadní věcí, které Česká televize tají

Česká televize zabránila poradci premiéra Babiše epidemiologovi Jiřímu Beranovi ukázat klíčový graf, který měl uklidnit diváky v souvislosti s údajnou druhou vlnou pandemie koronaviru. Jde o další akt otevřeného boje České televize proti vládě.Premiér Babiš bez podpory médií (Česká televize), která zcela rezignovala na svou základní funkci a šíří čirou propagandu formou selekce, tedy výběrem negativní informací.

“Profesor Beran se tento graf snažil vysvětlit v České televizi, ale ten redaktor mu nedal šanci. Přitom jde o zcela zásadní údaj. Smrtnost na počet nakažených covidem-19. Tam vidíte, že ta smrtnost klesá. Procentuálně i absolutně,” uvedl premiér Babiš ve svém pořadu Čau lidi na sociálních sítích.


Jde o naprosto skandální přístup veřejnoprávní televize, která tak podle vyjádření premiéra zatajuje občanům klíčové informace. Ty mají soužit k uklidněné situace.


Epidemiolog Jiří Beran v České televiziNení žádná pandemie!

Pokles smrtnosti na úroveň běžné chřipky je přitom zcela zásadní údaj, který jasně ukazuje to, co tvrdí od začátku údajné pandemie mnoho českých a světových lékařů: “Nejde o pandemii, ale o obyčejnou formu chřipky.”

To ostatní je globální propaganda, sloužící k prosazení restrukturalizace celosvětové ekomoniky a moci.


Tři věci, které nám ČT tají

“Kromě zpráv o klesající smrtnosti Česká televize také zatajila televizním divák informaci, že Včera s covidem-19 nikdo nezemřel,” uvedl premiér Babiš. Podle dostupných informací jde o první takovou zprávu za poledních několik měsíců.

“Česká televize také zatajila, že do půlky července za stejné období v porovnání s rokem 2019 v Čechách zemřelo o 545 lidí méně,” pokračuje premiér Babiš.


Ano, letos umírá méně lidí něž předchozí roky – ač u nás podle České televize řádí pandemie apokalyptických rozměrů.
Zdroje: ČSÚ 17. týdenČSÚ celkověVeřejná databáze ČSUPropaganda jako za protektorátu?

Dezinformace a statistiky vytržené z kontextu ohledně pandemie přesahují všechny meze, valí se z obrazovky České televize každý den od rána jako čirá propaganda, jako lavina z doby nejtvrdší totality.

Česká televize se uchyluje k již zcela obludnému způsobu interpretace, kdy například v roli odborníků na epidemie vystupují její redaktoři. Z České televize jako by vznikla nějaká sekta.
Emanuel Moravec

“Podobná cenzura informací, jejíž formou je i selekce a vytváření umělého nepřítele, může mnohým připomínat dobu jako za Moravce (1893 – 1945), protektorátního ministra propagandy,” uvádějí historici. Emanuel Moravec byl původně novinář, patřil k nejaktivnějším představitelům české kolaborace s nacistickým okupačním režimem za Protektorátu Čechy a Morava a stal se jejím symbolem.


Není známá žádný příbuzenská vazba na Václava Moravce, který uvádí v České televizi kontroverzní pořad Otázky Václava Moravce. Ten bývá označovaný jako propaganda a sílí hlasy na jeho zrušení pro přílišnou angažovanost směrem například německému projektu Evropské unie, neomarxismu a vyčpělost.


Před několika dny například moderátor Moravec poskytl opozici (levicová Pirátská strana, propagující úplné uzavření kvůli koronaviru) ve svém pořadu v České televizi zdarma takřka hodinový prostor v ceně několika desítek milionů korun.


Premiér v mediální izolaci: Proč MF Dnes mlčí

Premiér Babiš se ocitá v mediální izolaci – podobně jako například Donald Trump v USA. Média zcela rezignovala na svou základní roli pilíře (hlídače) demokracie a stala se nepokrytě nástrojem ideologie, často již hraničící s extremismem.
Premiér Babiš byl přitom vlastníkem mediálního impéria, do kterého patří mimo jiné Mladá Fronta Dnes, který je nejčtenějším “nebulvárním” titulem u nás. Po vstupu do politiky byla Babišova média převedena na svěřeneckého fondu.Bylo by na místě očekávat, že nyní, kdy je premiér mediálně v úzkých, pomohou jeho bývalá média uklidnit situaci – aspoň do té míry, aby neumírali lidí ze strachu před neexistující pandemií.

Nic takového se však neděje. Bývalá premiérova média hrají stejný part jako Česká televize – strašení, dezinformace, statistiky vytržené z kontextu, falešné zprávy, kauzy červených slanečků a podobně.


Údajná pandemie koronaviru přitom nesplňuje podmínky pandemie, dokonce ani epidemií chřipek z předchozích let. Byla vyhlášena Světovou zdravotnickou organizací WHO za velmi podezřelých okolností, když ani zde nesplnila podmínky. Donátoři WHO jsou současně i majiteli vakcín.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh