Děsivé: Dav radikálů rabuje luxusní obchody v Bruselu před parlamentem Evropské unie. 5 x VIDEO. Mladí muži v černých kapucích: Migranti, nebo ANTIFA? Střelba a vodní děla. Evropa na prahu války?

Desítky luxusních obchodů v centru Bruselu vyrabovala skupina několika set “bojovníků proti rasismu”. Média hlavního proudu mlčí, na sociálních sítích probíhá cenzura. Rabování již několika evropských městech.Jde o první nepokoje v Bruselu od smrti černošského dealera Charlese Floyda v USA, po které se ulice asi 200 amerických měst proměnili v bojiště.

Prezident Trump viní z organizace nepokojů v USA krajně levicovou militantní organizaci ANTIFA a hnutí Black Lives Matter. Tyto organizace zřejmě stojí také za nepokoji v centru Bruselu.


Mladí muži v černých kapucích a rouškách v počtu několika set včera rozmlátili a zapálili několik luxusních obchodů nedalek Evropského parlamentu v Bruselu.

Rozzuřený dav mladých mužů včera v centru Bruselu zaútočil na několik luxusních obchodů, například: Ralph Laureen (oblečení), Jimmi Choo (kabelky, voňavky), Cartier (šperky, hodinky), Salvatore Ferragamo (boty, kabelky) a další. Tyto obchody jsou na Boulevard de Waterloo, jen pár metrů od budovy Evropského parlamentu.


Boulevard de Waterloo je považován za výkladní skříň Evropy, sídlí zde luxusní obchody – podobně jako třeba v Praze v Pařížské ulici.
Mladí muži v kapucích a rouškách

Útočníci byli v drtivé většině mladí muži tmavé pleti kolem dvaceti let. To by mohlo napovídat, že jde mladé migranty, kterých přijelo do Evropy v posledních pěti letech asi dva miliony.

Hlasy, že jde v podstatě o decentralizovanou armádu, zůstaly nevyslyšeny. Evropská unie se naopak snaží usilovně prosadit mechanismus, jak migranty přerozdělit mezi členské státy.

Kdo to organizuje?

Nepokoje v Bruselu včera začaly u Justičního paláce, nakonec se sešlo asi 10 tisíc lidí, kterým organizátoři předali roušky – tedy v podstatě masky, znemožňující identifikaci.

Dva tisíce levicových vzbouřenců se ve stejnou dobu sešlo také v Antverpách a řádově stovky v jiných belgických městech. Je zřejmé, že jde o organizované nepokoje.


Levicová radikálové útočí v Bruselu na policejní vozyNepokoje se po smrti dealera drog Floyda rozšířily i do Velké Británie, Francie a Německa. V Bruselu došlo ke střetům davu s policií před měsícem, a to podle stejného mechanismus: Předcházela jim smrt migranta, který se snažil ujet před policií kvůli kontrole na koronavirus.


Organizace ANTIFA je v Bruselu aktivní již několik let. Tato amorfní militantní organizace stála za střety s policií v roce 2015 a 2016. Podporuje migrantskou politiku Evropské unie.Média a sociální sítě: Rabování ano, ale…

Média hlavního proudu líčí demonstrace radikálů jako “pokojné”, které zvrtnou v rabování a potyčky s policií až v závěru. Často i nich neinformují vůbec.

Majitelé sociálních sítí Twitter a Reddit se postavily na stranu liberálů. Facebook se k tomu zatím staví zdrželivě.

V České republice probíhá na Facebooku “fact-checking” (kontrola faktů) ve velkém – údajně zavádějící příspěvky jsou mazány, nebo přesouvány na málo viditelná místa.


Demonstrace ANTIFA – Vítání migrantů v Praze. Zcela vpravo předseda krajně levicové Pirátské strany Bartoš zahalený do vlajky ANTIFA.

loading…

Za neprůkazné například samozvaní cenzoři na českém Facebooku považují tvrzení, že za násilím stojí militantní organizace ANTIFA. Svůj vlastní úsudek tak staví nad tvrzení prezidenta USA Donalda Trumpa, tajných služeb a desítek amerických zákonodárců.

S organizací ANTIFA je v České republice úzce propojena levicová Pirátská strana, která je (stejně jako ANTIFA) pro přijetí maximálního počtu migrantů. Stejný postoj zaujímá i miliardář Soros (Open Society Fund), který je považován za sponzora těchto aktivit.Zdroj: SCEPTR Belgium

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh