Převratná studie: “Covid je 2 x méně nebezpečný, než chřipka!” uvádí špičkový lékařský expert ze Stanford University. Analýzu podpořila Světová zdravotnická organizace (WHO). Konec hysterie?

Konec hysterie? Špičkový expert Dr. John Ioannidis ze Stanfordské univerzity zjistil na základě rozsáhlých testů, že míra úmrtnosti na Covid-19 je 0,05 %. To je 2 x méně, než u chřipky (0,1 %). Převratnost této zprávy spočívá také v tom, že byla uveřejněna v bulletinu Světové zdravotnické organizace WHO.
Špičkový expert Dr. John Ioannidis ze Stanfordské univerzity

Je to vůbec poprvé, co jsou ukazatele úmrtnosti u covid-19 uvedeny jako nižší než u chřipky – a ještě jsou zveřejněny pod záštitou Světové zdravotnické organizace (WHO). Zveřejnění studie tak může znamenat zásadní zlom v prezentaci údajné pandemie.


Studie Dr. Johna Ioannidise. Celé ZDE

Média především zpočátku údajné pandemie v březnu operovala mírou úmrtnosti na covid-19 přes 1 procento, což je 20 x víc, než jak ukazuje studie Dr. Johna Ioannidise. Agresivita zpráv a reportáží jako by řvala na veřejnost: “Všechny vás to zabije!”


loading…

Vysoké procento vyvolalo v společnosti paniku. Odhad se však postupně ukázal jako silně přestřelený. Mnoho lékařů navíc již označilo covid-19 za poddruh obyčejné sezónní chřipky. S tímto názorem se WHO zatím neztotožnila, ale i n ato možná dojde- ústup z pozic je tu zřejmý.


Za studie vyplývá, že podle Dr. Ioannidise zemře ze 2 tisíc lidí mladších 70 let “s covidem” jeden člověk. Oficiální odhad míry úmrtnosti pacientů ve věku nad 70 let, vědec nepředložil, jen naznačil, že je kolem 0,25 procent. To je jako u chřipky.


loading…

Vědec vycházel ze 61 různých testovacích průzkumů provedených po celém světě. Vliv existence pozitivního testu covid-19 na příčinu smrti je stále předmětem spekulací, protože v mnoha zemích nejsou prováděny pitvy.


Zdroje: Daily Mail, WHO bulletine, Mein Bezirk


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh