Podvod s pandemií koronaviru: Proč sílí děsivé předpovědi expertů, napojených na farmaceutické lobby? Veřejnost je zneklidněna rozporem mezi scénáři dalšího vývoje údajné apokalypsy

Mediální interpretace neexistující pandemie koronaviru nabývá již groteskních forem. O to více roste význam skupiny “expertů – herců”, sloužících médiím k vytváření katastrofického obrazu.Česká veřejnost je zneklidněna rozporem mezi stanovisky expertů, kteří předpovídají katastrofickou budoucnost a výroky vlády, podle nichž není k znepokojení důvod.


Skvělý příspěvek občana Ledeckého: “Už nechte té komedie!”

Janek Ledecký s grafem. Červená je mediálně nafouknutý počet nakažených, černá počet úmrtí.

Na začátku byl vakcinolog Roman Prymula, který se stal za dobu trvání údajné pandemie takřka mýtickou postavou. Iluze pandemie je do obrovské míry jeho dílem. Prymula je kalibr mezinárodního formátu, napojený na miliardové zdroje největších faramaceutických firem světa.


Je tu již půl roční zkušenost s tímto virem (jehož existenci nikdo nezpochybňuje) a strašlivé prognózy se nenaplnily. Podle čísel jedná o lehčí “chřipku”, kdy naprostá většina pozitivně testovaných nemá žádné příznaky. Na COVID 19 dosud nikdo nezemřel, pouze dotyční měli pozitivní test.


loading…

U veřejnosti sílí nedůvěra v katastrofické údaje prezentováných médii. Oficiální čísla se zvyšují a nafukují. Třeba pražská nemocnice vydá prohlášení, že dotyčný zemřel na zcela jinou chorobu, ale měl pozitivní test a ministerstvo zdravotnictví ho okamžitě zařadí mezi oběti koronaviru.


Asi nejdůležitějším faktorem je však úroveň a důvěryhodnost hlavních “korona herců”, používaných médii.


Podle vládního zmocněnce pro vědu a výzkum, epidemiologa a bývalého náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly Česko čelí druhé vlně epidemie. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch naopak tvrdí, že žádná druhá vlna koronaviru není.


loading…

Do kapsy Romana Prymuly směřovaly stamilionové stimulační příspěvky od farmaceutických firem, přesto zůstává hvězdou médií, straší lidi hroznou pandemií a slibuje spásné očkování.


Epidemiolog Maďar dokonce pro jednu farmaceutickou firmu pracuje, z vládního týmu musel s ostudou musel odejít, když se tahle skutečnost provalila (byť oficiální důvody jsou jiné).


Tak museli rychle vyhrabat nějakého nového zástupce korona hrůzy – chudáka, který působí hlavně komickým dojmem a dělat mu rychle pozitivní PR (pořad J. Krause – povšimněte si, že je to právě on, který podobným kádrům Prymula apod. začíná vždy náhodou dělat to pozitivní PR).

Přínos experta Flegra spočívá především v tom, že je podobný postavě šíleného Bruny ze seriálu 30 případů majora Zemana.

Je zjevné, že podobných postav bude přibývat.Zdrojclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh