Farmaceutická mafie vrací úder: Bioložce Soně Pekové, která odhalila laboratorní původ koronaviru, teď hrozí 10 let vězení. Pomsta Big Pharma? Chtějí ji umlčet?

Molekulární bioložka Soňa Peková, která odhalila laboratorní původ koronaviru, teď čelí 10 letům vězení za to, že před 11 lety údajně způsobila účetními úkony škodu zdravotní pojišťovně. Náhoda, nebo pomsta farmaceutické lobby?Vzpomínáte? Na začátku roku ve Wuhanu padali na ulici lidi na dlažbu jako mrtvé mouchy. Od té doby údajný virus prý slábne a slábne, mutuje a mutuje… Soňa Peková byla první, kdo upozornil na jeho laboratorní původ.

MUDr. Soňa Peková na začátku koronavirové epidemie laické veřejnosti vysvětlila, že koronavirus nemá přírodní původ, a že zřejmě vznikl v laboratoři. Článek a video jsme jako první přinesli zde na Arfa.cz. Článek měl obrovský ohlas (dosud 26 tisíc sdílení).

MUDr. Peková se dostala do ostrého sporu s úřady poté, co ve své laboratoři otestovala na koronavirus ženu, která se na ni obrátila. Ministerstvo zdravotnictví testy v soukromých laboratořích zakázalo.
Byl virus jako biologická zbraň?

Následně Peková zveřejnila šokující výsledky svého zkoumání.U tohoto viru to vypadá, jako kdyby někdo přišel do jeho velína, otevřel skříně, vyházel z nich všechno a popřevracel židle,” popsala v březnu stav viru, který by tehdy považován ze velmi nebezpečný.


Za zásluhy v boji s koronavirem byla Soňa Peková navržena na státní vyznamenání. Nyní její jméno figuruje mezi obžalovanými v kauze kolem laboratoře Chambon, když se měla v jejích službách v letech 2009 – 2014 dopustit podvodu. Za to jí hrozí trest odnětí svobody 10 let.Laboratoř Chambon prý obelstila zdravotní pojišťovny, když provedla výzkum mikrobiálního patogenu, ale vykázala to jako vyšetření lidské DNA. Pro to ale neměli uzavřenou smlouvu s pojišťovnami. Firma Chambon tak prý získala od pojišťoven více než 239 milionů korun.
Deset let vězení jako náhubek?

Soňa Peková redakci Arfa.cz sdělila, že v případu má jen okrajovou roli. „V laboratoři Chambon jsem byla řadový zaměstnanec,“ uvedla.

Vedení firmy následně potvrdilo, že si Pekovou si ji najalo, protože “je ve svém oboru absolutní špička”. Jako zaměstnankyně firmy si vydělal v letech 2009 až 2014 částku 390 tisíc korun, tedy cca 80 tisíc Kč ročně.


Celý případ laboratoří Chambom smrdí až do Wuhanu a budí silný dojem, že byla Soňa Peková do kauzy zavlečena za trest, když odhalila něco, co mělo být utajené.


Čtěte též:
Smrtící koronavirus: Je to biologická zbraň? Přední česká expertka: “Ten vir někdo geneticky upravil.” NOVÉ VIDEO. Byl “pacient nula” americký voják? Užitečné rady, jak přežít

Pomsta Big Pharma

Bioložka se totiž rozhodla jít proti farmaceutické mafii, proti státní lobby, proti státním testovacím laboratořím a odhalovala veřejnosti pozadí původu koronaviru. Odveta přišla rychle, chtějí se jí zbavit a dostat za mříže, protože MUDr. Peková působí tak trochu jako neřízená střela.

Zdaleka přitom nejde o nějaké lokální spiknutí okolo koronaviru. Tohle je celosvětová liga, která přesahuje malý český rybníček. Nyní se hraje o vakcíny – a všichni nepohodlní musí být umlčeni.


Ale i tak, nezdá se vám podezřelé, že ministr zdravotnictví Vojtěch vyzve, aby se s covid jednalo jako s běžným respiračním onemocněním – a pád dní na to jde šupem do karantény, kdy onemocní hlavní hygienička?

Padali jako mouchy, ale…

Počátkem roku ve Wuhanu padali na ulici lidi na dlažbu jako mrtvé mouchy. Od té doby údajný virus prý slábne a slábne, mutuje a mutuje… Byla za videa fake – nahraná komparzem, aby spustila celosvětovou hysterii?

Nebo byl virus zpočátku silnější – a pak zeslábl?


Odpověď na tyto otázky života a smrti přineseme záhy. Čtěte deník Arfa.cz!


Zdroje: Seznam.cz: Pekovou navrhli obžalovatclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh