Začaly volby v USA: Bude drsné. Jaké jsou kurzy sázkových kanceláří? Roztrhaná zpráva o stavu Unie. Hysterický řev genderových aktivistek. Otráví Trumpa hamburgrem?

Roztrháním zprávy o stavu Unie začala hysterka Nancy Pelosiová prezidentské volby v USA, které ovlivní celý svět. Obhájí Trump Bílý dům nebo nastane fašistická diktatura Demokratické strany USA? Bezpečnostní složky očekávají pokus o atentát.

Trump končí svůj projev o stavu Unie a předsedkyně Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiová (Demokratická strana, za Kalifornii) zlostně trhá papíry, na kterých je projev napsaný. Pro mnohé tato žena představuje ztělesnění zla, pro jiné neškodnou hysterku, pro genderové aktivistky je zbožňovanou královnou úlu.


Genderistka Pelosiová trhá lejstra

Tento ostudný projev nenávisti explodoval na internetu ve formě satiry, zesměšňující tuto obskurní fanatickou ženu. Pozorovatelé se shodují, že tímto hysterickým výstupem pomohla hlavně Trumpovi.


Žertovné videoObjevily se důkazy o tom, že ze strany Pelosiová nešlo náhlé hnutí mysli, ale že si své vystoupení naplánovala. Fotografie naznačují, že si „předem natrhla“ několik stránek, aby se jí to nezaseklo.


Genderistka Pelosiová trhá lejstra

Koláž z internetu

Sázkové kanceláře se shodují, že je Trump hlavním favoritem na obhajobu křesla v Bílém domě. Přesto se na něj ještě vyplatí vsadit, podle Bet365 má kurz 8/13, tedy že za vsazenou korunu vyhrajete skoro dvě. V Republikánské straně nemá protikandidáta.

Na dalších místech sázkových kanceláří je levicový stařík Bernie Sanders (Demokratická strana), který by snad jako jediný měl šanci Trumpa ohrozit, ale tamní feministky ho k tomu nepustí. Podobně ho odstřelili už v roce 2016 a šanci mu nedají ani letos.
Třetí je mediální magnát Michael Bloomberg (Demokratická strana), čtvrtý Joe Biden (Demokratická strana). Leccos naznačily i primárky v Iowě, kde se jim zaseklo počítání hlasů. O první místo je pře mezi Sandersem a “Panem Nikdo” Pete Buttigiegem. Takže to teď přepočítávají a cílem je, aby nevyhrál Sanders. Je to obrovská blamáž.

Demokratická strana USA je zkrátka v obrovské krizi, kterou může odvrátit jen akce typu “pád mrakodrapů 11. září”, nebo “pandemie Wuhan”.


Americké bezpečnostní složky jsou ve střehu. Pokud by se s Trumpem něco stalo, široko daleko není z řad Republikánů nikdo, kdo by ho nahradil. Snad jen jeho současný zástupce Mike Pence, i ten by měl zřejmě šanci porazit zdecimované demokraty.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh