Mléko nebo kečup covid – pozitivní!?! Šokující VIDEO jako důkaz. Antigenní testy vykazují obrovskou chybovost. Budou nás stát miliardy! Jak si vede Tanzánie?

Chybovost až 50 procent mohou vykazovat antigenní testy, kterými chce vláda změřit, jak je populace nakažena covid-19. Testy budou stát miiardy, jejich chybovost je obrovská. Podívejte se na šokující video, na kterém prý naměřili mléko covid-pozitivní!
Zkrácená verze 2 minuty. Antigenních testů je prý asi 20 druhů, princip je však stejný. Také jste pozitivně testovali na covid potraviny nebo zvěř? Posílejte nám tato videa! E-mail: arfa@arfa.cz.

Plná verze 5 minut: Mléko covid-pozitivní. Pozn.: Redakce Arfa.cz nemůže zaručit 100 % pravost videa, byť tuto variantu považujeme za pravděpodobnou.


Krabicové mléko bez laktózy je pozitivně testované na COVID-19 pomocí antigenového stěrového testu z lékárny?! Kvůli antigenním testům přitom zavřel slovenský premiér Matovič do karantény všechny Slováky, kteří se nechtěli nechat dobrovolně otestovat…


Totéž zřejmě čeká i občany České republiky. Děsivé na celé akci jsou tři věci:
1) Stále není žádný důkaz, že existuje pandemie covid-19 (nevýznamné výkyvy v počtu zemřelých ve srovnání s minulými lety vypovídají spíše o běžné chřipce).

2) Cena za testování antigenními testy je v řádech miliard. Vypovídající hodnota antigenních testů je mizivá. Větší smysl dává věnovat peníze spíše na podporu zdevastovaného maloobchodu.

3) Po odložení roušek bude obyvatelstvo vystaveno obrovské náloži virů. Jeho imunita bude přitom oslabena…


Testy jen z Číny?

Žena na videu používá standardní antigenový test zakoupený v místní slovenské lékárně. Údajně se jedná o čínský test firmy Zhejiang Orient Gene Biotech prodávaný v celé Evropské unii včetně České republiky.


loading…

Je velmi pravděpodobné, že když se dotyčná osoba před testováním napije bezlaktózového mléka, test vyjde pozitivně. Totéž prý platí i pro jiné potraviny: Zatím se hovoří o citrusových plodech, bezlaktózovém mléku, kečupu, hořčici, nealkoholickém pivu a dalších.


Jeden test má stát až 500 Kč, plán je otestovat co nejvíc lidí – nejlépe tři milióny. To máme 1,5 miliardy Kč jedno kolo (za tuto sumu by se dal například postavit pěkný kus dálnice Praha – Karlovy Vary).


Tanzánie jako lídr

Již na začátku údajné pandemie (letos v březnu) nechal prezident Tanzánie John Magufuli zkontrolovat testy dodané z Číny. Ukázalo se, že jako covid – pozitivní testy označují kozy, ptáky a dokonce i tropické ovoce papaya. Prezident proto oznámil, že žádné testy z Číny objednávat nebude. Jak to dopadlo?


Klíčová část projevu prezidenta Johna Magufuliho.


Tanzánie následně až dosud zaznamenala pouhých 509 případu onemocnění covid-19 a 21 úmrtí z kategorie “když umřel, měl mimo jiných smrtelných nemocí také něco jako covid-19″ (poslední případ byl v květnu). Tanzánie (56 milionů obyvatel) přitom nezavedla takřka žádná restriktivní opatření.

Jak si vede Tanzánie ZDE


loading…

Než přijde spasitel

Antigenní testy reagují nejen na přítomnost koronavirových antigenů na sliznici člověka, ale i na celou řadu proteinů a kyselin, které vyvolávají v testu totožnou chemickou reakci. Ta zbarvuje proužek na detekční podložce.


Použití antigenních testů je další z řady klamavých balonků na odlákání pozornosti, které vypouštějí vlády jednotlivých zemí.


Ani antigenoví testy, ani testy PCR nevypovídají nic (nebo takřka nic) o počtu nakažených. Na těchto údajích přitom stojí všechna ta hysterie. Není ani důkaz o tom, že existuje onemocnění covid – 19. Zatím mnohé nasvědčuje tomu, že jde o podmnožinu chřipky.

Celá tato globální akce je tak zřejmě obrovským podvodem, sloužící k restrukturalizaci světové ekonomiky: The Great Reset. Má tři pilíře: devastaci ekonomik (závislost na vakcínách), přechod na “zelenou” energii (konec nafty) a plné zavedení datové sítě 5G.


Bohužel zde platí, že čím déle budou nosit lidé roušky, tím více budou náchylní nákazám, až je sundají.
Tehdy nastoupí zázračné vakcíny – například firmy Pfizer, nebo jiných farmaceutických gigantů, jejichž akcie drží americké a čínské banky.

Čím větší reset, tím víc obětí.


Zdroje: BBC, Aeronet, CNN


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh