“Další pandemie bude zničující, trest se blíží!” varuje žena, která kontroluje světové pandemie. Také ji platí Bill Gates, zastánce ideje snížení počtu obyvatelstva planety, takže…

Brundtland

Svět brzy zasáhne ještě horší pandemie než covid-19 bije na poplach kontrolní orgán Světové zdravotnické organizace (WHO). Tento “kontrolní orgán” přitom sponzoruje miliardář Bill Gates, který je současně i největším donátorem WHO a majitelem většiny vakcín.Bill Gates. majitel WHO i vakcín vysvětluje, že je to svízel

Kontrolní orgán Světové zdravotnické organizace (WHO) se zvláštním názvem Světová rada pro dohled nad připraveností (GPMB) byl založen před dvěma lety. Řídí ho bývalá norská premiérka Gro Harlemová Brundtlandová. Ta také byla v čele Světové zdravotnické organizace (WHO) v letech V letech 1998 až 2003.


Gro Brundtlandová to vidí jasně: Bude hůř

Bláznivá Norka vylezla z jámy pekel?

Gro Brundtlandová je feministka, tvrdě prosazující povinné kvóty žen ve vedení firem. Je autorkou zprávy Naše společná budoucnost (1987), která byly nyní reinkarnována v podobě různých Zelených údělů (New Green Deal) a vizí recyklovatelné energie. Část odborné veřejnosti je považuje za šílené.

Brundtlandová se také angažovala v aktivitě Plánované rodičovství (Planned Parenthood), které sponzoruje nadace Billa a Melindy Gatesových miliony dolarů ročně. Jedním z cílů činnosti je snížení porodnosti v Afrických zemích – a cílem snížit světovou populaci ze současných osmi miliard nejméně o třetinu.
Drsné duo majitelů: WHO a Světová banka

Světová rada pro dohled nad připraveností (GPMB) založila jako údajně nezávislý kontrolní orgán WHO a Světová banka. Toto spojení dává donátorům (majitelům) Světové zdravotnické organizace neomezenou moc nad světovým zdravím – a především pak nad vyhlašováním pandemií.


Každá pandemie vyhlášená WHO přináší obrovské zisky velkým světovým farmaceutickým firmám (Big Pharma), které pohybují v řádech biliónů dolarů.
USA letos přerušily spolupráci s WHO a již nejsou hlavním plátcem (tím je Gates). Důvodem bylo selhání ohledně “čínského viru” a ztráta důvěry.


Světová zdravotnická organizace sice vyhlásila globální pandemii, ale nesplnila podmínky vyhlášení. USA nyní zkoumá, zda šlo o podvod.


Čtěte též:
To snad ne! “Ještě DVA ROKY karantény COVID-19!” Bill Gates teď řekl, jak to bude. VIDEO. Předtím ovládl Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a stal se pánem všech pandemií na světě – a jejich vakcinací.

WHO: Investuje do zdraví! Vyplatí se to!

“Pokud se nepoučíme z covidu-19 a neuvolníme potřebné prostředky příští pandemie – která přijde s naprostou jistotou – bude ještě více zničující,” uvádí výroční zpráva GPMB, zveřejněná toto pondělí. “Dopady covidu-19 jsou horší, než jsme čekali, a opatření, která jsme doporučili, stále nejsou přijatá.”
“Z ekonomického hlediska by nám zabralo 500 let, abychom na připravenost utratili tolik, o kolik nyní svět přichází kvůli covidu-19,” uvádí zpráva. Podle ní se ztráty způsobené současnou pandemií pohybují kolem 11 bilionů dolarů (247 bilionů Kč).


GPMB vybízí státy, aby investovaly do činnosti Světové zdravotnické organizace WHO. Návratnost investic do připravenosti na pandemie je podle GPMB “obrovská”.


Přibývá důkazů, že je epidemie covid-19 mediálně vytvořená a nemá oporu v realitě. Roste tak na alternativní média a cenzuru obsahu na sociálních sítích.Zdroj: Novinky
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh