Volební podvod v USA: Konec demokracie. Přichází “Velký reset” (the Great Reset). Volby už jen poštou, karanténa navždy, povinná vakcína 2x ročně, zrušení hotových peněz, konec soukromého vlastnictví. Vítejte v nové “normalitě”.

Chybí už jen krůček: Dosazení mrtvolné loutky jménem Joe Biden za prezidenta USA. Pak už to půjde ráz na ráz: Karanténa na navždy, vakcína povinně dvakrát ročně, zrušení hotových peněz, kontrola pohybu lidí, zrušení soukromého vlastnictví a přechod na zelené zdroje… Velký reset (the Great Reset) má od základu změnit světovou ekonomiku, jakou známe od počátku věků.
Z bažiny se vynořují nová jména: Kamala Harrisová, nová prezidentka USA (po náhlém onemocnění Bidena), John Kerry (nový nadřízený Ursuly von der Leyen, dříve ministr zahraničí USA) a další…


Zadlužená EU loutkou komunistů z USA

Volby v USA změní život v Evropě jako nikdy předtím. V případě vítězství Bidena bude dopad devastující. Globální političtí elitáři, jako je předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen, se pokusí zneužít korona-fašismu k donucení členských států k absolutní poslušnosti – ostatně i ona je jen loutkou.


Evropská unie je projekt Německa, který jako idea zkrachoval. Nemůže stát na vizi, ale jen na strachu. Zachránit jej mohou obrovské peníze, které budou členské státy potřebovat půjčit na své zničené ekonomiky.

Na zničení ekonomik se přitom podílelo právě Německo skrze fašistický konstrukt s neexistující pandemií koronaviru. Není žádná pandemie. Je jen nový test. Odkud ty peníze jsou?


loading…

Čtěte též: Už je tady! Soros to vybalil: “Věčná půjčka! Dáme Evropské unii na boj proti koronaviru bilion euro a ani to nemusí vracet.” Spojeni na věčné časy. Kdo odejde, zemře. Plán na zapojení migrantů. I na Gretu zbude!

Peníze získala Evropská unie skrze psychopatického miliardáře Sorose (loutku bankovního sektoru), který jí zařídit tzv. “věčnou půjčku”. Ta znamená – nekonečně peněz splácených nekonečně dlouho.

Evropská unie tak může vydírat zdevastované členské státy penězi – pokud je opravdu dostane, o čemž rozhoduje právě Soros. A USA (pokud uspěje Biden) může vydírat Evropskou unií.


Kdo půjčuje? Jsou to americké bankovní rodiny, čínské banky, finanční struktury napojené na farmaceutický průmysl (vakcíny) atd.

Je to zrůdné: Půjčíme vám miliardy na odstranění škod, způsobených pandemií – a vy nám je obratem vrátíte platbou za vakcíny proti pandemii.

Ďábelskost tkví v tom, že ona “pandemie” ve skutečnosti neexistuje. Nezemřelo víc lidí než loni. Je to jen chřipka, resp. její fragment.Tlama pekel: Feministky už vyhrály?

Stojíme na hraně propasti. Tlama pekel, která se před námi otvírá, je velkým vítězství feministického fašismu. Toto hnutí vzniklo na vlně hippies v 60. letech, aby přes postupnou dovedně skrytou radikalizaci oslavilo první velké vítězství – černoch na postu prezidenta USA, Obama 2009.


Za tímto černošským poslem míru, z něhož se vyklubal nejkrvavější prezident v dějinách USA (co do počtu rozpoutaných válek) se zformovala silná skupina žen v čele s Hillary Clintonovou, která měla Obamu vystřídat v Bílé domě. Jenže jim to zhatil Trump.loading…

Zneužívání menšin je pilířem femino-fašismu. Stejně jako černochy zneužily feministické důstojnice homosexuály, když je, nic netušící, poslali rozbít tradiční rodinu. Pro černochy Black Lives Matter, pro homosexuály hnutí LGTB, pro hispánce Kamala Harrisová.


Demokracie už není. Skončila těmito prezidentskými volbami v USA. Masové korespondenční hlasování (polovina všech hlasů) dává takový prostor podvodům, že zpochybňuje hlasování jako takové.

Když k tomu přidáme manipulaci s volebními hlasy v počítačích – Občané si mohou volit jak chtějí, výsledek už je stejně dán předem.Šílená Uršula: Covid, klima, IT

Součástí nového vztahu samozvané Evropské komise a případného prezidenta Joe Bidena je implementace nového „souboru pravidel pro digitální ekonomiku a digitální společnost“.
Ursula von der Leyen, která je titulárním vůdcem globalistického hnutí, snažím se podkopat svrchovanost všech národů k tomu uvedla:

“Vše od dat po infrastrukturu, ale také bezpečnost a demokracie, technologie a spravedlivé daně, to vše jsou témata na stole spolu s digitálními změnami.”

“Dámy a pánové, globální spolupráce a potřeba zrychlení změn budou tedy hybnou silou Velkého resetu. A vidím to jako bezprecedentní příležitost.”

“Je dobré mít přítele v Bílém domě. Neměli bychom zapomínat, jakou sílu můžeme vyvinout … potřebujeme novou agendu a samozřejmě budeme muset začít s nejnaléhavějším problémem, kterým je COVID-19 … druhým velkým tématem je změna klimatu, boj proti změně klimatu … třetím tématem je technologické téma,“ řekla Ursula von der Leyenová.


Nová role médií: Šíření propagandy

Mainstreamová elitářská média budou také hrát velkou roli ve Velkém resetu. Média se považují za tvůrce pravidel; pomazanou třídu, která určuje národní agendu.


“Myslím, že vidíte, jak se tradiční mediální instituce stávají sebevědomějšími ve snaze stanovit národní agendu,” řekl slouplař Ben Smith z New York Times (tento deník patří mezi nejagresivnější v šíření globalistické propagandy).

“Média již mají novou roli. Stanovují priority, které považují za priority. Už to není jako dřív, když jednoduše reagovaly na to, co se děje …”


Arfa: Děkujeme panu Smithovi za pěknou definici fašizujících médií.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh