“Koronavirus je podvod!” “Přestaňte nám lhát! Hned zrušte všechny zákazy!” Srbové už toho mají po krk. Vzpoura se šíří po celé zemi. Brutální záběry zásahu policie

Srbská veřejnost už má dost korona-nesmyslů. Ptá se, co je to za pandemii, když během ní takřka nikdo neumírá… Proč média falšují statistiky a vlády dělají z občanů klauny s hadry na obličejích.

Začala dosud největší vzpoura v Evropě proti zákazům kvůli pandemii, která je, jak se ukazuje, zřejmě největší mediální podvod všech dob.


Celý svět přitom očekává tzv. Druhou vlnu. vznikají továrny za miliardy dolarů (v ČR u Jevan), které budou produkovat miliardy vakcín ročně.

První vlna “pandemie bez obětí” měla za následek masivní omezení občanských práv, nezaměstnanost a gigantické zadlužení států u amerických a čínských bank.


Policejní zásah v Bělehradě proti demonstrantům proti zákazům kvůli koronaviru byl ostrý, ale nebyl tak brutální jako v Německu

Ostré protesty srbské veřejnosti proti vládním zákazům kvůli koronaviru začaly před parlamentem v Bělehradě a přelily se do města Novi Sad. Útočníci házejí dělbuchy, kameny, klacky a mají další improvizované zbraně.


Policie má příkaz zasahovat umírněně, ale někdy se to vymkne. Demonstranti jsou v drtivé většině mladí muži kolem 20 let (vhodní jako vojáci). Protesty proti korona-zákazům již proběhly v dalších zemích, například v Německu, kde byly brutálně potlačeny,


V Bělehradě byl zraněno oficilálně několik desítek demonstrantů i policistůNěkterým demonstrantům v Bělehradě se dokonce podařilo proniknout do budovy parlamentu, ale policie je vytlačila zpátky na ulici.


Policie mlátí jednoho občana hned několikrát.

Protesty v Bělehradě začaly ve středu, kdy premiér Vukič ohlásil zákaz vycházení a pokračovaly včera. Jako záminku pro zpřísnění zákazů použil premiér údaj, že “vzrostl počet nakažených koronavirem”.

Protestující veřejnost to považuje na naprostou nehoráznost.“Ať už nám nelže! Není žádný koronavirus! Čísla o údajně nakažených neznamenají vůbec nic. Je to jen chřipka. Je to jen záminka, Arogance moci!” říká Marko Draganovič, jeden z demonstrantů.

Vládní zákaz měl původně platit od pátečních 18 h do pondělních 3 h ráno. Mělo být také zakázáno setkávání více než pěti osob. Podle opozice jde o snahu vlády zamezit demonstracím, které se konají většinou o víkendu. Vláda nakonec zákaz stáhla.Demonstrace proti korona-zákazům pokračovaly také včera, podle odhadů se jich zúčastnili desítky tisíc demonstrantů. Podle oficiálních údajů bylo zadrženo 23 lidí, zraněno dvacet protestujících a čtyřicet policistů. Podle neoficiálních údajů bylo zraněno sto demonstrantů a pět policistů.Pandemie bez obětí?

Srbsko a Česká republika mají v boji proti údajné pandemii přibližně stejné výsledky. V obou zemích je počet zemřelých “s koronavirem” zcela zanedbatelný proti například chřipce, rakovině, cukrovce, infarktům…”

Média proto straší počty nakažených, popisují falešná ohniska nákazy a děsí především starší občany.


Ve skupině “zemřeli s koronavirem” jsou navíc zahrnuti ti, kteří ve skutečnosti zemřeli na úplně jinou nemoc (což jsou skoro všichni) a koronavirus neměl na jich úmrtí žádný vliv.

Přímo na koronavirus nezemřel jediný člověk ani v u nás, ani v Srbsku, ani nikde na světě. Mnoho odborníků považuje tuto údajnou nemoc za vymyšlenou, za jakou “podmnožinu chřipky”.


V Srbsku u u nás: Poloprázdné nemocnice a zákeřná opozice

Také v Srbsku jsou poloprázdné nemocnice, protože jsou zde vyčleněny obrovské prostory na epidemii, která nebyla a nebude. Lidé se navíc do nemocnic chodit, aby se nenakazili. Jsou odkládány důležité operace jiných chorob.


“Přímo na koronavirus nezemřel nikdo. Počet zemřelých kvůli hysterii kolem koronaviru však jde do tisíců,” míní odborníci. “Jsou to oběti zanedbaných operací rakoviny, srdce a dalších.”loading…

Falešné statistiky

Srbský premiér Vučić se pokusil vyhlásit zákaz vycházení poté, co v úterý Srbsko ohlásilo rekordních 299 nově infikovaných a 13 mrtvých za den. Tyto cifry označuje stále více odborníků jako výsměch.

“Cože? Třináct mrtvých za den? A kolik z nich mělo jinou smrtelnou nemoc, na kterou by umřely stejně, i kdy žádný koronavirus neměli?”

“A není ten počet údajně nakažených vyšší proto, že prostě probíhá víc měření? Není žádný žádný koronavirus. Je jen jakýsi speciální a vysoce chybový test, který ho jako by naměří – tolik, kolik je potřeba.”


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh