Volební podvod v USA: Muž, který počítal hlasy, napojen na Sorose. MINUTOVÉ VIDEO: Volební čachry stručně. Napojení Číny. “Prostě si s těmi hlasy dělali, co chtěli. Přesouvali, mazali… Mám důkazů kam se podíváš,” říká Trumpova advokátka

Zatímco Bidenův tým oslavovuje, objevuvují se další a další důkazy o podvodném hlasování obrovského rozsahu. Systém sčítání hlasů Dominion Voting Systems (DVS) používaný ve 28 státech během voleb obsahoval hardwarové komponenty vyrobené v Číně a také software firmy Smartmatic.
Volební podvod v USA vysvětlen během 1 minuty (přepis videa dole v tomto článku)

Alternativní video (1 minuta) kdyby to na youtube smazali

Firmu Smartmatic, stojící za výrobou volebního softwaru v USA, ovládá muž jménem Mark-Malloch Brown (holding SGO Corporation Limited). Byl vice-prezidentem George Soros Investment Fund a je současným členem představenstva Open Society Foundations George Sorose.


Miliardář Soros je nenávistný odpůrce prezidenta Trumpa a podporovatel Joe Bidena (dříve Hillary Clintonové). Několikrát se nechal slyšet, že udělá všechno proto, aby byl Trump odstraněn. Soros mimo jiné financuje rasistické hnutí Black Lives Matter.


Kandidát na prezidenta USA Joe Biden si ťuká s prezidentem Číny

Malloch-Brown, šéf firmy, ovládající počítání hlasů a George Soros, konstruktér krvavých revolucí po celém světě a strůjce obří covidové půjčky Evropské unii

Malloch-Brown je bývalý viceprezident Světové banky, vedoucí mezinárodní partner v politické poradenské společnosti Sawyer Miller a bývalý místopředseda Světového ekonomického fóra. Působí v externích poradních výborech Mezinárodního měnového fondu a UNICEF.


Největší volební podvod v dějinách USA, říká advokátka

“Prostě si s těmi hlasy dělali, co chtěli. Mazali, přesouvali… jsme svědky největšího volbeního podvodu v dějinách USA,” říká advokátka Sidney Powellová, která dokazuje volební podvod u soudu. “Systém Dominion byl vyroben za peníze z Venezuely a Kuby. Čína v tom měla také svou roli. Takže pokud chcete mluvit o zahraničním vměšování do voleb, tak to se děje právě teď.”


loading…

Peter Neffenger, předseda představenstva společnosti Smartmatic pro USA, se v listopadu 2020 připojil k Bidenovu týmu pro kontrolu agentur pod ministerstvem vnitřní bezpečnosti.


Systém sčítání hlasů Dominion Voting Systems (DVS) používaný ve 28 státech během voleb obsahoval hardwarové komponenty vyrobené v Číně a také software Smartmatic pro hlasování. Data voličů prý byla nelegálně přenášena do cizích zemí, což vedlo k zabavení serveru americkou armádou v kancelářích Scytl ve Frankfurtu nad Mohanem.


„Softwarové vývojáře společnosti Dominion v tuto chvíli nelze najít. Přesouvají své kanceláře během noci. Sdíleli kancelář v Torontu se společností, kterou vlastnil finančník George Soros. Společnost Dominion Software má také spojení s Clintonovou nadací a dalšími známými politiky v této zemi,“ pokračovala právnička Sidney Powellová na tiskové konferenci.Nespokojenost veřejnosti dosáhla svého vrcholu a nakonec propukla 14. listopadu ve Washingtonu, DC, kdy Washington DC Sdružení voličů uspořádalo shromáždění. Stovky tisíc lidí se shromáždily před Nejvyšším soudem USA, aby požadovaly volební transparentnost a podpořily Trumpovo znovuzvolení.Napojení Číny a Venezuely na volby v USA

Trumpova advikátka Sidney Powell s odkazem na FBI zjistila, že americký volební systém poskytovaný a obchodovaný firmou Dominion Voting Systems je po softwarové a programátorské stránce zajišťován subdodavatelskou firmou SmartMatic. Ta vyrobila zmíněný volební software na objednávku venezuelské vlády Hugo Cháveze, když potřeboval software, jenž dokáže měnit hlasy a výsledky v reálném čase.


George Soros je úzce napojen na klan rodiny Clintonových

Využití hlasovacích systémů vyspělých technologií ke zpracování výsledků hlasování v USA není nic nového. Smartmatic, kdysi jeden z nejlépe hodnocených hlasovacích systémů v USA, má složité zázemí a nadále vyvolává kontroverze. Ve volbách v USA v roce 2020 byl prohlášen za skutečnou hrozbu pro národní bezpečnost USA.


Přestože byla společnost Smartmatric založena v USA, téměř všechny její produkty jsou vyvíjeny ve Venezuele, zemi, kde je kapitál vzácný a vědecký výzkum a výroba nejsou sofistikované.


Na konci dubna 2008 došlo ve firmě Smatrmatic k šokující události: Zakladatelem amerického centra společnosti zemřel při leteckém neštěstí ve Venezuele, spolu s finančním oddělením společnosti Smartmatic a pilotem letadla.


loading…

Tato událost předznamenala změnunu vlastnické struktury. Do firmu vstupuje čínská Sequoia Holdings, která zorganizovala obrat v roce 2010 akvizicí společnosti Dominion Voting System, dříve málo známé kanadské společnosti zabývající se výrobou hardwaru pro elektronické hlasování a optických skenerů.


Stojí za to se blíže podívat na skupinu společností Sequoia, Sequoia Capital, Sequoia Capital China a zejména na jejich zakladatele Neila Shena. To je klíč k propojení s Čínskou komunistickou stranou.Přepis videa Volební podvod v USA vysvětlen během 1 minuty

Modetátor TV Fox: “Systém Dominion se ocitl pod těžkou palbu kvůli obvinění, že tento software přesunul tisíce volebních hlasů ve státě Michigan od Donalda Trumpa k Joe Bidenovi.”


Modetátorka TV Fox: “To je přesně ten důvod, proč stát Texas tento systém Dominion třikrát odmítl používat. Jsou vážné obavy, že je tento systém velmi náchylný k vnějším zásahům a manipulacím.:


Advokátka Powellová: “Systém Dominion byl vyroben za peníze z Venezuely a Kuby. Čína v tom měla také svou roli. Takže pokud chcete mluvit o zahraničním vměšování do voleb, tak to se děje právě teď.”


“Tento systém byl navržen se zadními vrátky, aby mohly jisté osoby pozorovat aktuální vývoj a vypočítat pomocí algoritmu, kolik hlasů potřebují změnit, aby získali výsledek, jaký chtějí.”


Volební expert: “Každý volební přístroj je počítač, který používá počítačový program. Jestli tento systém počítá správně, dělá chyby, nebo podvádí přesouvá hlasy z jednoho kandidáta na druhého závisí na sofwarovém programu, který je v počítači instalován.


Advokátka Powellová: “Prezident Trump nezvítězil jen rozdílem statisíce hlasů, ale miliony hlasů. Máme tolik důkazů! Je to jako bych se procházela požární zbrojnicí.”


Celé video o podvodu ZDE (Infowars)


Zdroje: Reuters Fact Check, Gnews
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh