“Bartoš je vystajlovanej frajer s limuzínou a stotisícovým platem. Tak jaká krev, pot a slzy?” Mistrovská analýza Ondřeje Hejmy programu krajně levicové Pirátská strany.

Piráti: Krajně levicová strana, která se již odkopává a ztrácí a dech. Její program je udávání do Bruselu. S čím přijdou do podzimních voleb? Komentátor Ondřej Hejma se tohoto tématu chopil mistrovským způsobem.
“Piráti jsou krev, pot a slzy, říká vystajlovanej frajer s limuzínou a stotisícovým platem. To je chucpe! Prvotřídí záležitost!” říká Ondřej Hejma v televizi XTV.


Heslo “Krev, pot a slzy” si krajně levicová Pirátská strana vypůjčila od britského politika Winstona Churchila. Toho Churchila, jehož sochu na Žižkově před pár týdny počmárali dvě přívrženkyně Pirátů nápisem: “Byl to rasista”.


Vizionář a analytik Ondřej HejmaPiráti jsou reklamní agentura bez programu

Předseda Pirátské strany Bartoš už dávno není “hulič odvedle”. Proměnil se v bruselského poslušného úředníka s horentním platem a pevně definovanými postoji, které má příkazem.

Čeští Piráti a němečtí Zelení jsou tatáž strana. Extremistická bojůvka blouznivců o zelené energii a masové integrace migrantů, a s vlastní armádou – militantním hnutím ANTIFA.
“Chceme dělat politiku, která vítězí, říkají piráti ve svém programu. No považte… zatímco ostatní chtějí dělat politiku, která – prohrává!” poznamenává Ondřej Hejma. “Pirát říká, že musí být srdcaři, hrdinové všedního dne… To jsou neotřelé fráze!”

Piráti jsou reklamní agentura, ale nemaj ten program, to jsou ty moderní strany bez programu.”


Ve studiu XTV s moderátorem Xaverem Veselým

Pirátský program přitom existuje, je pevně definován Bruselem (Německem) ale nemohou ho zveřejnit, protože by přišli o významnou část voličů. Proto jedou na vlně iluzorní “bezva party mladých lidí, kteří mají rádi IT”, což je podvod, který jim dlouho procházel.


To se teď ale může změnit.


V průzkumech je Pirátská strana třetí za suverénním ANO a druhým ODS. Na paty jí již šlape ČSSD, SPD a komunisté. Mezi levicovými stranami je Pirátská strana první (před komunisty).
Akcentovat Lockdown: Pekelné dílo levicových Pirátů

“Chtějí dostat šanci změnit budoucnost, čeho chtějí dosáhnout tak, že budou “akcentovat Lockdown”. Kdybyste nevěděli, co to je, tak to znamená, že karanténa je vopruz, v zásadě…” naznačuje Ondřej Hejma.

Skutečnost je však ještě horší – “akcentovat Lockdown” ve skutečnosti znamená “klást důraz na úplné uzamčení”, tedy trvat na totální karanténě kdykoli to půjde.


Piráti termínem “akcentovat Lockdown” slibují, že jakmile bude sebemenší příležitost zavést karanténu na co největším území, budou to prosazovat. Tedy: Roušky všude, zákaz setkávání, zavřené hospody, distanční odstupy, kontrola pohybu obyvatel, šmírování mobilů, facebookových stránek, následné udávání…Hejma: Ať jdou Piráti udávat k policii!

Piráti jsou pevnou svazáckou součástí Evropské unie, v jejímž zájmu jsou státy, zdevastované karanténami po vymyšlené epidemii. Čím hůř na tom ony státy budou, tím lépe, protože pak budou potřebovat peníze, a ty znamenají závislost.


“Hlavní tři pilíře jejich kampaně jsou: Transparentnost, digitalizace a efektivní nakládání s prostředky. Ne svoboda, ne prosperita, ale trasparentnost… Já to slovo nenávidím od těch dob, co jsme nosili ty transparenty do prvomájových průvodů,” říká Hejma.

“Já myslím, že s tímhle programem by se měli dát k policii. Ta je tady od toho! Policie, berňák, tam se uplatnili se svejma věmomostma určitě, ale být ve vedení státu s tímhle… to fakt ne.”


“Ať jdou k policii! Tam budou lidi pronásledovat, odhalovat nepravosti, korupci… ale ne s tímhle do parlamentu, tam mají být vize, představy o roli Českého republiky v budoucnosti…”


“Kdybysme byli úplně transparentní tak bysme nebyli vidět, protože transparentní znamená průhledný…” doplňuje Ondřej Hejma.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh