Největší volební podvod v dějinách USA: Majitel hlasovacího systému Dominion dostal před volbami 400 milionů dolarů od firmy napojené na čínskou vládu

Firma vlastnící systém Dominion získala necelý měsíc před volbami od švýcarské banky 400 milionů dolarů s úzkými vazbami na čínskou vládu. Tato informace může zásadní způsobem ovlivnit výsledek prezidentských voleb v USA.Trumpova advokátka to vidí jasně

Vyšetřování prováděné společností Austin Security and Investigation Solutions se zaměřilo na firmu Staple Street Capital, která v roce 2018 získala společnost Dominion Voting Systems. Závěry vyplývají z dokumentů Americké komise pro cenné papíry.


Společnost Dominion Voting Systems provozuje volební automaty ve 28 státech USA. Byla obviněna prezidentem Donaldem Trumpem a jeho právníky z účasti na mazání milionů hlasů určených pro Trumpa a přidávání hlasů protikandidátovi Bidenovi o volební noci.


„Dne 8. října 2020 podala společnost Staple Street Capital nabídku SEC Form D a částku prodeje 400 000 000 USD u příjemce kompenzace prodeje označeného jako banka UBS Securities,“ uvádí se ve zprávě.

USB Securities je čínská investiční banka a makléřská společnost přidružená k švýcarské investiční bance UBS..


loading…

Podvody zřejmě již v předchozích volbách

Ve zprávě je též zmíněno, že platba na 200 milionů USD byla přijata v prosinci 2014, tedy necelé dva roky před volbami 2016. Tehdy zvítězil Donald Trump na Hillary Cintonovou, ačkoli i zde se objevilo podezření, že systém Domion přičítá hlasy ve prospěch Clintonové.Množí se důkazy o napojení majitele systému Dominion na miliardáře Sorose, který je fanatickým podporovatelem Bidenovy Demokratické strany USA (nyní tuto roli přebírá jeho syn Saša).


„UBS Securities je čínská investiční banka a makléřská společnost přidružená k švýcarské investiční bance UBS. Ta ji vlastní ze 24,99%. Zbývajících 75% společnosti UBS Securities vlastní čínská vláda,“ uvádí se ve zprávě.


loading…

Celkovými vlastníky společnosti UBS Securities Co LTD jsou: Peking Guoxiang (33%), UBS (24,99 %), Guangdong (14,01%), China Guodian (14%), Skupina COFCO (14%). Kromě UBS jsou dalšími čtyřmi vlastníky cenných papírů UBS Secrets čínské finanční skupiny.


Odhalení, že společnost Dominion Voting Systems má finanční vazby na čínskou vládu prostřednictvím cenných papírů UBS Securities, posiluje tvrzení Trumpa a jeho týmu, že zahraniční aktéři pracující pro komunistickou Čínu zasáhli do prezidentských voleb ve prospěch Joe Bidena.


Trump si pohlídal Nejvyšší soud už v říjnu

Myslím, že (volby, pozn. red.) skončí u Nejvyššího soudu,” řekl Donald Trump 23. září, když do nejvyššího orgánu soudní moci nominoval konzervativní soudkyni Amy Coneyovou Barrettovou před bouřlivé protesty Demokratické strany USA.


Trump už tehdy prohlásil, že je důležité, aby Spojené státy měly v době prezidentských voleb všech devět nejvyšších soudců. „Spoléhám na ně, že dohlédnou na volební lístky,” řekl.  Složení soudců Trumpovi nahrává.


Definitivně se o budoucím prezidentovi USA rozhodne v polovině prosince.


Zdroj: The National Pulse


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh