“Tohle naše budoucnost!” Bílé ženy líbají nohy černošskému rasistickému gangu na ulici ve Washingtonu. Bizarní, děsivé VIDEO. “Lízejte prach z našich bot. Teď půjdete do otroctví vy.”

Nejen násilí, rabování a kácení soch vládne dnes ulicích USA pod vlajkou údajného protestu proti rasismu. Skupina černochů z rasistického gangu: “Lízejte prach z našich bot. Tohle je vaše budoucnost!” Bílé liberální zfanatizované ženy dělají, co jim poručí.


Bílé liberální ženy líbají nohy černým rasistům. Zkrácená verze s českými titulky

Mladí pohlední liberální běloši líbají nohy gangu černošských rasistů

“Dělej! Hni se! A ještě tady! A tady!” Gang nabušených černochů z rasistické organizace ISUPK ukazuje ženám, co mají dělat: Líbat jim vojenské boty.

Prý za všechno, co jim provedla “bílá Amerika”. Partneři žen, zjemnělí, vysátí, liberální bílí muži jen přihlížejí. A pak dělají totéž: Líbají boty černým rasistům.


Černoši z rasistické skupiny ISUPK: “Bílá rasa je zlo.”

Bílá žena líbá boty skupině černochů na ulicí ve Washingtonu.Černoši z organizace ISUPK (Izraelská škola UPK) věří, že běloši jsou ztělesněné zlo. Tato supermacistická skupina je považována za extrémně rasistickou. Prohlašuje se za součást hnutí Black Lives Matter, které je spolu s militantním hnutím ANTIFA označováno prezidentem Trumpem za organizátora násilných protestů.


Členové ISUPK se netají se tím, že většina z nich prodávala drogy a byla ve vězení za násilné trestné činy. Ta správnou cestu je však prý přivedla bible. Hlásí se k symbolice čísla 666. Ježíš byl podle nich černoch.


Na svých přednáškách pod širým nebem, pořádaných o hlasitosti 80 decibelů, skupina ISUPK obviňuje bělochy a homosexuály z ničení černošské kultury a označuje je je za otrokáře a “bílé ďábly”.


“Já už nemůžu! A navíc se mi zařízly kalhotky!” prosí žena

Žena se při lízání bot málem zhroutila

Liberální pár klečí před černými rasisty

V čele ISUPK, která se považuje za izraelský kmen, stojí tzv. generál Yahanna. Americké úřady několikrát usilovaly o postavení ISUPK mimo zákon, nebo aspoň o snížení hlasitosti kázání pod širým nebem. Všechny snahy ale selhaly na liberální ideologii.

Statistika vyvrací rasismus

Je dokola omíláno, že policie je v USA proti černochům zaujatá a že proti nim používá větší násilí než proti bělochům. To však bylo mnohokrát vyvráceno statistikami i vědeckými studiemi.


Černoši tvoří 13 % obyvatel USA. 13 % zaměstnanců policejních složek v USA tvoří černoši, jde tedy přesný “politicky korektní” poměr vůči složení obyvatelstva

V roce 2019 tvořili černoši 53 % pachatelů vražd a 60 % pachatelů loupeží (oproti 13% v populaci). Analýzy ukazují, že neozbrojený černoch je častěji zastřelen černošským či hispánským policistou než bělošským.

Černoši tvoří třetinu všech trestanců, do vězení se aspoň jednou dostane každý třetí z nich. Třetina černošským dětí vyrůstá bez otce (u bělochů) jsou to dvě třetiny)

Zdroje statistik: ZDE a ZDE

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh