Zakázané VIDEO. Špičková viroložka, která vyzvala prezidenta Trumpa k zákazu nošení roušek, má velký problém. “COVID-19 vznikl v USA,” tvrdí žena, která ovládla HIV i Ebolu

Video Dr. Judy Mikovitsové bylo odstraněno ze sociálních sítí Facebook a YouTube, protože obsahuje kontroverzní a potenciálně nebezpečné konspirační teorie o pandemii koronaviru, píše portál CBC News.Zakázané video, které se objevuje a následně je mazáno z Youtube. Pokud by bylo opět staženo, najdete ho s českými titulky na alternativním odkazu ZDE

Video s DR. Mikovitsovou ZDE.
Uveřejňujeme po pro studijní účely. Každý ať si udělá názor sám a čerpá z více zdrojů. Titulky David Formánek.

VIDEO též zde


Na videu Dr. Judy Mikovitsová, špičková odbornice přes viry a epidemie, tvrdí, že virus byl zkonstruován tak, aby zvýšil počet očkovacích látek a že nošení roušek je ve skutečnosti škodlivé.

Vědkyně též Vyzvala prezidenta Trumpa, aby přestal nošení roušek požadovat. Trump sám roušku nenosí, ani nedodržuje distanční vzdálenost.
Vzestup a pád slavné vědkyně

Dr. Judy Mikovitsová se proslavila při léčbě HIV/AIDS a zkoumáním viru Ebola. Později však kritizovala svého nadřízeného Dr. Anthony Fauciho, který je hlavním epidemologem USA a také vlastníkem mnoha licencí na vakcíny. Následně byla Dr. Mikovitsová obviněna z krádeže (sama tvrdí, že to na ní narafičili), strávila pět let ve vězení a její zářná kariéra se ocitla v troskách.


Video, které zveřejnil portál Plandemic.com dosáhlo mimořádné popularity, na Facebooku získalo miliony interakcí ve formě komentářů nebo „lajků“. Na YouTube mělo milion shlédnutí.

Facebook i Youtube video smazali a když ho uživatelé nahráli znovu, opět došlo k smazání. Stránky Plantemic byly zablokovány, protože vybízely uživatele ke stahování videa.

Proč video stáhli

Mluvčí Facebooku řekl CBC: “Tvrzení, že nošení roušky může způsobit, že budete nemocní, může nebezpečné, proto jsme video odstranili.”

Twitter toto video v současné nepovažuje za porušující dezinformační zásady COVID-19, maže však některé hashtagy.

Nošení roušek doporučuje Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a po dlouhých týdnech váhání také i Světová zdravotnická organizace WHO.

Virus byl vytvořen v laboratoři

Redaktor: Věříte, že byl nový koronavirus vytvořen v laboratoři?

Dr. Mikovitsová: “Nepoužila bych slovo vytvořen, ale nemůžete říct, že je přirozeně se vyskytující, pokud se objevil nedaleko laboratoře. Tento kmen virů manipulovali a studovali v laboratoři a odtud se dostal ven… ať už záměrně nebo ne.

“Tento virus není přirozeně se vyskytující. Nikdo nešel na trh, nekoupil netopýra a virus neskočil přímo na člověka. Takto to nefunguje. To by byla zrychlená virová evoluce. Pokud by šlo o přirozeně se vyskytující virus, trvalo by mu to až 800 let. V případě SARS-1 to bylo 10 let”Redaktor: Máte představu, kde k tomu došlo?

Dr. Mikovitsová: “Ano. Jsem si jistá, že k tomu došlo mezi laboratořemi v Severní Karolíně, vojenským výzkumným institutem infekčních chorob Fort Detrick a wuhanskou laboratoří.”Prezident Donald Trump nedávno nařídil vyšetřovací komisi, aby prověřila dotaci 3,7 milionů dolarů, kterou Národního zdravotnického institutu USA (CDC) a hlavní epidemiolog Dr. Anthony Fauci navzdory embargu dotoval průzkum viru ve Wuhanu.


Čtěte též:
Americký Mengele? “Bude obrovská pandemie,” předpověděl v roce 2017 hlavní virolog Dr. Fauci, který tajně platil výzkum ve Wuhanu – a nyní radí Trumpovi. VIDEO jako důkaz. Trump zahájil vyšetřování

Laboratoře ve Fort Derick, USA, kde mohl vniknout nový koronavirus

Učili jsme Ebolu, jak napadat buňky

“Ve Fort Detrick jsem pracovala v roce 1999. Mojí prací bylo, takzvaně učit Ebolu, jak nakazit lidské buňky, aniž by je zabila. Ebola nemohla nakazit lidské buňky, dokud jsme ji to nenaučili v laboratoři.”


Na videu přiznává Dr. Birxová, lékařka a diplomatka, která se zabývá imunologií HIV/AIDS, bojem proti nemoci covid-19, výzkumem vakcín a globálními zdravotními problémy:

“Pokud někdo zemře s covid-19, počítáme to jako úmrtí na covid-19.”loading…

Jak se dělá epidemie

Vidíme zde také výpověď lékaře, který vypovídá, že nemocnice dostali manuál, jak mají do úmrtním listů zanést “zemřel na COVID-19” i když pacient tuto nemoc vůbec neměl.

“Kdybych měl například 86letého pacienta se zápalem plic, ale který nikdy nebyl testován na covid-19, a který zemřel na zápal plic máme na úmrtní list napsat covid-19 jako příčinu úmrtí – pokud měl v rodině někoho, kdo byl na covid testován pozitivně,” uvedl lékař.Za ventilátor trojnásobní příplatek

Reportér: Mluvil jsem s doktory, kteří přiznali, že jsou motivováni, aby uvedli, že pacienti, kteří jsou nemocní, nebo kteří zemřeli, měli covid-19.

Dr. Mikovitsová: “Ano, dostanou 13 tisíc dolarů od pojišťovny, pokud uvedou covid-19.”

Reportér: Podle systému pojištění Medicare když máte pacienta s covid-19, dostanete 13 tisíc dolarů. Pokud ten pacient s covid-19 půjde na ventilátor, dostanete 39 tisíc dolarů. Třikrát tolik.

Dr. Mikovitsová: “A ventilátorem je zabijete, protože jim dáte nesprávnou léčbu.


Co nejde patentovat, musí zmizet

Reportér: Cokoliv, co nelze patentovat, bylo záměrně potlačeno, protože z toho nelze profitovat. Dá se to tak říci? Jako různé přírodní léky, které jsme vždy měli?

Dr. Mikovitsová: “Ano, rozhodně. Přesně to se děje v dnešním případě s covid-19. Vakcína proti chřipce zvyšuje šance o 36 %, že dostanete covid-19.”


Co se stane, až sundáme roušky

Na videu je vyjádření lékaře o rouškách: “Naše imunita je zvyklá na dotýkání se. Sdílíme bakterie, bakterie streptokoka, viry… Denně si proti nim tvoříme imunitní reakci. Když mi v tom budete bránit, moje imunita se oslabí.”

Když zůstávám zavřený doma, moje imunita se oslabí. Když mě tam necháte měsíce, oslabí se ještě víc. Teď jsem doma a zběsile si umývám ruce a umývám linky… bojím se věcí, které potřebuji k přežití.”


“Pak všichni vyjdeme ven z karantény s oslabenou imunitou, začneme si vyměňovat bakterie a viry… co se podle vás stane? Dojde k nárůstu nemocí. Zaručuji, že jak se karanténa ukončí, dojde k velkému nárůstu nemocí. Stavební kameny vaší imunity jsou viry a bakterie.”


Dr. Mikovitsová: “Nošení roušky aktivuje váš vlastní virus. Onemocníte ze svého vlastního reaktivovaného koronaviru, a pokud se jedná o SARS-COV-2, máte velký problém.”


PROSLOV Dr. Fauciho, hlavního epidemiologa USA a majitele licencí na mnoho vakcín, z roku 2017
“Jsem v branži nějakou dobu a měl jsem příležitost, sloužit v pěti vládách. Napadlo mě, že dnes nadnesu téma o problému připravenosti na pandemii. Není pochyb, že dojde k nečekané epidemii. Jsme si jistí, že takovou epidemii zažijeme v několika dalších letech.”


Zdroj: CBC, Otevři svou mysl

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh