Petice proti KORONA – TYRANII: Janek Ledecký vyzývá občany k podpisu. Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. “koronavirové krize”. PODEPIŠTE!

Zpěvák Janek Ledecký se vrhl to boje proti Korona-tyranii, která od března drtí tutu zemi. Teď vyzývá k podpisu petice od absolutních špiček českého zdravotnictví v čele se slavným kardiochirurgem Prof. MUDr. Jan Pirkem, DrSc.
Janek Ledecký se toho nebojí

Janek Ledecký (zpěvák a otec dvojnásobné olympijské vítězky) na videu říká:

“Budu stručný: Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. “koronavirové krize”. Dali ho dohromady absolutní špičky našeho zdravotnictví.


PETICE + Otevřený dopis lékařů vládě a médiím


Napadlo vás někdy, co dělá například z kardiochirurga špičkového kardiochirurga světové extraligy? Opravdu to není to, že by se často ukazoval v televizi. Jsou to prostě ty tisíce pacientů, který přímo život zachránil, nebo je vrátil do života.


loading…

A teď se zkuste zamyslel, čím se vyznačuje špičková epidemiolog. Že měl ve škole pěkné známky. Že o epidemiích často čte i v cizích jazycích. Že hodně publikuje, že má krásné referáty na epidemiologických kongresech…Takže tohle je petice našich předních lékařů a lékařek, kterým na vás záleží. A já vám tu petici posílám…

Zůstaňte negativní, buďte pozitivní a všechno bude fajn,” přeje všem Janek Ledecký.


loading…

Ukázka z petice špičkových českých lékařů


Po více než šesti měsících od začátku vyhlášení pandemie v naší zemi je jasné, že:

Tento typ koronaviru nepředstavuje vážnou hrozbu, příznaky nejsou žádné, nebo jen mírné a odpovídají běžnému chřipkovému onemocnění.

Mnohem větší nebezpečí pro celkové zdraví lidu představuje mediálně vytvořený obraz.

Vládní karanténní opatření nemají opodstatnění, jen posilují strach a nejistotu a zhoršují beztak špatnou hospodářskou situaci.Čeští lékaři, kteří zpochybňují pandemii COVID-19 (je to jen chřipka) a smysl roušek: 
Profesor Pirk, docent Žaloudík, profesor Pafko,  primář Votrubaprimářka Skovajsová, Pavel Kolář, Dr. Tomková,  Dr. ZelenáDr. BalíkDr. Adámková, Dr. Pollert, Dr. Šmucler a mnoho dalších… Klikejte na odkazy a sdílejte!

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh