Už to leze ven! Evropskou unii řídí Soros, ne nějaká Uršula. Polsko a Maďarsko budou zničeny – tady je ďábelský plán jak. Budeš bojovat s covidem, nebo shoříš v pekle

Premiéři Polska a Maďarska potvrdili, že i nadále trvají na vetu rozpočtu Evropské unie, kvůli jeho spojování s tak zvanou “vládou práva”. To vyvolalo nenávistnou reakci miliardáře Georga Sorose, skutečného pána Evropy, který volá po jejich přísném potrestání. Zájmové skupiny za ním netrpělivě chřestí měšci.
George Soros (USA) a samozvané prezidentka Evropské Unie Ursula von der Leyenová

Kde bere Goerge Soros, občan USA, právo plést se do evropských záležitostí? Odpověď je jednoduchá: Soros má Evropskou unii v hrsti – zaháčkovanou až do hořkého konce. On je jejím skutečným pánem, jak mimo jiné ukazují již několik týdnů probíhající feministické demonstrace v Polsku a Bělorusku.


Je to právě Soros, kdo Evropské unii nabídl krachující Evropské unii tzv.” věčnou půjčku”, která jí měla pomoci “napravit škody, způsobené pandemií”.Pavouci na trůny

Sorosovo nenávistné stanovisko k Maďarsku a Polsku ZDE

Půjčka v desítkách bilionech Kč dává německé projektu EU naději na přežití, ale plně ho vehnala do smrtící náruče miliardáře Sorose. Ten v této klíčové půjčce funguje je jako prostředník, věřitelem je podle dostupných zdrojů skupina, sestávající z několika vlivných rodin (Rockefeller), čínských bank a investičních skupin (Black Rock).


Tato skupina, spolupracující kromě Sorose například také s Billem Gatesem, má eminentní zájmy ve farmaceutickém průmyslu, který je dnes tržní oblastí číslo jedna. Gates ani Soros nemají tolik peněz, aby mohli jednat samostatně – jsou jen prostředníky tvářemi.


loading…

Podle některých osvícených analytiků je to také tato skupina, kdo stojí za vznikem iluze pandemie koronaviru jako vytvoření prostředí pro The Great Reset, tedy přeměnu světové ekonomiky a společnosti, jaká nemá v historii obdoby.Cíl: Slabá Evropská unie

Teď se do cesty jejich gigantických plánů postavily titěrné Maďarsko a Polsko. “Nenecháme si diktovat, jak řídit vlastní zemi. To si ty své biliony radši strčte někam! A vůbec – ta vaše pandemie je nějaká divná vždyť umírá méně lidí něž v minulých letech!” vzkázali (jinými slovy) jejich vůdci.


Cílem Sorose, jeho “pavouků za trůny” a Číny však není silná Evropská unie. Cílem je slabá Evropská unie, zmítaná vnitřními problémy, neschopná vypořádat se s přívalem uprchlíků, kteří se do ní valí po intervencích USA v Africe a v arabské světě.


Cílem je slabá, zadlužená, lokajská, tak tak přežívající Evropská unie.


loading…

Tři pilíře vazalství

Od Sorose má Evropská unie toto zadání: Nakoupit co nejvíc vakcín proti koronaviru, to za biliony euro – tedy za tolik, kolik jim tato skupina za Sorosem slíbila půjčit na obnovu. Paralelně také vytvořit závislost a trh pro zbraně za biliony, protože – válka s Ruskem? Proč ne!


Pak jsou tu tři hlavní úkoly pro EU nadiktované od Sorosovou skupinou (věřiteli EU):

1) Boj proti koronaviru (nákup vakcím njemnéně 2 x ročně)
2) Plné zavedení sítě 5G, vytvoření obřího systému – databáze na kontrolu obyvatelstva
3) Odmítnutí nafty, uhlí a zemního plynu, z nichž vzniká závislost na dodávkách z arabských zemích a Rusku.Soros: Vypalte ten hmyz

Výhrady EU vůči Maďarsku a Polsku ohledně tamního stavu práva jsou stejně ubohé jako směšné. Skutečným důvodem sporu je neochota Maďarska a Polska plnit německé rozkazy. Ostatně Soros už nyní drtí Polsko zevnitř placením demonstrací proti potratům, financováním agresivních feministických skupin, jimiž se pokouší rozložit zemi zevnitř.


Když se před pár dny Maďarsko a Polsko rozhodly postavit se vydírání, zablokovaly přijetí rozpočtu EU a tzv. fondu pro zotavení na období 2021–2027. Právě kvůli té na poslední chvíli vložené a účelové podmínce „právního státu”.


Zkorumpovaná média spustila ohlušující řev. A v tom hluku málem zaniklo jedno skandální prohlášení. Učinil je 18. listopadu pár dní po onom velkolepém bruselském krachu miliardář a „filantrop” George Soros.“Evropská unie si nemůže dovolit dělat kompromisy okolo ustanovení právního státu.” míní Soros. Naopak. Proti zlosynům, zosobněným Orbánem a Kaczyńskim je třeba přitvrdit. A hned přiložil několik návrhů, jak jim „osolit”.


Ďábelský trik malá bere

Například: “Fondy EU by neměly být směrovány na vládní úroveň, ale na místní orgány, kde v Maďarsku na rozdíl od národní úrovně ještě stále existuje demokracie.” Tím má Soros na mysli ďábelský plán, jak dosáhnout svého nehledě na výsledek voleb.


Pokud na celostátní úrovni zvítězí ve volbách strana, která je podle Sorose “nevhodná”, bude posílat peníze před kraje nebo města, která vhodná jsou.

U nás jsou takovými dle Sorose “nevhodnými” stranami například ANO, SPD, KSČM nebo Trikolóra. Typickou ukázkou “bruselské mládeže” jsou krajně levicoví Piráti, STAN, ODS. TOP 09 apod.


Oni nám zkrátka ty prachy nacpou, i kdybychom nechtěli. Příkladem je Spolek tří hlavních měst – Prahy, Waršavy a Budapesti, který loni slavnostně ustavili liberální primátoři zmíněných metropolí Hřib, Karácsony a Trzaskowski. Učinili tak, aby ještě účinněji sabotovat z komunálu politiku své země.


Osvícená maďarský premiér Viktor Orbán.

Otevřený dopis maďarského premiéra Viktora Orbána (25.11.) jako reakce na Sorosovo nabubřelé mentorování ZDE.


Zdroje: Sorosovo stanovisko k Maďarsku a Polsku
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh