Jsou tu zas! Milion chvilek vylezlo z lesa a chystá obskurní seanci “podle vzoru Izrael”. Podivná cesta na Západní břeh pod černou vlajkou. Šokující podrobnosti a unikátní VIDEO

Předseda agitky Milion chvilek Mikuláš Minář vylezl z lesa v pohraničí, kam mu jídlo nosili koně, a zve na “koronavirovou” demonstraci podle vzoru IZRAEL. Spolek, který zaplnil Letnou i navzdory prázdnému obsahu, se vrací v nové, šokující formaci. Zdroj ze zákulisí prozrazuje podrobnosti.I tak to celé hrozí průšvihem kvůli malé účasti. Plánem zábavné akce je sraz 9. června na Staroměstské náměstí a pak přesun na “Západní břeh” Vltavy před Úřad vlády. Prozatím má akce pouhých 4,2 tisíce přihlášených.


Demonstrace v Izraeli proti koronavirovým omezení a premiérovi (květen 2020)

Demonstrace s přesnými rozestupy a s maskami. Pokud možno potichu!

Zamrzlý předseda palčivě

Předseda Minář k tomu říká: “Budeme jako v Izraeli udržovat dvoumetrové rozestupy a vezmeme si roušky. Po krátkých promluvách na 5 minut zamrzneme v absolutním tichu, kdy budou ve vzduchu pouze palčivé otázky”.

“Také celý průvod městem proběhne mlčky. Před úřadem vlády naopak dáme své otázky hlasitě najevo,“ zní děsivý plán,” dodává kontroverzní předseda.


Zatím není jasné, zda se zúčastní také napojené subjekty jako krajanské spolky, Pirátská strana, Praha sobě, Antifa a tzv. Demoblok.
Mikuláš Minář bojoval proti koronaviru aktivní meditací. Jídlo mu do lesa vozili dva ochočení hřebci.

Leták propagují “izraelskou akci: Podobných tisknou Chvilkaři za půl milionu korun ročně

Ať si hrají, když jsou zticha

Naprostá ideologická prázdnota a místy až fanatické tóny v kulisách Potěmkinovy vesnice tomto případě nevadí. V dnešní těžké době je každá zábava dobrá – zvláště pokud se děje potichu a neobtěžuje ostatní.


Záběry z demonstrací v Izraeli použila agitka Milionu chvilek na propagačním letáků. V Tel Avivu na Rabinově náměstí proběhly před měsícem tři demonstrace. Byly pozoruhodné a pokud by to agitka Milion chvilek nezpackala (jako že zpacká), mohlo by jít o zajímavý happening.


loading…


Černá vlajka proti koronavirové totalitě

Demonstrace v Izraeli nesly název „Černá vlajka“ a byly reakcí na přísná bezpečnostní opatření týkající se údajné epidemie koronaviru a premiérovi.

Součástí kronavirových opatření v Izraeli bylo sledování občanů po telefonu – u nás proběhlo ve formě tzv. Chytré karantény, která ovšem umně vyšuměla.


Policie na Rubínově náměstí ve spolupráci s dobrovolníky z řad demonstrantů označila místa na zemi, kde mohli protestující stát, aby dodrželi tzv. “bezpečnou vzdálenost” dva metry. Organizátoři byli povinni poskytnout účastníkům masky.

Magický obrazec

Výsledkem byly úchvatné záběry lidí v maskách, stojí v přesných rozestupech a pokrývající celé náměstí jako síť nebo jakýsi magický obrazec. Zvláště snímky z ptačí perspektivy jsou fascinující.

Kdyby se totéž podařilo organizátorům i u nás na Staroměstském náměstí a protáhli to až do setmění, rozsvítili telefony, jejich kolega to vyfotil z radnice a hlavně by vydrželi být opravdu zticha…

Zřejmě tudy vede vesta do budoucnosti obskurního zábavního spolku, vydávajícího se za “strážce demokracie”: Potichu a ne moc často.

Odvážný výlet na transparentní účet

Na transparentním účtu Milionu chvilek chcípl pes, byť mají z minula nahrabáno 2,6 milionů korun od důvěřivých občanů. Nemluvě o netransparentním účtu.

Ty peníze není zač utratit – kromě charity, která se v době “po koronaviru vysloveně nabízí”. Nic takového se však podle dostupných informací nestalo.


Pro zajímavost uveřejňujeme odkaz na výroční zprávu Milionu chvilek za rok 2018. Za pozornost stojí sekce nákladů (str. 145) a v ní částka 1,7 milionu za šíření informací po internetu. Za rok 2019 zatím nezveřejnili.


Strana 145 z výroční zprávy Milionu chvilek: 1 722 785 Kč za “šíření informací na internetu” je obrovská a těžko ověřitelná částka.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh